Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

lubkaeck
11. dec 2008

Ixi - to mi je luto ☹ 😢 ale pojdes dalej, vsak?

Labus - prosim Ta co si robis hlavu s jednou parfumerkou. Ja to robim bezne, ze najskor ovoniavam a porozmyslam a pridem o dva dni, ze toto chcem 😉 Ved oni su tam na to aby ti ukazali a bodka. Normalka sa tam vyber, povonaj, daj si poradit. Ved napriklad teraz idem kupovat tu elektronicku pestunku, pojdem okukat v elektrach ake maju ceny a potom sa rozhodnem kde ju kupim, ved to je to iste, nie? Len ka zase internetovym parfumerkam neverim 😠

zuzali
11. dec 2008

Ahojte, ako sa máte???

ja už mám tento semester za sebou, tak teraz dávam dokopy magisterskú prácu 🙂

posielam všetkým pár vírusíkov 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ixi
11. dec 2008

ahojte ja mam este 14 zmrzliniek tak ideme dalej 😉 hrozne to boli ale bojujeme dalej

zuzali
11. dec 2008

ixi...ahoj, mrzí ma to, ale držím palce na ďalšie pokusy 🙂

ixi
11. dec 2008

dakujem a ty sa ako mas

kikina666
autor
11. dec 2008

zuzali diky

ixi no to je super .. ked si otehulkovala po ET tak mas este 14 embryjok tak to budes istotne tehu

ixi
11. dec 2008

dufam ale bojim sa toho aby sa to nezopakovalo

zuzali
11. dec 2008

ixi...neboj, nesmieš na to myslieť 😉

ja sa mám fajn 🙂

ixi
11. dec 2008

to je dobre ze sa mas fajn 😉 zachvilu ides na usg tesis sa?

kikina666
autor
11. dec 2008

ixi kedy ides na ket ??? asi az po 3 mesiacoch po tom kyrete, mne zakazali 3 mesiace po kyrete

zuzali
11. dec 2008

veľmi sa teším a aj mám trochu strach, veď to je už v pondelok

ixi
11. dec 2008

mne doki povedal ze staci ak vynecham jeden ciklus a na dalsi mozem ist

kikina666
autor
11. dec 2008

hej no to by bolo super, mne po prvom kyrete kazali pol roka pauzu a po druhom 3 mesiace

ixi
11. dec 2008

ty si bola dva krat? a aka bola pricina?

ixi
11. dec 2008

tak mi povedali v splne som zvedava co mi povie moja gyndoska 😕

zuzali
11. dec 2008

kiki ... ahoj 🙂

kikina666
autor
11. dec 2008

ahoj mamina .... ja som dnes spapkala 3tiu proveru rano ... vcera som si dala 2 punce na namesti ... to ako keby ani nic nebolo a poobede jeden caj s rumom a oddnes uz nepijem, zajtra mame kapustnicu

zuzali
11. dec 2008

kiki ... ešte sme sa dohodli, že na kapustnici si dáš pivko 😀

veľmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ti držím palce, aby si to dotiahla do šťastného konca 😉

kikina666
autor
11. dec 2008

nie nedam si na Provere v letaku je napisane ze sa nesmie pit alkohol a uz som to vcera porusila

zuzali
11. dec 2008

tak O.K., pekne sa správaj zodpovedne 🙂

a aké sú tu novinky, lebo vás nestíham čítať? ☹

kikina666
autor
11. dec 2008

zuzali mne sa tak nic nechce .. o 6 dni zacinam pichat .. dekac to bude zase kopec srandy

zuzali
11. dec 2008

kiki...ve´d to budú najoptimistickejšie dni, neboj, všetko dobre dopadne

mne sa tiež nič nechce, ale v pondelok mám konzultáciu, tak ťukám ako ďateľ 😀

kikina666
autor
11. dec 2008

no my mame tento tyzden a zaciatkom buduceho tyzdna pohovory ohladom platov so sefstvom ... si ta zavolaju a musis si obhajit plat preco chces taky a taky a prezentovat sa .... no mam z toho dost velke obavy... neviem ako taky pohovor prebieha a som tu len 3 mesiace tak mi je divne taketo nieco riesit ...

zuzali
11. dec 2008

Kiki ... tak to sú také nie veľmi príjemné záležitosti, ale ja verím, že ťa vzali preto že si dobrá, tak sa nemáš čoho báť 😉

lubkaeck
11. dec 2008

Zuzi - ahooooj mamina 😉 Len pekne tukaj, aby si mohla v klude s fazulkami Vianocovat 😀 Uz som sa bala,z e si sa na nas vybodla 😒

Ixi - no z kniziek viem, ze po kyrete by sa malo oddychovat tak do pol roka, ale z praxe viem, ze kocky otehotneli aj hned dalsi cyklus 😉 Lenze nejake percento malo prolbem s placentou - deti donosili v pohode, len placenta sa viacej prichytila na maternicu. No Ty nestresuj, ved do Vianoc to asi aj tak nestihnes, a to je hned dalsi mesiac a potom je to uz viac menej pohodicka a budes tu pekne s nami - ja, Labus a Kikina - po novom roku budeme vsetky tehule 😀 nech sa ohlasi, ze kto nesuhlasi 😠

Kiki - no tak pekne posluchaj letaciky 😉 aj ked by si si jedno pivko aj mohla dat, ale zase keby sa malo nieco pokazit, ja by som si to asi vycitala ☹ tak neviem, ale inak je celkom sranda ked clovek nepije alkohol a je v skupine kde sa pije, celkom sa vacsinou bavim na tych druhych a najma tie hefty stoja za to a este ked si to ti druhi moc nepamataju 😀 😀 😀 som ja ale skodoradostna 😀

kikina666
autor
11. dec 2008

no zuzali ... sa mi to zda dost cudne, ked som len nastupila a ppo 2.5 mesiaci mam ist na pohovor o plate

zuzali
11. dec 2008

Lubi...čo blázniš, 😠 to by som nedokázala, veď som bola týždeň v škole a už som bola bez vás chorááááááá 😀 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
11. dec 2008

kiki - to je velmi zaujimave, s tymi platmi 😉 Tiez neviem, ako by som reagovala. No, ale to nam v zdravotnictve nehrozi 😉 vsak Zuzi 😀 😀

zuzali
11. dec 2008

presne tak, mi si môžeme zapýtať koľko chcem a úplne bez stresu, lebo aj tak nám to nedajú 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
11. dec 2008

Zuzi-az na to, ze nas sa nikto nepyta 😠