Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
amadora
26. nov 2018
Žienky neporadíte mi niekto recept na celozrnný chlebík, nie do pekárničky? Rada by som vyskúšať doma spraviť ale receptov na nete je kopu a rada by som nejaký overený s ktorým ste spokojní.
Zobraz celú správu
amadora
Správa bola zmenená 25. okt 2018
So sladkým povzdychom si sadnem na gauč a hovorím "Konečne sedím,už po mne nikto nič nechcite!" Preklad pre moje deti: "Vyberte mlieko z chladničky,povylievajte ho po polke kuchyne,ešte by som pozmývala podlahu..:confused:. "
Zobraz celú správu
amadora
24. sep 2018
Sedím už štyri hodiny v čakárni u lekára a ešte to na pár hodín vyzerá... Zrazu sa tu objaví môj manžel so synom a donesú mi obloženú žemlu a džús. Babky okolo híkali aký pozorný muž a ja som sa cítila neskutočne hrdá a milovaná. A viete čo? Už mi ani to čakanie nevadí :slight_smile:
Zobraz celú správu
amadora
24. aug 2018
Prosím ak by mi vedel niekto pomôcť... Pred pár týždňami som tu videla tému o tom aké prezuvky do školy kúpiť chlapcovi s väčšou nohou (38) aby boli plné,nie sandále ani crocsy. Tiež mám rovnaký problém a teraz tú tému neviem za svet nájsť. A ani synovi prezuvky :frowning2:
Zobraz celú správu
amadora
15. aug 2018
Baby neviete poradiť čo by toto mohlo byť? Syn s tým prišiel v sobotu z tábora a zhoršuje sa mu to podľa mňa. Má to po predlaktiach a po nohách,väčšinou okolo členkov. Trochu to svrbí. Od včera má teplotu a bolí ho hrdlo tak šiel dnes mm s ním ku doki ale naša mala dovolenku tak šli k zastupujúcemu. Vraj má angínu,dostal ATB. A tie vyrážky vraj štípance,dal mu zodac a dáku masť. Ale mi to príde divné že štípance. Od čoho preboha tak veľa a len ruky a nohy? Inak kiahne už mal tak tie to nie sú
Zobraz celú správu
amadora
30. júl 2018
Keby mi mohol nejaký admin prezradiť ako pridám do bazáru inzerát že postúpim tábor keď mi to tu stále mažú a hneď prvý krok v bazári je že pridaj fotku tebou fotenú nie stiahnutú... kategóriu tiež neviem ktorú tam od radosti dať. Niekedy si už ťukám na čelo pri týchto koňových pravidlách. A môžete mi vymazať aj toto
Zobraz celú správu
amadora
4. júl 2018
Máme zajednanú dovolenku od budúceho týždňa na Šírave. Ale dosť ma desia osýpky na východe. Išli by ste alebo nie?
Zobraz celú správu
amadora
19. nov 2012
Môj relax a potešenie 79 fotiek