Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

skolara
22. jún 2009

kde ste kobyli? viem viem ta prava sa ozyva 😀 😀 😀

bejca
autor
22. jún 2009

Ami hej odskusal vsetko 😀

MArtinka dufam ze aj kaslik uz prejde 🙂 a upistany je aj Petko asi zuby 😝

Skolara IP 😉 dik za pochavlu a postel je z Ikey 😉 ockovanie mame zasebou 😅 😉 a teda este sa nacakas na muzika 😅

ja som si aj lahla k Pedrovi ale zasa nemozem spat 😝 a u nas tiez otras pocasie 😝 fuci a prsi 😝 😝 😝

bejca
autor
22. jún 2009

a tie vankuse mame este od minuleho roku 😉 cize daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno 😀

amadora
22. jún 2009

Skolara teda až som ostala zarazená po tom tvojom komplimente na nás 😅 Ďakujeme pekne 🙂 A v nemocnici sme boli lebo Majko nám pred týždňom v noci 5x zvracal a bol dehydrovaný. Ale neprišli nám na to z čoho to bolo, asi mu nesadlo niečo čo spapal.

Inak teraz má hnačky chúďa ale hádam len zo zubov ☹ Tuším nám ide aj ďalší očný.

bejca
autor
22. jún 2009

my sme sa dnes uz 2 x dosrali 😝 a dufam tiez uz ze tie zuby vylezu lebo fakt som uz niekedy naprasky 😅 🙄

skolara
22. jún 2009

inac Vinie ma 1vy ocak.
Beji ze pampa sranda 😀
Vinie sa zase kazdemu zdravi ze Tau Tau 😀 vsade a kazdemu
Ami nemas za co aj ja mam plne pery ale nie az take pekne 😉

skolara
22. jún 2009

ami to bude zo zubkov.
Beji to ti verim my mame noci no ved vies ake 😀 ale zato cez den je milucka, zlatucka ale v noci by som ju roztrhla niekedy aka vie byt upistana ze dududu a zacne mlaskat ustami.Vtedy mam na male.

bejca
autor
22. jún 2009

Skolara cmuky cmuk gratulujeme k ocnemu zubku 😵 a aj k tau tau 😀 a nahodou si jej nepustala pan tau 😀 😀 😀 😉

a nam sa uz navreli vsetky 4 ocne takze cakam kedy " vybuchnu " 😅

a on vsade pouziva to " P " voda - popa , lampa - pampa , teraz ma nenapadnu dalsie nejake priklady ale neviem preco tam to p dava 😀 ale podfareny je 😀

bejca
autor
22. jún 2009

Skolara a este kojis ?? ak hej ako casto ?? dufam ze uz nie moc 😅 😉 my mame noci klop klop celkom oki ale cez den je teraz taky zly ... no horsi , uvrestany a taky jedosko 🙂

skolara
22. jún 2009

beji kojim kojim "iba" vecer, noc, a rano 😀 😀 ty kokos total zavislak je Viona.
Beji Vionka sa pupa= - kupe, poda - voda, 😀 uz zacina dost hovorit tak sa tesim 😀

skolara
22. jún 2009

a este aj spieva ze kolo kolo a baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac 😀

bejca
autor
22. jún 2009

no supeeeeeeeeeeer 🙂 sikulka 😀 a aj my sa pupeme 😀 ideme pupat 😀 a aj pupava je pupa 😀

bejca
autor
22. jún 2009

a teda zavislacka dobra 😉 ale ved este ma narok si to kojenie uzivat 😵 keby mala 16 ale rokov uz by to bolo horsie 😀 😉

bejca
autor
22. jún 2009

no Pedro je uz hore tak ja du 😀 pa pa a pekny den vsetkym 🙂

ciarka
22. jún 2009

Ahojkyy babule.
Bejci-Petko je zlaty na posteli,ako velkac,pristane mu to.

Inak my sme boli vcera v Trnave,tiez sme sa rozhodli narycho,isli sme o 17.30h vecer a prisli pred 20.30h.Boli sme v Maxe, to tie hupacie zvieratka a vlastne aj vlacik to vsetko je na 50centov,ale ked nemas presne 50 centov tak smola,nemozes dat napr.20centov a 20centov a 10centov to ti nezoberie,a teda vsetci tam boli taki "ochotni".Nic v zlom Bejci ale take nervy som chytila,Sabi sa ani nemohla pohupat na zvieratkach,teda iba raz a raz na vlaciku,inak nam nikto nechcel zamenit,ba aj ked sme si daco kupili, nevydali 50centov,ale len 20centov,20centov a 10. To ako naschval.Ale zatiel sme este neboli na tychto hupacich zvieratkach.Tak som nevedela,ze co a ako.

No potom bola Sabi v tych gulickach, a samozrejme taky asi 5 rocni chlapec ju kopol kolenom do hlavy,to sa nedalo tomu zabranit a hlavne ze jeho rodicia len kukali nanho a nic.Tak muz mu dohovaral,ze su tu aj male deti nech dava pozor.Pekny den by to bol keby som sa nevytocila.Potom sme nachvilku boli v tescu a Sabi si nasla na zemi kocik,a tak nevahala a kocikovala po tescu.No len bol problem ju potom vziat domov,to bol rev.

Vsetkym detickam,ktore su chore zelam skore uzdravenie.Inak nam uz konecne vysliel 16 zub.

U nas tiez pocasie otras,konecne ked sme sa vychystali von zacalo prsat,tak som isla pre dazdnik a kocikovali sme sa v dazde.Ja uz nemam nervy na toto pocasie.Bud prsi,ale fuka otrasny vietor!!!!!

Inaj Ajka-krasne torticky robis,uz ta to mozno aj nudi,ked ti to tu kazdy pise.Ale si nadano,co uz s tebou.

Bejci-inak dobry napad si mala s tym porovnanim Petka minuly rok a tento,ako riedne vyrastol.Hotovy velkac je.

ciarka
22. jún 2009

Inak ked budem mat cas,tak pridam fotky z Maxu,este som zabudla k tomu vytoceniu,tak este sa nam vybil fotak hned pri prvej fotke.Tak muz isiel kupit baterky do fotaku,tak spravili sme asi 5 fotiek a znovu sa vybili NOVE BATERKY!!!!,co SME TAM KUPILI.TAk nenasra.....by vas to?Prvy krat bola Sabi v tych gulickach aj na tych hojdacich zvieratkach,a nam sa vybil fotak a este k tomu nove baterky za skoro 100Sk.No nervy som mala.

martina1982
22. jún 2009

Skolara ,dakujem za opytanie sestricka je ok.Ale mamina je od vtedy este stale v nemocke ☹ .Vionka sikovnica.Gratulujem k zubku.

Beji ,Petko je sikulka

Inac ,aj Stevko minule povedal normalne ,ze auto aj som sa ho pytala co si povedal a on ticho

Budem uz aj ja chora ☹ babka nas vsetkych nakazila normalne mi ide prasknut hlava a hrdlo ma uz boli a v nose ma pali ☹ ani lahnut si nemozem lebo Stevko stale nieco chce ☹

Ciarka ,inac aj mne sa to stalo ked sme boli v Michalovciach ,ze mi nechcel nikto rozmenit aj som si kupila a nevidali mi tak ako som to chcela.Viem ako ti bolo .Gratulujem k zubku 🙂

martina1982
22. jún 2009

Bejci ,muz dnes kupil imazol a tam pisu ,ze to je na plesne na nohach 😅 😕

Stevko ,uz mal dobre ritku a ma ju cervenu a take pupaciky ako keby ho poprhlilo nieco ☹ neviete ci to moze ATB?

vjera
22. jún 2009

Ahojky, díky za rady🙂

Já bych radši rukávky, jsme na ně zvyklé z plavka🙂 Tam mají takové i pro mimča, když se hodně nafouknou tak prcek s nima i sám plave, tak jsem myslela jestli nevíte kde se dají sehant.

Jinak my taky stále kojíme,princezna je děsná závyslačka🙂)) A momentálně bojujeme s nočníkem, občas mám pocit, že mám doma místo princezny štěně, pořád někde utírám loužičky🙂))

Pěkný večer

bejca
autor
22. jún 2009

Ciarka dik za pochvalu 😵 a teda co sa tyka MAxu zatial som problem nemala bud v zmrzline alebo v detskom mi rozmenili v pohode aj 2 euro 🙂 takze si mala asi " blby " den 😅 ale stava sa aj take 😝 podstatne je ze ste si to uzili aj tak 😉 a mne fotak tiez nejde ked kupim baterky v obchode musim si tam dat tie nabijacie a minimalne 2300 vky 😉 gratulujeme k zubku 🙂

MArtinka skore uzdravenie a veru mama vam mohla povedat ze je chora a nemuseli ste s nou prist do kontaktu 😅 a ja uz cucam coryzaliu 😉 a mas imazol kremopatu ?? ak hej tak hej je to aj proti plesnam 😉 ale je super neboj sa mne ho odporucila doki 😵 a neboj sa to mu prejde na tej ritke 😉 posielame mu cmuky cmuk 😵

Vjera a z plavka ti nevedia poradit kde ich kupuju ?? u nas na plavani maju aj na predaj rozne veci ale rukavy my nepouzivame 😉 a ze pozdravujeme a posielame cmuky " zavislacke " 😉

vjera
22. jún 2009

bejca: a kam prosím tě chodíte plavat? mě na plavku řekli , že je seženu na netu, ale nějak je nemůžu nikde najít, ono to možná bude tím, že hledám na svk stránkách a přeci jenom s psanou slovenštinou mám trochu problém🙂

bejca
autor
22. jún 2009

my chodime do klubu kvapka v TT 😉 a ako hladas tie rukavniky ???

vjera
22. jún 2009

no zkoušela jsem zadat plavací rukávky po slovensky, ale nic moc mi to nenašlo, pořád se to ujišťovalo o správném tvaru slov

jankapardon
22. jún 2009

ahojte babenky....nám niekto štastný prerezal hlavný kabel na internetovej prípojke , takže sme nemali od soboty internet....dnes to normalne vyšetrovala aj policia....ale už sme napojený 😵 teší sa hlavne Frederik 😵 .
Beji pozerala som postel, je krasna....aj so zábranou...super....
A v novembri ma Frederik narodky 😵
jA CHODíM NA REKONDIčNé JAZDY.... 😝 😝 😝 😝
Dnes sme mali same križovatky....som bola straaašne nemožnááá, sama na seba som nasr...., 🙄 🙄 🙄
Pozdravujem všetky...
Och zabudla som aj u Vás je také krááásne počko?

bejca
autor
22. jún 2009

Vjera aha co som nasla 😀

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4430435

sup sup kupit uz aj hned 😀 😉

danka.k
22. jún 2009

ahojte.. dnes vas nebolo kedy ani citat, doobedu som bola leniva, lezala som v posteli do dvanastej 😀 chlapi sa rano najedli a potom lahli do postele ku mne.. no co budeme ked vonku bolo skaredo.. idem si vas precitat

vjera
22. jún 2009

díky moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bejca
autor
22. jún 2009

a este aj tuto len neviem som to presne nepozerala 😉

http://darcek.eu/index.php?page=shop.product_de...

a idem ja zehlit 😝

JAnka pocasie je aj u nas na 1 tku 😝 prsi , fuci no otras a este aj kosa 😝 a neboj jazdy zlepsis casom 🙂 dik za pochvalu postela a ten sikula z tym kablom 😠 😠 za vajca do prievanu 😀 😉

DAnka no tak to by som aj ja rada taky den niekedy ale ja to nedokazem😅

tak ja du a mozno este pridem 😉 paaaaaaaaaa

bejca
autor
22. jún 2009

Vjera neni za co 😉 len aby boli super 🙂 take ako si chcela 🙂

danka.k
22. jún 2009

baby nevladzem vas citat....

beji ja som bola rozbita po sobote, musela som to dolezat.. a ked bol tato doma tak som to vyuzila.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre