Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
31. okt 2008

Kiki...toto je super prístup... 😵 😵 😵

Kašli na svokru, nejak to prežiješ, tak ako vždy, veď to nie je prvý a ani posledný krát, sa tvár ako naj nevesta 😵

kikina666
autor
31. okt 2008

eeeeeeeeee to co je najlepsia nevesta ... ved som uz najhorsia, ma len jednu a aj ta stoji za to 😀 😀 😀

kikina666
autor
31. okt 2008

trosku ma mrzi ze tribitka a efik odisli z temicky ked zistili ze nie su tehu a ani sa nerozlucili .... ved nie kazdej to vyjde hned ale mohli by sa tu niekedy ukazat co si myslite vy ?

zuzali
31. okt 2008

tak to som jaaaaaaaaa 😀 😀 😀

svokra je v KE a vidím ju 2x za rok asi týťdeň v kuse a to mám zaseknutý ten Holywoodsky úsmev 😀 😀 😀 😀 😀 presne takýtoooooo

kikina666
autor
31. okt 2008

ako ti zaaaaaaaaaaaaaaaaaavidim ☹ ja TO mam blizsko par krokov .... ona sa uz inac neda ani nazvat ako "TO"

zuzali
31. okt 2008

Tak to ti teda nezávidím...etš aj to ťa nervuje 😠 😉

zuzali
31. okt 2008

Endzislava a rebeka kejlová...to musí byť aspoň 10 chodová večera 😀 😀 😀 😀

ale jasné, maminky, venujte sa ocinkom, ešte ich budete potrebovať 😵 😵 😵

kikina666
autor
31. okt 2008

zuzali ... tie dve sa este napchavaju poza nas chrbat ... to sa mi moc nezda, najskor tu vykecava do skoreho rano , potom do obeda chrapu a teraz zase jedia ....

zuzali
31. okt 2008

No vidíš...majú to špeciálne vymyslené, pekne si ich ale prekukla, tak dúfam, že v novej téme budú aj lepšie spôsoby... 😀 😀 😀

kikina666
autor
31. okt 2008

endzi, kejla ... vidite ... pekne krasne sa znormalizujte !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😝 😝 😝

zuzali
31. okt 2008

😀 😀 😀

buducamamina
31. okt 2008

no ahojte mozem sa pridat

kikina666
autor
31. okt 2008

no ahoj deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ozaj zajtra vsetko najlepsie k meninam 😀

lubkaeck
31. okt 2008

Ahojte uz som spat 😉
Zuzali - dakujem za infosku o novej temicke 🙂 A ta OPU tu bude ani nevidiet 🙂

Kiki -ty nam inak menis datumy 😀 😀 😀 😀 ale mne chodi do BA Zlty espress, takze pohodicka, lebo MM mi povedal, ze isto so mnou nepojde a kedze pri Utrosi sa nema soferovat, tak pojdem busom 😅

Endzi, Kejli - vy ste teda ine potvory, sukromnicky 😀 😀 😀

Baby teraz som robila taku dobrotu 😝 😝 😝 listkove cesto plnene lososom, syrom a tak, je to uzasna mnamka, s MM tu fucime ako lokomotivy 😀 😀 😀

buducamamina
31. okt 2008

dakujem moc kikina

kikina666
autor
31. okt 2008

baby takze ja sa lucim idem na oslavuuuuuuuuuuuuuuuuuu zajtra ma tu mate 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzali zoorganizuj stretko .. mas poverenie zakladatelky kurnika 😀

deni .... usmej sa, vsteko dobre dopadne 😀

buducamamina
31. okt 2008

kikina len aby prebehly tak ako maju moja

buducamamina
31. okt 2008

kikina ved sa snazim ale bojim sa

kikina666
autor
31. okt 2008

vsetko bude ok deni .... neboj myslim na krpceka .... a // budu zachvilu viditelne 😀

lubkaeck
31. okt 2008

Kiki -nieze ta dnes zozeru nejaky duchovia 😠 ked je ten halloween 😀 😀 😀 😀

zuzali
31. okt 2008

buducamamina...vitaj a aj od sotatných všetko najlepšie 😀

Lubi, ty si iná šikulka, kedy máš ET???

Kiki...pekne si to uži 🙂

buducamamina
31. okt 2008

babeny pocula som od kikiny ze asi 5 z vas caka na vysledok po transfere ma niektora prosim vas niake priznaky alebo nieco lebo ja neviem co si mam mysliet

kikina666
autor
31. okt 2008

dnes halloween tak to musim spravit riadne čoro moro 😀

buducamamina
31. okt 2008

zuzali dakujem

buducamamina
31. okt 2008

kikina moja ved vieme co si za blazonka tak pre teba coromoro nebude problem 😀

zuzali
31. okt 2008

deni..tak tie tu práve nie su, varia večeru, ale keď sa vrátia rady ti všetko podrobne opíšu, to mi ver 😀 😀 😀

kiki...to si nechcem predstaviť 😀

buducamamina
31. okt 2008

zuzali oni maju po transfere a cakaju na vysledok alebo uz je niektora z nich aj tehulka

zuzali
31. okt 2008

zatiaľ je tu tehulka len dicinka, trom babenkám to nevyšlo, ostané čakajú na výsledok po ET, tri sú pred ET a ja som pre OPU(pondelok)

labus
31. okt 2008

ahoj babulky tak som tu napchávam sa syrovými nitami ved ked slané tak poriadne a k tomu mi MM kupil ešte kobrovke olivy plnené mandlou

zuzali
31. okt 2008

tak to sú presne moje dve obľúbené chute 😀