• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

kde ste kobyli? viem viem ta prava sa ozyva :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami hej odskusal vsetko :grinning:

MArtinka dufam ze aj kaslik uz prejde :slight_smile: a upistany je aj Petko asi zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Skolara IP :wink: dik za pochavlu a postel je z Ikey :wink: ockovanie mame zasebou :sweat_smile: :wink: a teda este sa nacakas na muzika :sweat_smile:

ja som si aj lahla k Pedrovi ale zasa nemozem spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a u nas tiez otras pocasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuci a prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a tie vankuse mame este od minuleho roku :wink: cize daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno :grinning:
22. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skolara teda až som ostala zarazená po tom tvojom komplimente na nás :sweat_smile: Ďakujeme pekne :slight_smile: A v nemocnici sme boli lebo Majko nám pred týždňom v noci 5x zvracal a bol dehydrovaný. Ale neprišli nám na to z čoho to bolo, asi mu nesadlo niečo čo spapal.

Inak teraz má hnačky chúďa ale hádam len zo zubov :frowning2: Tuším nám ide aj ďalší očný.
22. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme sa dnes uz 2 x dosrali :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dufam tiez uz ze tie zuby vylezu lebo fakt som uz niekedy naprasky :sweat_smile: :rolling_eyes:
22. jún 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac Vinie ma 1vy ocak.
Beji ze pampa sranda :grinning:
Vinie sa zase kazdemu zdravi ze Tau Tau :grinning: vsade a kazdemu
Ami nemas za co aj ja mam plne pery ale nie az take pekne :wink:
22. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami to bude zo zubkov.
Beji to ti verim my mame noci no ved vies ake :grinning: ale zato cez den je milucka, zlatucka ale v noci by som ju roztrhla niekedy aka vie byt upistana ze dududu a zacne mlaskat ustami.Vtedy mam na male.
22. jún 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Skolara cmuky cmuk gratulujeme k ocnemu zubku :dizzy_face: a aj k tau tau :grinning: a nahodou si jej nepustala pan tau :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

a nam sa uz navreli vsetky 4 ocne takze cakam kedy " vybuchnu " :sweat_smile:

a on vsade pouziva to " P " voda - popa , lampa - pampa , teraz ma nenapadnu dalsie nejake priklady ale neviem preco tam to p dava :grinning: ale podfareny je :grinning:
22. jún 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Skolara a este kojis ?? ak hej ako casto ?? dufam ze uz nie moc :sweat_smile: :wink: my mame noci klop klop celkom oki ale cez den je teraz taky zly ... no horsi , uvrestany a taky jedosko :slight_smile:
22. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji kojim kojim "iba" vecer, noc, a rano :grinning: :grinning: ty kokos total zavislak je Viona.
Beji Vionka sa pupa= - kupe, poda - voda, :grinning: uz zacina dost hovorit tak sa tesim :grinning:
22. jún 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este aj spieva ze kolo kolo a baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac :grinning:
22. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no supeeeeeeeeeeer :slight_smile: sikulka :grinning: a aj my sa pupeme :grinning: ideme pupat :grinning: a aj pupava je pupa :grinning:
22. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a teda zavislacka dobra :wink: ale ved este ma narok si to kojenie uzivat :dizzy_face: keby mala 16 ale rokov uz by to bolo horsie :grinning: :wink:
22. jún 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no Pedro je uz hore tak ja du :grinning: pa pa a pekny den vsetkym :slight_smile:
22. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojkyy babule.
Bejci-Petko je zlaty na posteli,ako velkac,pristane mu to.

Inak my sme boli vcera v Trnave,tiez sme sa rozhodli narycho,isli sme o 17.30h vecer a prisli pred 20.30h.Boli sme v Maxe, to tie hupacie zvieratka a vlastne aj vlacik to vsetko je na 50centov,ale ked nemas presne 50 centov tak smola,nemozes dat napr.20centov a 20centov a 10centov to ti nezoberie,a teda vsetci tam boli taki "ochotni".Nic v zlom Bejci ale take nervy som chytila,Sabi sa ani nemohla pohupat na zvieratkach,teda iba raz a raz na vlaciku,inak nam nikto nechcel zamenit,ba aj ked sme si daco kupili, nevydali 50centov,ale len 20centov,20centov a 10. To ako naschval.Ale zatiel sme este neboli na tychto hupacich zvieratkach.Tak som nevedela,ze co a ako.

No potom bola Sabi v tych gulickach, a samozrejme taky asi 5 rocni chlapec ju kopol kolenom do hlavy,to sa nedalo tomu zabranit a hlavne ze jeho rodicia len kukali nanho a nic.Tak muz mu dohovaral,ze su tu aj male deti nech dava pozor.Pekny den by to bol keby som sa nevytocila.Potom sme nachvilku boli v tescu a Sabi si nasla na zemi kocik,a tak nevahala a kocikovala po tescu.No len bol problem ju potom vziat domov,to bol rev.

Vsetkym detickam,ktore su chore zelam skore uzdravenie.Inak nam uz konecne vysliel 16 zub.

U nas tiez pocasie otras,konecne ked sme sa vychystali von zacalo prsat,tak som isla pre dazdnik a kocikovali sme sa v dazde.Ja uz nemam nervy na toto pocasie.Bud prsi,ale fuka otrasny vietor!!!!!

Inaj Ajka-krasne torticky robis,uz ta to mozno aj nudi,ked ti to tu kazdy pise.Ale si nadano,co uz s tebou.

Bejci-inak dobry napad si mala s tym porovnanim Petka minuly rok a tento,ako riedne vyrastol.Hotovy velkac je.
22. jún 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ked budem mat cas,tak pridam fotky z Maxu,este som zabudla k tomu vytoceniu,tak este sa nam vybil fotak hned pri prvej fotke.Tak muz isiel kupit baterky do fotaku,tak spravili sme asi 5 fotiek a znovu sa vybili NOVE BATERKY!!!!,co SME TAM KUPILI.TAk nenasra.....by vas to?Prvy krat bola Sabi v tych gulickach aj na tych hojdacich zvieratkach,a nam sa vybil fotak a este k tomu nove baterky za skoro 100Sk.No nervy som mala.
22. jún 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skolara ,dakujem za opytanie sestricka je ok.Ale mamina je od vtedy este stale v nemocke :frowning2: .Vionka sikovnica.Gratulujem k zubku.

Beji ,Petko je sikulka

Inac ,aj Stevko minule povedal normalne ,ze auto aj som sa ho pytala co si povedal a on ticho

Budem uz aj ja chora :frowning2: babka nas vsetkych nakazila normalne mi ide prasknut hlava a hrdlo ma uz boli a v nose ma pali :frowning2: ani lahnut si nemozem lebo Stevko stale nieco chce :frowning2:

Ciarka ,inac aj mne sa to stalo ked sme boli v Michalovciach ,ze mi nechcel nikto rozmenit aj som si kupila a nevidali mi tak ako som to chcela.Viem ako ti bolo .Gratulujem k zubku :slight_smile:
22. jún 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejci ,muz dnes kupil imazol a tam pisu ,ze to je na plesne na nohach :sweat_smile: :confused:

Stevko ,uz mal dobre ritku a ma ju cervenu a take pupaciky ako keby ho poprhlilo nieco :frowning2: neviete ci to moze ATB?
22. jún 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, díky za rady:slight_smile:

Já bych radši rukávky, jsme na ně zvyklé z plavka:slight_smile: Tam mají takové i pro mimča, když se hodně nafouknou tak prcek s nima i sám plave, tak jsem myslela jestli nevíte kde se dají sehant.

Jinak my taky stále kojíme,princezna je děsná závyslačka:slight_smile:)) A momentálně bojujeme s nočníkem, občas mám pocit, že mám doma místo princezny štěně, pořád někde utírám loužičky:slight_smile:))

Pěkný večer
22. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ciarka dik za pochvalu :dizzy_face: a teda co sa tyka MAxu zatial som problem nemala bud v zmrzline alebo v detskom mi rozmenili v pohode aj 2 euro :slight_smile: takze si mala asi " blby " den :sweat_smile: ale stava sa aj take :stuck_out_tongue_closed_eyes: podstatne je ze ste si to uzili aj tak :wink: a mne fotak tiez nejde ked kupim baterky v obchode musim si tam dat tie nabijacie a minimalne 2300 vky :wink: gratulujeme k zubku :slight_smile:

MArtinka skore uzdravenie a veru mama vam mohla povedat ze je chora a nemuseli ste s nou prist do kontaktu :sweat_smile: a ja uz cucam coryzaliu :wink: a mas imazol kremopatu ?? ak hej tak hej je to aj proti plesnam :wink: ale je super neboj sa mne ho odporucila doki :dizzy_face: a neboj sa to mu prejde na tej ritke :wink: posielame mu cmuky cmuk :dizzy_face:

Vjera a z plavka ti nevedia poradit kde ich kupuju ?? u nas na plavani maju aj na predaj rozne veci ale rukavy my nepouzivame :wink: a ze pozdravujeme a posielame cmuky " zavislacke " :wink:
22. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejca: a kam prosím tě chodíte plavat? mě na plavku řekli , že je seženu na netu, ale nějak je nemůžu nikde najít, ono to možná bude tím, že hledám na svk stránkách a přeci jenom s psanou slovenštinou mám trochu problém:slight_smile:
22. jún 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my chodime do klubu kvapka v TT :wink: a ako hladas tie rukavniky ???
22. jún 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zkoušela jsem zadat plavací rukávky po slovensky, ale nic moc mi to nenašlo, pořád se to ujišťovalo o správném tvaru slov
22. jún 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky....nám niekto štastný prerezal hlavný kabel na internetovej prípojke , takže sme nemali od soboty internet....dnes to normalne vyšetrovala aj policia....ale už sme napojený :dizzy_face: teší sa hlavne Frederik :dizzy_face: .
Beji pozerala som postel, je krasna....aj so zábranou...super....
A v novembri ma Frederik narodky :dizzy_face:
jA CHODíM NA REKONDIčNé JAZDY.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes sme mali same križovatky....som bola straaašne nemožnááá, sama na seba som nasr...., :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Pozdravujem všetky...
Och zabudla som aj u Vás je také krááásne počko?
22. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vjera aha co som nasla :grinning:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4430435

sup sup kupit uz aj hned :grinning: :wink:
22. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. dnes vas nebolo kedy ani citat, doobedu som bola leniva, lezala som v posteli do dvanastej :grinning: chlapi sa rano najedli a potom lahli do postele ku mne.. no co budeme ked vonku bolo skaredo.. idem si vas precitat
22. jún 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. jún 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este aj tuto len neviem som to presne nepozerala :wink:

http://darcek.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=918&category_id=116&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=33&vmcchk=1&Itemid=33

a idem ja zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JAnka pocasie je aj u nas na 1 tku :stuck_out_tongue_closed_eyes: prsi , fuci no otras a este aj kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neboj jazdy zlepsis casom :slight_smile: dik za pochvalu postela a ten sikula z tym kablom :angry: :angry: za vajca do prievanu :grinning: :wink:

DAnka no tak to by som aj ja rada taky den niekedy ale ja to nedokazem:sweat_smile:

tak ja du a mozno este pridem :wink: paaaaaaaaaa
22. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vjera neni za co :wink: len aby boli super :slight_smile: take ako si chcela :slight_smile:
22. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nevladzem vas citat....

beji ja som bola rozbita po sobote, musela som to dolezat.. a ked bol tato doma tak som to vyuzila.. :grinning:
22. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok