• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z mestskej časti Košice Jazero?

10. novembra 2017 
@lilly955 ahojky ja mam 2,5 rocnu dcerku
29. mar 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraespozito aj ja mám Sopkovú,najlepší pediater akého poznám
3. apr 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my chodíme k Mudr.Sopkovej-fantastická lekárka!!!Odporúčam :slight_smile:
3. apr 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky zháňam dobrú dobrého očiara, kde ho nájsť?
5. apr 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,viete mi niekto odporučiť super praktického lekára/lekárku na Spišskom námestí?????
10. apr 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hurááá že tu niekto založil aj skupinu mamičky z Jazera:slight_smile:)))super...:slight_smile:

mirkanova....ja som mala najskor doktorku Saliovu ( ci ako sa pise) len je uz starsia, dost zabudala a nie vzdy liecba zabrala, tak som sa po troch rokoch co som k nej chodila s dcerou trosku nahnevala a zmenila som doktorku..Ilasovu...a je fain, som s nou spokojna...:slight_smile:

Aked sme uz tak pri teme jazero..neviete mi poradit dobreho /dobru zubarku pre dieta? Hlavne ked dieta odmieta otvorit usta...:o)
10. apr 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danculik ...ahojky,dakujem za radu,len som nemyslela pediatra,my chodime k Mudr.Sopkovej,je super,myslela som praktickeho pre dospelych,ja mam taku storocnu v meste a presne ako pises,zabuda ahlavne musis jej nadiktovat co chces,cize v podstate samoliecba a tu by som to mala aspon po ruke :slight_smile:...aaaaale tu zubarku yb som aj ja potrebovala pre malu odporucit...este nemame :(
10. apr 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danculik @mirkanova baby ja Vam nedoporucujem pani doktorku Pinkovu, mam s nou velmi zle skusenosti, ona ma aj deturence, ale svoju ratolest k nej urcite nedam, ale neviem Vam doporucit nikoho konkretneho
10. apr 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a ja zháňam očnú a neurológa???
10. apr 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik neurologa nepoznam, my sme este nikdy neboli a ocna, ze vraj pri starej nemocke, teda oproti nej je nejake centrum a ze tam je super detska ocna, ale este ti nepoviem ako sa vola, aj my planujeme ist na ocne, tak ked budem mat blizsie info, dam ti vediet
10. apr 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik no ja pôjdem tiež s Laurou na očné ževraj na krivej je dobrá a majú tam aj nejaký prístroj volá sa MUDr. Dagmar Takácsová, MUDr. Alexandra Tomčová asi sú tam dve
10. apr 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat
@lauraespozito
kočky ďakujem , momentálne súrne :confounded: neurologia :confounded:
10. apr 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik to ja fakt neporadim,
10. apr 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ani ja neviem o ziadnom neurologovi a ociarovi,ale mozem poradit skus vyhladat na www.nasilekari.sk,alebo na www.znamylekar.sk,skus zadat ocny lekar,alebo neurolog a nejaku adresu a ked ti najde su tam k lekarom povacsinou aj hodnotenia
11. apr 2011 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkanova Jaaaj pre dospelych tak ja chodim ku geceovej....teraz neviem ci je to prve alebo druhe poschodie...ale hned ako vystupis z vytahu tak ma na chodbe ambulanciu...je v pohode:slight_smile:)))
11. apr 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat To ani taku nepoznam...a nahodou nejaku dobru zubarku , pripadne ocneho na tejto poliklinike nepoznas? myslim pre deti:slight_smile:))
11. apr 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat, @danculik, @mirkanova, @luy, @lauraespozito, @lilly955
kočky tu máte link na zúbky
http://www.detskystomatolog.sk/
http://www.azet.sk/firma/410067/mudr-ingrid-jutkova-pedo-dent-s-r-o/
http://www.azet.sk/firma/266698/mudr-sona-holeckova-stomatologia/
sú overený a aj prístup k detičkám je super a samoška aj dospeláci môžu vhupnúť do kresielka :grinning:
11. apr 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danculik nepoznam, je mi luto, my chodime do barce, je tam mila pani doktorka a ma aj super vybavenie ambulacie, takze aj malu tam dame.
11. apr 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danculik dakujem kuknem na nete :slight_smile:
11. apr 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik dikyyyyyyyyyy
11. apr 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik ja chodim s dcerkou na ocne k Mudr.Takacovej.Mozem doporucit,ma trosku svojsky pristup k detom,ale fakt vyborny odbornik.A to mam potvrdene minimalne od 5 ocnych lekarov.K neurologovi sme chodili k Mudr.Tulejovej,velmi milucka a tiez dobry odbornik.Dcerka ma vynikajucu pediatricku a ta nas poslala len k najlepsim odbornikom :slight_smile:
11. apr 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat a kam do barce? ako sa vola ta doktorka?
11. apr 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danculik vola sa Culbova a jej v tom takom domceku ze zdravotnicke centrum,
11. apr 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haló kočky kde ste všetké stále tu nik nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ako sa máte a čo nového?

13. apr 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes máme 1 rôčik a 6 mesiačikov :dizzy_face: ráno poprvé povedal ma-ma júj ako som sa zaradovala ľúbkam ho :dizzy_face:
13. apr 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
13. apr 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik aj my gratulujeme
13. apr 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat a ja gratulujem k očáku :slight_smile:
13. apr 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok