Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

luly3
17. feb 2009

ahoj ahoj ahoj 😉
babule ja chodím takto neskoro domou takže preto nepíšem,
ale čítam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

takže stretko bezomna 😠 😠 😠 😠 😀
tinuš moja ako?????
baby ja sa s tej roboty zbláznim, zajtra som mala byt doma
a dalšia barmanka chce poldna dovču že vraj maju zabíjačku,
a ta druha krava už maroduje 1 mesiac, ale čo aj tak som jej
prichistala vypoved len čakam kedy jej ukončia PN a mimochodom
od piatku už mam novu barmanku a už tu budem každý den 😀

babule myslím na vás a prajem krasnu nocku

tinka12
17. feb 2009

ahojte kočky, ahojky luly 🙂

tinka12
17. feb 2009

no ja sa mam ovela lepsie, len mam uz neskutocnu ponorku...takze uz mam dohodnute, prvý víkend ako ukoncím PN, ideme sa zabávať a tančit 🙂))) juchúúúú potrebujem sa totálne odreagovať 😝

tinka12
17. feb 2009

všetky vás zdravííím a prajem krásne sníčky 🙂

kikina666
autor
18. feb 2009

ahojte

kejla a preco si nedas do profilu tt?

sisajojo a co test ??? ako to s tebou vyzera ???

kikina666
autor
18. feb 2009

buducamamina no to je super .... vlastny byt a sup babetko do noveho ani nevies ako pride

zuzali
18. feb 2009

Ahojte, tak vás zdravím aj dnes 🙂 a posielam čerstvé zásoby:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ďakujem za schválenie kočíka a bambuľky sú vybozkávané 😵 😵 😵

kikina666
autor
18. feb 2009

zuzali dakujem, vsetky su moje 😀 😀 😀 😀 😀 lebo tu zase nikto neni

zuzali
18. feb 2009

jasné kiki, kľudne si ich pojedz 😀 😀 😀

kikina666
autor
18. feb 2009

teraz mi starosti robi koleno ... mam ho akesi rozbite po tej lyzovacke, pod kolenom vzadu sa mi robi taka hrca , casom sa to vstrebe .. dr. mi povedal ze bud je 1. lepsia varianta voda a ta sa da vstrebe alebo sa vytiahne alebo 2.varianta ze je to cysta ktora sa naplna a ty treba vybrat a to sa robi operativne ... a ja tak strasne chcem ist do tych alp, kurnik toto sa musi stat len mne

lubkaeck
18. feb 2009

Ahojte bambulky 🙂

Zuzi pekny kocik 😉 ja som tiez uz studovala internetovu ponuku, avsak ak by sa mna podarili gemini, tak mam obrovsky problem, ale aspon budem stihla - totizto my mame len obyckovy vytah a byvam na siestom poschodi 😀 😀 😀 Len hladkaj, ja cakam mrchu, uz by potvora aj mohla prist 😀 😀

Luly - no chvalabohu, ze mas novu barmanku 😉

lubkaeck
18. feb 2009

Kiki a na Teba sa co este nalepi? 😠 Ozaj ma napadlo a Tebe robili tie testy na hematologii? Lebo ked som minule hovorila s kamoskou doktorkou o Tebe 😅 tak sa jej to videlo na ten isty problem ako mam ja 😅

kikina666
autor
18. feb 2009

lubka ano robili a vsetko som mala dobre aj genetiku, aj protilatky, aj test na trombozu ...

kikina666
autor
18. feb 2009

lubka ale ked pojdeme 4.3. vypisat ziadost na 3.IVF tak sa spytam na to ci nam to robili pre istotu .. ale boli sme na genetike a po genetike mi brali znova krv na hematologicke vysetrenie, ci nemam trombozu

lubkaeck
18. feb 2009

Kiki - no tak to bolo asi ono 😉 Budem Ti drzat palce 🙂

Idem na kafco, kuknut maleho kamaratkinho "slona" a potom idem s jednou straaasne otravnou zenskou na caj - uz ma tyra telefonom asi mesiac, tak si to hadam dnes rychlo odbijem 😖 😅

Zatim papa

kikina666
autor
18. feb 2009

lubka drzim palce pekny den, zajtra podam hlasenie co robi to moje sibnute koleno

labus
18. feb 2009

ahoj kočky ,
Lubka čauko dnes máš volno? Lubik zlatík otázočka čo presne na tej hematologii zistuju?Ja som objednaná na 4.3 lebo že to musím íst k primárovi a máš pravdu Kiki by tam mala skočit Kiki to ti dá žiadanku obvodný alebo gynekolog. Ja som došla za obvodnou že mi poradili kočky endokrinolog.a hematolog. vyš. tak že nech mi mrkne čo mi vzala imunologyčka z toho a ak mi niečo chýba či by bola taká zlatá vzala mi krv -nechcela som rovno že pošlite ma 😀 😀 😀 a ona mi hned dala žiadanky na obe vyšetrenia že to je dobrý nápad že tam može byt problem a že oni možu toho vyšetrit ovela viac ako ona-obvodák tak ma tam rovno šupla a moj názor je tiež taký že pred dalším pokusom vyšetrit čo sa dá ...
Zuzali idem ti poslat IP

kikina666
autor
18. feb 2009

labus ale ja to uz asi mam, boli sme na genetike a vsetko sme mali OK a potom mi este brali krv v genetickej ambulancii na zistenie ci nemam trombozu .. to by malo byt to vysetrenie, ale spytam sa dr. krajkovica ked tam pojde o 2 tyzdne vypisat ziadost, ze ci to mame aj tie vysetrenia, ale sa mi zda ze ano

labus
18. feb 2009

Kiki tak sa spítaj aj na to endokrinologycke

labus
18. feb 2009

Mne včera obnovili rehabky na chrbticu tak budem každý den od zajtra chodit na masáže,ultrazvuk a parafín -budem mat aspon trošku relax hoc ak prežijem zajtra večer to vyšetrenie brrrrrrrrrrrrrrr tak sa bojím že už lutujem že som sa objednala idem na proktologiu zo zlatoz žilou brrrrrrrrrrrrrrrrrr ☹ ☹ ☹ bojím sa ako male dieta

tinka12
18. feb 2009

hojky,

labus, neboj, vsetko dobre dopadne a aspon to budes mat za sebou 😉
zuzi, krááááááááááásny kočík 🙂)))

labus
18. feb 2009

ahoj Tinuška čítam že už sa máš lepšie to je super škoda že si nemohla íst na stretko zo Zuzkou bolo super
ja sa fakt bojím ,ale idem neboj nejako to snád prežijem ☹ 😀 😀 😀

tinka12
18. feb 2009

urcite to zvladnes, zvladla si aj horsie veci 😀 drzim palceky

zuzali
18. feb 2009

Tinka... som rada, že sa ti páči a keď už budeš riadne vybláznená, ozvi sa, pôjdeme do Mcdonaldu 😀

kikina666
autor
18. feb 2009

labus spytam sa krajkovica ked tam pojdem toho 4.3.

to koleno ma stve som cela doplasena z toho, uvidime co povie dr., no utekam na obed, a potom sa ozvem, zatial papa

zuzali
18. feb 2009

kiki ... dobrú chuť a neboj, koleno bude v pohode 🙂

tinka12
18. feb 2009

zuzi jasnéééééé !!!! ja a Mc sa milujeme 😀 😀 😀 hihi strasne rada!!!
kiki, jaaaj natri koleno nejakými mastickami a ospočívaj 🙂 nech si rýchlo fit!!!

zuzali
18. feb 2009

tinuš, tak sa teším 😵

labus
18. feb 2009

😀 😀 😀 aj naša banda sa pridá hoci kedy Mc milujeme tiež a vás radi uvydíme aj o pol noci 😀 😀

zuzali
18. feb 2009

labus, jasné, s vami rátame automaticky 😀 😀 😀