Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Snažilky od decembra 2013

emma2310
2. nov 2013
Ahojte tak som asi prva kto tuto temu ide zalozit. No od decembra sa ideme snazit ale uz mame dievcatko takze sa budeme snazit len v case ovulacie lebo chceme chlapceka 🙂
aga2011
2. nov 2013
@emma2310 ahoj, my by sme tiež chceli druhé bábo a strašne tuzim po dievčatku, chlapčeka máme už doma... 🙂
emma2310
autor
2. nov 2013
@aga2011 my zase naopak chceme druhe ale chlapca
emma2310
autor
2. nov 2013
teraz ma napadlo kebyze sa to podari na prvy krat a na vianoce uz by som mala spravu pre manzela ze bude dalsie baby by bol pekny darcek
aga2011
2. nov 2013
@emma2310 kolko ma vasa dcera, ak sa mozem opytat?
emma2310
autor
2. nov 2013
@aga2011 rok
nicolle21
2. nov 2013
smiem sa opýtať, ako sa plodia deti bez ovulácie, resp. mimo času ovulácie (teda, keď taká nie je?)?
strihalka
3. nov 2013
Ahojte, no mame v palnu zacat na novy rok,ale s nejvetsi pravdepodobnosti zaciname uz v na vanoce...moc se tesima verim ze nam to vyjde mezi prvnimi pokusy🙂ostatnim vlemid rzim palecky🙂
@emma2310 aj my mame devcatko:)1,5rocne...a teda na 90% bud eopet holcicka🙂a pokud ne, tak si muzeme otevrit obchod s dievcenskou modou😃
denda83
3. nov 2013
Ahojte🙂 tak aj my ideme skusit v decembri mimco, uz mame 2 rocnu zabku a ona by chcela braceka😃 aj tatino chce chlapceka a mamina neviem preco mam pocit ze ak bude tak dievcatko, asi preto ze uz mam😃 najplodnejsi den podla kalendara mam 24.12, kradny den mi vysiel tak hadam sa zadari na prvy pokus😃 no my mame tatina daleko ale to je dlhy pribeh a takto verejne ho ani nechcem rozoberat. Vsetkym prajem veeeela uspechov🙂
strihalka
3. nov 2013
@denda83 😃 he he ja koukam ted do kalendare a me vychazi ovu na 8,9,10.12 a ze kdyby se podarilo, tak testujem 24.DC, a to by mela uz druhy den meskat😃...a tom se mi vzdy snivao, ze aky to bude krasny, // pod vetvi 😃.....
denda83
3. nov 2013
@strihalka tak to ano:-) tak nech vam to vyjde a budete mat najkrajsi darcek🙂
strihalka
3. nov 2013
Aha, tak ja uz idem objednavat ovu testy a tehu testy😃V prvem tehu mi ovu testy dost pomohly a diky nim se na treti pokus podarilo....
emma2310
autor
7. nov 2013
tak dnes mam prvy den periodu tak o 14 dni by sme mali zacat pracovat na dalsom potomkovi ale zacala som vahat lebo chcem aj novu pracu len kym si ju najdem dlho trva a musim tam ostat minimalne rok aby som mala narok na matersku no neviem teda...nechceme velky vekovy rozdiel medzi detmi chceli by sme baby uz teraz aj schudnut som chcela no nepodarilo sa
lucica
7. nov 2013
AHojte, tak ja sa pridavam. My plánujeme okolo vianoc začať pracovať na druhom. Máme chlapca ktory bude mať 1rok a 2 mesiace. Chceli by sme dievčatko, ale v podstate mi je to jedno, hlavne nech je zdrave. No a vekovy rozdiel sme chceli 2-3 roky, preto začiname na vianoce? Ivko sa nam podaril 17.12.2011, takze ak by to vyslo hned, tak rozdiel bude 2 roky. Na Ivkovi sme pracovali 9 mesiacov, tak uvidime, ako dlho bude trvať splodenie druhého 🙂
strihalka
7. nov 2013
@lucica tak rika se ze druhe trva kratsi dobu 🙂...my si rekli ze zacneme na novy rok, pote ze zkusime na vanoce a ted me laka zacit uz tento cyklus😃
lucica
7. nov 2013
@strihalka no ty si to mozes dovolit, lebo mas o 4-5 mesiacov starie dieta. Ja nechcem menej ako 2 roky rozdiel.
strihalka
7. nov 2013
@lucica no podle me je lepsi menis rozdil nez vetsi ne?uz jen z duvodu ze se lepe zahraju v budoucnosti.....
ellenie
24. nov 2013
@emma2310 my to iste 😃 Doma už mame skoro 2,5 ročnu dcéru, teraz by sme chceli chlapca 🙂
nikolet_89
26. nov 2013
@emma2310
@ellenie
@strihalka
@lucica
@denda83
@aga2011 ahojte maminky aj my s mm sa snazime o babatko mame doma 21 mesacnu slecnu a chceme druhe ja by som chcela chlapceka nech mame jedno aj druhe, ale inak je nam jedno 🙂 vysadila som HAK v novembri teraz prvy menzes po mi dnes skoncil tak dufam, ze sa nam zadary dcerka nam vysla po 4 mesiacoch po 8 rocnom uzivani HAK, beriem kyselinu listovu a Gynex kvapky tak drzim palce vam a vy drzte nam 🙂
zuzuleta55
26. nov 2013
Ahojte všetci pripajam sa k vám ale toto by bolo prvé babo.A dáme našim partnerom,alebo manželom najkrajsi vianočný darček.Držím palce nech to snaženie trvá čo najkratsie.u nas to trvá rok tak hádam teraz keď užívam alchemilku,gynex a kyselinu listovu tak to už vyjde.Držím všetkým palce 🙂
zuzuleta55
26. nov 2013
A dúfam nikolet_89 že nám to vyjde narovnako aby sa nám dobre kocikovalo 😃
nikolet_89
26. nov 2013
@zuzuleta55 tak tomu ver 😉 uz to musi vyjst 🙂
ellenie
26. nov 2013
@nikolet_89 aj ja beriem gynex a femibion 🙂
nikolet_89
26. nov 2013
@ellenie 🙂 🙂 a ako dlho beries Gynex ? ja som pri dcerke brala Calibrum BabyPlan, ale ten sa zevraj uz moc nedovaza a femibion mi prisiel moc drahy nato, ze este ani tehu niesom...
ellenie
26. nov 2013
@nikolet_89 ja gynex beriem hlavne kvoli cystam na vajecniku 🙂 prvykrat mi pomohli a potom som hned na to otehotnela, teraz som znova mala podozrenie na cystu, tak som si ho hned nasadila 🙂 Femibion je drahy, je to pravda, ale ja beriem ten, co sa berie pred otehotnenim pri planovanom tehotenstve az do 12. tyzdna, vyuzivam flexypassy na ich nakup, mame to ako benefit v praci 😃 Inak by som si ich asi nekupovala, stoja skoro 500 Kc 🙂
nikolet_89
27. nov 2013
@ellenie takze si otehotnela prvy krat po prvom baleni gynex ?
ellenie
27. nov 2013
@nikolet_89 no otehotnela som, ale ja som brala gynex kvoli cyste, nie kvoli tomu, zeby som nemohla otehotniet 🙂 Ked som ho vysadila, tak som hned otehotnela 🙂 Na prvy sup 😃 Teraz sa uz snazime od leta, a stale nic... Tak dufam, ze sa teraz zadari 🙂
nikolet_89
27. nov 2013
drzim palce 🙂
ivkafu
27. nov 2013
Ahojte dievcata, pridam sa aj ja kedze aj my chceme a tuzime aby do nasej rodiny pribudol novy cloviecik. Mame syna ma 3 r aj skoro 5m, je uz skolkar. Krasne snazenie.
terkalr
28. nov 2013
Jaj mamicky,normalne vam zavidim,ja mam strasnu tuzbu po dalsom babatku,ale mm nezdiela so mnou dalsie mimco.No co uz, je nas dost.Aj bol par dni tomu nakloneny,ale potom premyslal a stop. Uz teraz sa tesim z vasich uspechov! Drzim paste!
jonathana1
28. nov 2013
@ellenie ahoj,možem sa ta prosím opytat,ten gynex si si kupila riadne v lekárni?a aka je velka ta flaštička?dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli