December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

sveva
6. nov 2011

@olianko tak ja budem kupovať aj z tých vecí čo chcú. Dala som im leták z Dráčika a začali mi ukazovať čo chcú, pri niektorých hračkách som povedala dobre a pri niektorých som hovorila, že Ježiško nemôže až toľko hračiek doniesť, alebo že sú pre Ježiška drahé. 😝 😅 Takže to bude Barbie, plastelinová súprava zmrzlináreň, čajová súprava, obliečky na posteľ Barbie + nejaké oblečenie a spoločenská hra (elefun). Na narodeniny dostane knihy, lebo ich veľmi chce, puzzle, korunku do vlasov a ešte niečo vymyslíme.

olianko
6. nov 2011

@sveva no ja som uz kupila 3knihy co Saska chcela, potom mala takeho psa co chodi ale pokazil sa tak takeho som kupila.Kupim aj tu plastelinu - s tym rada robi.Len tie ostatne hracky...Tiez som jej dala vsetky mozne letaky od dracika po All toys a ona si tam vybera petshopakov, my little pony a vsetko s konmi.Ale tych koni mame doma tolko a ani sa s nimi poriadne nehrava.
Este na narodky sme chceli bicykel ale neviem ci ho nakoniec teraz kupime
S babikami sa velmi nehra a jedine barbie s konmi ju zaujima alebo este tie babiky snehulienka, popoluska atd...tak uvidime.
Ale asi to co sa mne zda blbost je pre nich super hracka a naopak.
Inak my mae tu spolocenksu hru Chobotnicu ale velmi sa s tym nehraju , takze tento rok ziadna spolocenska hra

adaa
14. nov 2011

Masinka+rodinka gratulujeme k babatku 🙂) nech je malinka zdrava.
U nas naj darcek bude nieco kreativne, takze vyriesim az budem niekde v obchode ;)

k.a.t.k.a.
14. nov 2011

u nas dost fici oblecenie, musi mat tricka s obrazkami 🙂 mickey mouse, minnie ... 🙂 a saty, lesky na pery, takze neni co riesit a ete nejake puzzle - tie ma rada a aspon 1 barbie, aj ked sa s nimi nejak nehra
no a Maxim ten je jasny 😀 sadu auticok 🙂 on s nimi aj zaspava

elise
15. nov 2011

ahojte babulky ja teda netuším čo na narodeniny mám malemu kupiť, máme finančnu krizu dosť veľku takže bude to tento rok poskromne torta bude vybralsi speidermanovu a rozmýšlali sme nad kreativnou supravou (maluje vystrihuje lepí) na vianoce sme rozmýšlali nad autodráhou ved uvidme ale na meninky dostal od babky take kladivko a pribija si doštičky klinekami a tvori obrázok- maju to v dráčikovi. malemu ked ukazujem katalogy všetko chce hlavne ked bežia reklami vravi maminka kupiš kupiš... ale pravdepodobne ešte dostane knižky 🙂

olianko
18. nov 2011

No nas Maxim tiez fici na autickach a na vlacikoch takze pre neho nemame problem kupit.To uz ma vlacik Tomasa a taku drevenu drahu s vlacikom
Saska to je iny oriesok.Tiez by vsetko chcela co vidi v reklame.Tam to aj tak lakavo vyzera.
No ale tiez kupime nejake oblecko- to ju potesi vzdy
No a na narodky asi nejakeho kona + barbie? a toru budem robit ja 😅 🙂

danii
25. nov 2011

ahojte baby!
vidim, uz sa velmi v teme nestretavate. ani ja nemam velmi cas.
blizi sa cas oslav, sviatkov, bude to parada! 😵
zajtra ma moja hviezda oslavu, ze 5 rokov! fakt nestiiiiham 😕

danii
25. nov 2011

gratulujem baby k novym prirastok, adetka - krasny datum! 🙂

danii
25. nov 2011

😀 to tretice vsetko dobre ze...... 😀

vsetkym Katkam prejeme k dnesnym meninam vsetko naj naj naj! 🙂

rybecka
3. dec 2011

Ahojte, neviem ci si ma pamatate tie starsie c osme zacinali pred 5 timi rokmi 😅 ale ja som sem zavitala vidim tu par znamych tvari .
Ten cas uteka velmi rychlo .
vsetky Vas pozdravujem Matejko ma na tyz.5 rokov a frcime spiderman. 😀
tak krasne sviatky vela zdravicka pre vsetky deti a ich mamicky a samozrejme vsetko dobre k narodeninkam decembrovym 2006 😉

adkaw
18. dec 2011

Ahojte 🙂 gratulujem k novým babatkám v partii a všetkým decembrovým srdiečkam všetko najsamlepšie k narodeninkám prajeme 🙂 Miško fičí na katastrofách 😀 tak to neviem čo bude pod stromčekom :D uplne zbožňuje burky a tornáda asi z neho bude lovec búrok :D tak snáď 24 bude aspoň snehová búrka :D ježiško mu určite donesie smetiarske auto Stinky lebo je z neho uplne hotový lebo prdí a hovorí ty brďo (naše najoblúbenejšie slovo donesené zo škôlky) :D

adaa
7. jan 2012

Ahojte
Mne kamoska poradila nech vravim malej, ze v reklamach davaju len hracky ktore nikto nechce. Preto ich ukazuju 😝 Nic.. mame doma reklamny hit Ospalu babiku 😅
Inak sme sviatky aj oslavy zvladli. Sasul mala aj meniny, takze vycerpala vsetkych a dufam skoro vsetko co si priala. Vy ste ako posviatkovali?
Adamko tiez fici na autach. Jeho prve slovo v 8mes.bolo AUTO. Co tam po mama, tata.. 😉 Ted ale ideme na McQueenovi a Nemo.. ale sem tam ho zaujme aj princezna v telke 😀
Danii ahooj, ako sa mate? bola som v Sokolvni.. nostalgia velika 😵

elise
3. júl 2012

ahojte aj ked sa tu dlho nepisalo ako zvládate horučavy?

adaa
16. júl 2012

😎

danii
4. okt 2012

baby, ahoooojte 😎 😎
vidim, nikde-nikto 😀

sisinka76
28. jan 2013

@elise gratulujeeeeeem k malej princeznicke 😵 zelam vela vela zdravicka malej Julianke a aj maminke 🙂

elise
29. jan 2013

@sisinka76 dakujem🙂 gratulácia k tehulkovaniu od nás tebe🙂

sisinka76
14. apr 2013

@elise dakujeeem 🙂
uz mam aj odrodene, super rychly a krasny porod 😵 Paulínka sa narodila 8.4. s mierami 3700 g a 52 cm. V piatok nas pustili domov a tak si na seba vsetci 5 zvykame 🙂
este foto pridavam 😉

elise
14. apr 2013

@sisinka76 jej gratulácia nádherná paulinka veľa zdravička a mliečka prajeme a maminke rýchle zotavenie 🙂

sisinka76
18. apr 2013

@elise dakujeme 🙂

elise
18. apr 2013

@sisinka76 my odrátavame mesiace do školy 🙂 malý sa teši

sisinka76
18. apr 2013

@elise aj Samko sa uz tesi,trenuje s taskou po byte 😀

elise
18. apr 2013

@sisinka76 uvidime či im to potrvá aj o rok to nadšenie 🙂 my chodime na logopediu to nešťastne "r"

sisinka76
18. apr 2013

@elise my sme s logopediou uz skoncili, este v auguste,tiez kvoli R sme chodili. ale zacali sme chodit skor, Samko uz ako 4 a pol rocny,lebo nevedel povedat L a potom ked sme uz k nej chodili,tak ho pekne naucila aj R 😉

sveva
21. apr 2013

ahojte. Blahoželám k princeznám 🙂

Eliška sa tiež veľmi teší do školy, už teraz sa chce učiť počítať a písať. Tlačenými písmenami už vie a najnovšie sa chce učiť počítať. 😅 K logopedičke chodí rovno do škôlky a tiež má problém s "R". Síce ho povie aj normálne, ale občas jej to nevyjde a nevie vôbec rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Koncom júna pôjdu do školy v prírode, tak už o tom spieva. Bude to dlhý týždeň. 😅

sisinka76
27. dec 2013

ahojte zienky 🙂

vidim,ze tu to poriadne viazne ☹

v kazdom pripade Vam chcem popriat krasne sviatky,najmä pohodu a radost zo svojich rodiniek a v Novom roku vela vela zdravia,lasky,nech ste cely rok stale usmievave a stastne 😵

adaa
4. apr 2014

Citam staru komunikaciu a celkom sa bavim 😀 Pozdravujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre