Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tinka12
22. dec 2008

no ved sa mame este cas dohodnut.... 😉

labus
22. dec 2008

jasnačka len či bude s kým ked sem kočky už skoro nechodia
inak Luka ak by sa ti chcelo vstávat cez Nitru pojdeme tak by sme ta vzali ak by bolo doobedné stretko a ak nie tak dufam že niekedy na jar si pojdeme pomerat brušká a brušiská 😀 😀 😀 pri víneu 😀 😀

tinka12
22. dec 2008

hej labus, aj ja dufam, ze sa nam podari stretnut... a napad s bruskovými maminkami pri vinei je super!!! 😀 prajem vam krásne snícky a dobru nocku....

labus
23. dec 2008

Dobré ránko kočky,
tak mám ranajšie kafíčko a potom padám makat,lebo mám toho vela.
Kiki na teba budem mysliet neboj 😉
Hlavne by som vám všetkým chcela zaželat krásne sviatočné dni,vela lásky,zdravia a to najhlavnejšie uspešne završenie nášho snaženia

kikina666
autor
23. dec 2008

labus to je dobre, strasne moc ti to zelam aby ten Nativ vysiel, budem drzat silno prsteky

este 1 dekac a mam 1/3 dekacov vypichanych 😵 ale mam trosku strach aby som dostala az toho 26.12. vecer, musim nejako tu mrchu udrzat ☹ ale ako

kikina666
autor
23. dec 2008

baby no ja by som tiez prisla toho 5.1., lenze asi rano pojdem na krv a na utz do martina takze najskor poobede ☹ by som mohla ☹ ☹ ☹ ale strasne rada by som isla a aj potrebujem kupit topanky na zimu a tu v ziline som ziadne nezohnala a v blave by mohlo nieco byt v avione v humanicu

tinka drzim palceky .. a prajem prijemne grckanie 😀 😀 😀 som ale skodoradostna

kikina666
autor
23. dec 2008

labus dik za zelanie , ja budem v robote tvrdnut este do 12.00 a potom vianocny chaos panika

labus
23. dec 2008

No už odchádzam od PC ale Kiki moc sa Tinke nechcechci o chvýlu budeš aj ty grcoška 😀 😀 😀 😀
no ahojte a užívajte si pohodove sviatky lebo tie buducoročne budu o plienkach a cumlíkoch to mi verte 😀 😀

kikina666
autor
23. dec 2008

labus a to co tu akoze nacvicujes, to sa mienis ozvat az po sviatkoch, je ti dobre ??? a kto ma bude podporovat , uz tu nikoho neni a ja stimulujem a to boli silne reci, budeme tu pri tebe a si tu len ty a tot vsjo

zuzali, dior, endzi, kejla, babulka, lubka, luly .... kde do pekla ste .... ved mi uz nema ani kto napisat a ja sa trapim s dekacmi a ostatnymi peripetiami, to ma tu nikto nebude ukludnovat ked mi budu rast foliky .... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

a tehu vierusy mam kde .... zuzali ma zanedbavas 😠

kikina666
autor
23. dec 2008

no teda to asi trpim samomluvou .... nikde nikoho 😠 😠 😠 ☹ ☹

labus
23. dec 2008

Kiki ma netráp ved ja tu s tebou trčím a aj budem len saom písala že dneska len tak občas mrknem lebo mám kopec pečenia a tak... a ten odkaz patril tým kočkám čo sem už skoro nechodia ak by predsa len mrkli aby vedeli že aj im všetkým zo srdca prejem to všetko... ale Kiki neboj mna sa nezbavíšššššššššš 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
23. dec 2008

labus ja ta netrapim,ja viem ze uz si mi tu zostala iba ty .... my dve to dotiahneme do stastneho konca tomu ver, idem zdobit stromcek a robit salat, zatial pa a vecer sa ozvem 😉

zuzali mi prave poslala vianocnu sms, asi sa sekla o 1 den ... 😀 😀 😀 😀 vianoce su uz zajtra 😀 😀 😀 😀 ale na nieco predsa len zabudla ... tehu virusy ☹ 😠

labus
23. dec 2008

Kiki ja som práve skončila už si necítim kríže ale všetko je napečené už len zajtra navarím 😉 -pekne ozdob stromček a navar večer pokecáme 😉
Zuzali aj mne poslala sms moc ma potešila 😵 😵 😵 a neboj ona určite dojde ta poplut víruskami

kikina666
autor
23. dec 2008

ahoj labus ... no stromcek stoji, este som bola nakupit, u nasich pre kapra a uz je aj zemiakovy salat hotovy ... ale som hotova aj ja a to poriadne ... o 21,00 pridu ku nam znami pichnut mi dekac ... a istotne tu posedia, uz teraz nevladzem nie este za hodinu

zajtra uz len uvarim kapustnicu a vecer kapra a prezleciem periny a vylozim nohy ... teda aspon dufam ... este ze mam 2 tyzdne volna az do 7.1., mam trosku strach aby som tu mrchu nedostala skor ako v piatok, preto mi drzkaj pal 🙂 ceky

labus
23. dec 2008

Kiki neboj aj na nohách budem držat 😉 no citronádu si dopaj ak sa bojíš že dojde skor taká citronová voda je zdravá a mrchu troška podrží na hraniciach -dufam kolegyna to tak praktizuje ja to odskušane nemám ale vraj to zaberá 😉
tak to sme dve totál hotové dnes 😀 😀 😀 a stavým sa že nás je takých strašne vela 😀 😀
no MM si práve dorazil z práce usmev ako slniečko lučili sa zo šefom jáj ved sa pár dní nebudu vydiet aká tragédia 😀 😀 tak si užívali šampus no či sa tý chlapi vedia narodit 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kikina666
autor
23. dec 2008

labus presne tak ti sa teda vedia narodit, aj ked ten moj sa dnes premohol a pomohol mi so stromcekom a zemiakovym salatom, teda ho vymiesal .... to bola pomoc, ale aspon cosi

idem uz spinkat, kedze tu niekto nie je

labus
24. dec 2008

Krásne sviatočné ráno želám všetkým ...

kikina666
autor
24. dec 2008

☹ No uz som si dnes porevala za babetkami a urcite budem bucat aj pod stromcekom ☹, stihla som sa povadit s muzom ot budu zase sviatky .... klasika, ako keby pre neho boli Vianoce vyzvou na hadky .... no co uz, najradsej by som kdesi zmizla a bola na Vianoce sama so svojimi myslienkami a snami o babetku.

VŠETKYM V NASEJ TEMICKE YELAM KRASNE SVIATKY, VELA DARCEKOV A NECH SA NAM VSETKYM SPLNI NASA SPOLOCNA TUZBA DO NOVEHO ROKU ..... KRASNE ZDRAVE BABETKO. 😵 😵 😵 😵

VASA Kikina

labus
24. dec 2008

Kikiška a to čo porábaš v dnešný den?Na hádky,stres a plač máš času dost o rok ked pojdu babatku zubky,nebudete s mužíčkom spat cele nocia nič nebudeš stíhat. Som ti jasne prikázala aby si si to v klude užila ved už máš pomali folíky v brušku to je základný kamen uspechu tak pošli depku do kelu alebo kam ...inak fakt nabehnem dnes k vám 😵 😵 😵 😵 😵

luly3
24. dec 2008

KRASNE VIANOCE 😉
a všetko po čom vaše srdiečka túžia

majka11
24. dec 2008

Krásne Vianoce, nech sa Vám všetkým splnia najtajnejšie sny.

vika34
24. dec 2008

Veselé Vianoce a Nový ROK 2009 nech je pre nás snažilky ten pravý. 😀

kikina666
autor
24. dec 2008

ahojte, akurat tu bol kamarat so 7 rocnym synom, tak sa ku mne tulil a bozkaval, lebo my sme akoze zalubenci ... po jeho 😵 😵 😵 😵 a minule sa ma spytal, ze ci ho vymenim za MM, tak som mu dala jednoznacnu odpoved ANO.
Nie je nic krajsie ako pritulenie od dietata.

Labus .. trosku sa to ukludnilo ... ale nemam z tychto vianoc dobry pocit .. no co uz

tesim sa injekciu vecer 😵 😵 😵 😵 😵

luly a ty kedy odchadzas do vratnej ??? my zajtra dufam ze sa tam stretneme

tinka12
24. dec 2008

babulky moje drahé.... vsetkým Vám aj Vasim rodinkam prajem krásne, pokojné vianočné sviatky, na ktoré budete este dlho spomínať....
som rada, ze som Vás stretla, strasne pomáhate uz len tým, že tu (na koníku) ste 😉

endzi30
24. dec 2008

Ahojte pipulky 😀

Aj ja sa pripaaajam k zelaniam.....takze vsetkym Vam krasne a pokojne Vianocky 😉, maminkam zdravucke babatka v Novom ROKU 2009 a nam snazilkam naaaapodobne, aby uz v nas raaastol novy zivot - nase babatenka!!!!

CMUK 😵 😵 😵

vika34
24. dec 2008

ahojte,čo bolo pod stromčekom?Ja som spokojná a Vika A Juraj ,že vraj tiež,tak som rada ,že u nás to celé prebehlo bez nejakých hádok/život s puberťiačkou nie je vždy ľahký 😀 /
endzi,konečne si sa aj ty ozvala,mám pocit,že si nás trochu zanedbávala
Ja chodím na koníka trochu menej a hlavne v noci,ale táto téma už nie je o nočných vtákoch ,tu už je po 22 hod.tma ☹
Všetky vás zdravím ,nebudem menovať aby som na niektorú nezabudla,držte sa,pá,pá

kikina666
autor
25. dec 2008

ahojte babenky, tak nakoniec vianoce fakt prebehli v klude a pokoji, aj darceky boli fajn, pichla som dalsi dekac a co je velmi pozitvne mrcha este neprisla .... musim este vydrzat do piatku vecera .. pijem hektolitre citronovej stavy, kysle ako fras, ale podla vasich rad by to malo pomoct, tak pijem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...

takze pekne carujte aby som fakt vydrzala do toho piatku

zajtra odchadzame poobede do vratnej ... dufam, ze sa tam stretnem s LULY

papa ako nahle budem na nete tak sa ozvem

kika

labus
25. dec 2008

Ahojte babulky všetkým vám prajem krásne sviatočné ráno
Kiki a Luly užite si pobyt vo vrátnej a pozor na zlomeniny a neboj Kiki budeme na teba a tvoju mrchu mysliet ale ona tak primrzne neboj 😉
Endziiii ahoj tak ako zlatík čo máš nove?
Vika o tých pubertákoch mi hovor u nás to tak tiež býva vždy sa niekto nájde čo je sklamaný až na tento rok -jáj bol to nádherný den chalani boli nadšený z darčekov a ja že ich mám ešte všetkých pokope potom sme boli u svokrovcov ako každý rok večer ešte tam dávame a dostávame darčeky no a došli sme neskoro tak už som sem nešla
všetky vás moc pozdravujte a užívajte si sviatočnu pohodu-ja osobne tento den zbožnujem -je navarené,napečené už len oddychujem a večer sa pojdeme prejst

vika34
26. dec 2008

babi ,posúvam nás na prvú stranu,aby ste nás dlho nehľadali 😀

kikina666
autor
26. dec 2008

aojte, takze ja som sa vratila z chaty ... bolo dobre, ale bolo nas tam moc, tak sme sa rozhodli, ze budeme dochadzat, aj tak musime chodit na krv do heliosu, ved to mama 25 km to nie je vela. Mrchu som udrzala, dnes mam 32.den cyklu, ale uz by sa mohla aj spustit, dnes ju potrebujem bezpodmienecne dostat

no kde ste vsetky ???