Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tribitka333
4. dec 2008

Labus,moja mamina by ti vedela vypravat,ja som sa jej prvy krat odstahovala z domu 450 km. vies si asi predstavit co prezivala.. potom som sa po piatich rokoch vratila domov, a kupila som si vlastny byt, ale to uz brala v pohode, lebo sme boli v jednom meste a kazdy den spolu..

tinka12
4. dec 2008

okji, babky, idem nieco spapať....

labus
4. dec 2008

450km by ma piclo Tinka kolko si mala rokov?ako Tinko? a dobru chut ja už som aj obedovala poobede dojdi

tribitka333
4. dec 2008

mala som 20 rokov..ako Tinko.. 😉

kikina666
autor
4. dec 2008

uz som tu z obeda ... 😀

labus
4. dec 2008

do kelu tribit o kočku by som sa ešte viac bála no ale utešilo ma to dík čo už nebude vždy pri mojej sukni

kikina666
autor
4. dec 2008

labus ty teda lietas okolo tych tvopjich chlapov, ak budete mat dievcatko .... no to bude riadne uppistane a rozmaznane 😀 😀 😀 😀

labus
4. dec 2008

kiki veru a nemala by som sa bonzovat ale ja som rozmaznala každe jedno každy bol ako jedináčik ale teraz niesu rozmaznane padavky a ani sebecky niesu proste som ich len lubila teraz zberám ovocie 😀 😀

kikina666
autor
4. dec 2008

labus ... si perfektna mama a aj budes este prefektnejsia pri 4 bambini alebo 4 a 5, mne je niekedy zle ked vidim ako sa niektore staraju o svoje deti ... mimino v kociku a cigareta v ruke a kocikuje ... a kopec dalsich pripadov ... je to hrozne, ja ked budem mama tak budem s babetkom doma kolko sa len bude dat aby som si ho uzila a aby malo pocit ze ho niekto strasne lubi .... mam kamaratku, co dlho nemohla otehotniet isla na umele na 1.sup otehotnela a maly sa narodil a ked mal 8 mesiacov supla ho opatrovatelke ... az potom som pochopila ze ma dieta len preto ze maju vsetci, ked som sa s nou stretla 2x v meste 2x mi nechala maleho a isla si pokupit oblecenie a ja som ako taka krava sedela na terase s kocikom s miminom ktore nebolo moje a tlacili sa mi slzy do oci, ako sa niekto moze chovat k svojmu vytuzenemu dietatku

kikina666
autor
4. dec 2008

tuk tuk baby no kde ste som tu sama opustena a od rana sprtam nemcinu gramatiku

tribitka333
4. dec 2008

kik, varila som obed a teraz sa musim odhlasit, lebo musim pracovat a ked som tu, stale mi sem utekaju ocka a nemozem sa sustredit na pracu ☹ tak pekny dnik, zatial kocky..cmuk

luly3
4. dec 2008

babulky poslušne hlasim že mám doma
2 dubáčkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
embria su 100 bunkove 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
4. dec 2008

tribit ahoj to si na tom tak isto ako ja tiez nevydrzim bez vas ani minuutu

babulka123
4. dec 2008

hcg 353.9

luly3
4. dec 2008

babulka krasne gratulujeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
4. dec 2008

Babulka - blahozelam 😉

idem pocitat, co ste popisali. Medovniky su uz hotove, len ozdobit 😉

tinka12
4. dec 2008

luly, to je supéééééééééééééééééér
gratulujem 🙂

tinka12
4. dec 2008

babulka aj tebe 🙂 jeeeejda, uz sa to tu roztehulkováva 😉

kikina666
autor
4. dec 2008

babulka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmm dalsia mamina v temicke 😵 😵 😵 😵

lubka precitaj si moj problem co som pisala a prosim ty si sestricka na gynde, daj mi vediet co si o tom myslis

babulka a preco uz nems tt v profile

kikina666
autor
4. dec 2008

no tinka veru si na rade ty a potom luly a potom to dufam ja zahlobim dvojickami v januari

kikina666
autor
4. dec 2008

aj ja uz chcem tt v profile ☹ ☹ ☹ ☹ uz aby som konecne zacala stimulovat

lubkaeck
4. dec 2008

Kiki - myslim si to iste co ty, cize zacat 10.12. 😉

kikina666
autor
4. dec 2008

super dakujem ... takze ste sa skoro vsetky zhodli, zacinam 10.12. s proverou, uz len aby sa cosi nepobabralo

luly3
4. dec 2008

kiki 😀 co to co to???????? co špekuluješ??????

luly3
4. dec 2008

ja vam poviem že mna akosi pobolieva bruško, hm co to??????

luly3
4. dec 2008

tu zasa nikoho vlastne načo sa rozčulujem tu stale nikoho nieje 😝

idem teda spinuškat paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kikina666
autor
4. dec 2008

luly spekulujem ale vsetky baby so mnou suhlasia a aj ten jeden den je vela

no ako bolo na transfere ??? si ani nenapisala, kolko krcpov mas v brusku ? a kedy krv

kikina666
autor
4. dec 2008

baby idem domkov, zehlit, prat a ku kamoske na chvilu .. papa vecer

labus
4. dec 2008

ahojte
no kiki to teda je tá baba mamička ale takých chodí vela po svete. Ja som taká mama kvočka ale to máš v sebe v povahe a ja tým duplom že ja mám tiež jednu z tých užasných mamičiek tak mám výstrahu že taká nikdy ale nikdy nebudem ja by som pre svoje deti aj dýchla a je jedno kolko maju rokov a kolko ich mám a MM vravý že detí nikdy nieje dost ,a že je jedno či su vlastne alebo nevlastne ked sa máte radi 😉

tribitka333
4. dec 2008

labus, ty mi velmi pripominas moju maminu, ta by tiez za nas aj zivot dala.. nepoznam obetavejsieho cloveka ako je ona.. a tvoji chlapci su stastni, lebo mat pri sebe v tejto dobe takeho cloveka je nenahraditelne..