Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
5. mar 2009

Kiki aj ja som tu špeciálne koli tebe som sadla na zadok tak to si váž 😀 😀 držím palce a čakám a volaj čím skor ber ohladf na moj chorý zadok 😀

labus
5. mar 2009

Kiki? tak čo je? ja tu fakt dlho nevydržím 😀

kikina666
autor
5. mar 2009

baby mna picne ... cele sanatorium hlada moje vysledky a nemozu ich najst

labus
5. mar 2009

Kiki ma netrap ☹ asi nabehneme do HELIOSU my všetky 😠

kikina666
autor
5. mar 2009

negativne ... teraz mi volal dr.

labus
5. mar 2009

☹ ☹ ☹ škoda tak som verila ☹

kikina666
autor
5. mar 2009

naco mi zbytocne davali nadej ... ved ma len zbytocne sokuju

kejla
5. mar 2009

Kiki,to nieeee ☹ ☹ ☹ Je mi to tak luto ☹ ☹

tinka12
5. mar 2009

kiki ☹ ale neva, o chvilocku je tu máj a s ním nove IVF...a pre teba uz aj posledne!!! myslím a modlím sa 😉

silviaa
5. mar 2009

kiki tak to ma mrzi ☹ ☹ ☹ ...

kikina666
autor
5. mar 2009

tinka dik

baby preco ma takto vodia za nos .... najskor stratia vysledky a ked ich najdu ... tak sorry vcera sme sa pomylili .. co mam na to povedat ... na to sa uz nic neda povedat ... len jedno ze ja som vecny smoliar a na posrateho aj hajzel spadne

tinka12
5. mar 2009

ale ved on ti vcera nepovedal , ze si stopercentna tehulka... nevodia ta za nos mojka, len my tuziace po mimi sme tak neuveriteľne slabe, že sa chytame kazdej slamky.... Aj ja som taka... 😵 ale zasa nádej nas drzi nad vodou, takze nic to za to, IDE SA DALEJ!!!! Si silna, mas toho uz za sebou dost a babatko si nakoniec urcite vybojujes, len to nebolo dnes. 😢 🙂

kejla
5. mar 2009

Kiki, asi aj Krajko velmi chcel a tak Ti dal nadej,ked sa usmieval...Mrzi ma to..
Mne sa to tiez parkrat stalo,mrska meskala par dni,sliznicu som mala aj 14 mm,tym padom bola maternica vacsia,ked ju obalovala tak hruba sliznica...Ale mne doktor povedal,ze tak isto to vyzera aj po neuhniezdeni embrya...Ze kym tam nevidi aspon plodovy obal,nie som tehotna...
Velmi som dufala,ze ty si mala ovulku neskor,ze to nie je tvoj pripad...

buducamamina
5. mar 2009

ahojte babulky moje kiki stebou som si pisala a este raz ma to mrzi ☹ verila som strasne moc ale moja neboj ako tinka vravi zachvilu uz pojdes na druhe stimulkovanie a to uz zarucene s teba tehula musi byt 😉 labus ako sa citis moja,co zadocek,kejla babenko sa ma ako zuzali a tvoje dve bambulky posluchaju,tinka 12 dakujem za radu ale mne nic nepomaha MM mi kazdy den natiera cely chrbat pomasiruje a nic z toho aj vo vani ked si polezim nepomaha ale dnes je to extrem tak ma boli chrbat a hlava ani nehovorim z krcnej chrbtice ja som zvedava co mi povie lekar zajtra konecne som sa odhodlala tam ist lebo som to odkladala ze snad to prejde ale zial je to mam taky pocit ete horsie ☹ a co sa tyka bytu tak mi neprerabame teraz sme ako keby v prenajme ale mame byt od rodiny a cakame co sa bude diat s tym co nam maju postavit.v pondelok uz ide konecne MM do tej firmy pre tlaciva a zacneme vybavovat fond rozvoja byvania ako hypoteku ale s tym rozdielom ze tam je iba 2 percentny urok tak uvidime ci nam ho daju alebo nie nastastie nam s tym pomaha a bude pomahat ta firma tak dufam ze to vide inac by ma piclo.lubkaeck silviaa a ak som na niekoho ete zabudla ako sa mate

vika34
5. mar 2009

ahojte ,kiki ☹

lubkaeck
5. mar 2009

Caute kocky 😉

Kiki - este raz - nestresuj, riadne sa nachystaj na dovolenku a uzi si ju a cochvila je maj lasky cas a ty zostanes tehula 😉 😀

Kejli - dakujem,ze na mna myslis, olizala som monitor 😀 😝 😀

Silvi - no do tretixce vsetko fajn, cize v marci sme "svata KETovacia trojica"?! 😀 😀 😀 sice ani nie, ved Viki KETovala v marci, vsak?

vika34
5. mar 2009

ahoj lubka ,ja som KETovala 26.2,takže ja som februarova 😀

luly3
5. mar 2009

ahojte a krasne sníčky 😅 😅
ja som teraz prišla s roboty 😠 😀 😀 😀
kikuš cely poobede som to prežívala s tebou a je mi lúto moja 😢 😢 😢 😢

luly3
5. mar 2009

babulky a troška infošky o mne 😕 😕 😕

dnes mi konečne došlo poštou to kajanske korenie ( chilli papričky),
vraj to pomaha na prekrvovanie maternice a je pri tom večí uspech pri KET,
tak uvidíme 😀 😀 😀 😀 už mám v sebe dve, jáááj štípu

no mrcha hnusna ešte nikde,čoveče ked ju človek chce tak nič a ked ju nechce
tak si dorazí jak pani 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tot všio, ani toho vela nebolo čo????? 😅 😅 😅 😅 😅 😅

pa

tinka12
6. mar 2009

Ahojky, bre ránko všetkým 😀

luly, a na to prekrvenie sa mozu aj obyčajne chilli? alebo to musí byt len to kajanske korenie?

zuzali
6. mar 2009

Dobré, ránko.

Dnes som tu len ne skok, lebo mám na dnes veľké plány 😀 😀 😀 - budem piecť (jablkový koláč, pizza slimáčiky) a variť polievku zeleninkovú a zemiakovú kašu a rybie prsty.Takže sa ozvem až potom, zatiaľ si vystačte s vírudíkmi 😀 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzali
6. mar 2009

a bambuľky, ak dosiahneme 9900 príspevkov, založím tú novú témičku - Kamošky od októbra 2008, O.K.? 🙂

kikina666
autor
6. mar 2009

ahojte baby ... dakujem vam vsetkym za podporu, velmi ste mi pomohli, sama by som to nezvladla ....ako sa citim no dost blbo, boli ma hlava, boli ma ucho a potrebujem surne dostat mrchu .... neviete ako na to ????

sme sa s dr. dohodli na tom stimulovanom cykle ... to sa uziva 3-7.den cyklu clostilbegyt od 10.dna sa 4 dni chodi na utz a pozoruje ako rastie folikul a ked je dost velky tak sa pichne pregnyl na dozretie vajicka a potom sa uziva utrogestan na udrzanie tehotenstva ... a 28.3. ideme na tu dovolenku, tak potrebujem aby sme tie sona stihli dovtedy aj s tym pregnylom ... tak mi poslite mrchu lebo sa zblaznim ked sa aj toto bude tahat

kejla
6. mar 2009

Ahoj kocky,

Zuzali,aj ja mam na dnes velke plany 😀 😀 Musime upratat,uvarit a upiect aspon 2 druhy zakuskov,lebo zajtra mame navstevu 😀 😀 😀

Luly-Kajanske korenie Ta stipe?Ako to?Ved su to kapsule...Ja som ich tiez brala-mesiac pred IVF+pocas stimulky...Mna vobec nestipali, mohla som ich uzit aj 100 naraz (ale to som neskusala) 😀 😀

Tinka-kludne mozes aj obycajne chilly papricky,kajanske korenie su pomlete chilly papricky...Aaaaaale,aby ich telo bolo schopne vyuzit,mala by si tie chilly poriadne pohryzt.A to je asi nerealne..Lebo ked sa len zlomene prehltaju,telo to nestravi a nevezme si z nich to,co potrebuje....Ja som inak v Metre kupila korenie-mlete cilly papricky.Je to uuuplne to iste,co v tych kapsuliach (porovnavali sme to),s tym rozdielom,ze to stalo neporovnatelne menej.Takze to by sa dalo uzivat,len by si to musela do niecoho dat,aby si to vedela prehltnut 🙂

Labus-ako?Dufam,ze Ti to aspon pomaly ustupuje,aj ked by som Ti zelala,aby to ustupovalo rychlo 😉 Myslime na Teba 🙂

Lubka-drziiim palce 🙂 🙂

Viki- aj tebe 🙂

Kiki-telo je teraz mozno trochu pomylene aj z tej davky Utrogestanu..Ak mrchu potrebujes surne,daj si pichnut vyvolavacku 😉

BM-ako si dopadla u lekara?Drzim palce,nech Ta ta bolest co najskor prejde.

kikina666
autor
6. mar 2009

dr. povedal ze ak nedostanem tak az buduci tyzden vo stvrtok , injekcie uz mam doma, asi ma nechce zbytocne stopat hormonmi... chcem si dnes ist kupit do lekarne bejake lieky na regeneraciu pecene, lebo ju mam uz dobre dodrbanu

zuzali
6. mar 2009

Ahojte.
Už som to všetko porobila a teraz idem oddychovať, asi aj zaspím, ledva držím oči. 😀 😀 😀

Majte sa pekne a ozvem sa, zajtra idem do práce, tak uvidím, ale budem sa snažiť aspoň si vás prečítať 😉

luly3
6. mar 2009

ajojte 😉 😉 😉

kejluš no neštípe v tych kapsulach len ja debil sem si prve
dala bez tych kapsul len sem si to korenie vysipala na lyžičku
a tak sem ho zjedla a ano to štípe jak svina, no dnes mi kamoš
pvedal že ty blba jec to v tych kapsulach 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja som sa bala že to neprehltnem ale prehltla som 😀 😀 😀 😀

zuzali pozdravujem babulky a posielam im boštek 😅

tinka12
6. mar 2009

luly 😀 😀 😀

tinka12
6. mar 2009

baby, víííkendík je pred nami 🙂 juchúúúú 😀

luly3
6. mar 2009

tinka ako prekoho juchuuuu ja robím ☹ a nece sa mi