• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
:grinning: aj mne strašne začali padať vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , žeby jeseň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A tajomstvo našej váhy tkvie v častom papaní po 100 ml :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a samozrejme s lááááskou :wink:
2. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihih tu lasku zakomponujem do vyroku ... aj ja priberam z lasky :grinning:
2. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj z lásky a z čokoládových croisantov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja priberam z lasky....k sladkostiam, chlebiku s dzemikom... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci nie jesen....sliepky sa vyperuju... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: / to je z lasky myslene, len v dobrom preboha...nieze....
2. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz si fakt niekedy pripadam jak kvocka, zavreta doma, krdel kuriatok okolo seba, a zobem a zobem a zobem....uz len vyvar zo mna... :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hľadala som to video od aspine a nem !
ASPINE ! Ak to čítaš,hoď ten link s Markétkou ešte raz ! Prosím... :sweat_smile:
2. nov 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :grinning:

Naháňa kohút sliepku po dvore. Sliepka si hovorí:
- Pobehnem ešte chvíľu, nech si nemyslí že som štetka.
Kohút si hovorí:
- Keď z toho nič nebude, tak si aspoň zašportujem.
:grinning:
2. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
UF§ Už to mám :grinning: :grinning: :grinning:
Markétka od aspin- prd a grg.treba poriadne počúvať !

http://www.youtube.com/watch?v=L3fqlpDcpow
2. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete, prečo muži hovoria o ženách ako o sliepkach?
Lebo myslia vajcami...

:grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky napíš knihu... " Byť sliepkou je úžasnééé " :grinning:
2. nov 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to videjko je suprové...som sa schuti zasmiala :grinning: Markétka je zlatíčko a aké má veľké kukadlá :slight_smile:
2. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ma napadlo, že dnes nás dokyna testovala na poradni a pásli sme všetok dobytok :grinning: Šikulka moja malá :slight_smile:
2. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hodím ešte jednu tapetu? :sweat_smile:
2. nov 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia :grinning: :grinning: :grinning: , co ty vies, mozno aj napisem :grinning: :grinning: :grinning: , chces byt spoluator...budes mi opravovat chyby... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalka je sikuka.... :dizzy_face: tu kazdy pasie koniky a ona stado... :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prepac, som ti pokazila tapetu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a in sa dnes kde flaka...hm , hm , co sa s tou babou deje....normalna gadzovka je z nej...uz len farmarci....ved aj kon je uzitkove zviera...iiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky...jasné, však som kamarátka :grinning:
Sa mi s tebou, holka, snívalo...už ma strašíš aj vo sne...som šla autom do KE a som sa u vás zastavila...a tvoj Maťko už chodil... :grinning:
2. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia to nebol sen.....to ze som ta nastrasila , to beriem...o tom viem :grinning: , ale ze napises , ze matko chodil...preco nenapises ze aj rozprava a ze aj toto tu pise on len ja mu diktujem? :grinning: :grinning: :grinning: nech kazdy vie akeho mam sikulu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to malý šikula, no čo už :grinning: , aj som ti vravela, že na 4,5 mesiaca je už vyspelý :grinning: Moja sa ešte len naučila pásť " stádo " a tvoj už derie tenisky :grinning:
2. nov 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ani nehovorim, ze uz ma aj frajerku :grinning: :grinning: :grinning: , zeby som ho uz aj ozenila?...naco cakat...ale aj tvoja je super, ona pasie stado, ty mas farmu...bude z nej zazobana nevesta.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ja som si az teraz uvedomila to cislo...matko ma uz 4,5 mesiaca, boze uz tolko? :sweat_smile: to uteka....
2. nov 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achoojte...potrebujem poradiť.videla som u jednej ženskej mala na kočiku v podstate vedla kočika tzv.druhy ktory bol pripojeny o konštrukciu toho prveho z boku,čiže niečo ako druhe golfky, ten maly tam ležal v nich a dalo sa to dať aj do sedu,povedala mi že to kupila v ba,a stalo ju to 130eur....
dnes sme boli s malym izapaliť sviečky a pomodliť sa a už sme boli kusok od kostola a maly mama bojííí lebouž nevladal,a som sa rozhodla že to kupim....ale gooogle mi vyhadzuje iba skateboardy...za kočik... :confused: :confused:
2. nov 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5121712, neviem ci myslis toto, ale da sa na tom aj sediet aj stat...
2. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki s izlata,ale a jtoto som už videla...to je proste vedla kočika ako som pisala maly kočik,mal dve koliečka,jedno vpredu a druhe vzadu,bočne dalšie dve chybali,preto lebo sa to pripaja ta konštrukcia o ten jej povodny kočik.
asi to nenajdem... :frowning2:
2. nov 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak neviem, neporadim...skoda ze ti nepovedala presne kde to kupila...
2. nov 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,iba že v bratislave...jedine ak by som poprosila holky blavačky,ak by mali čas a kukli to tam dakde.... :confused:
2. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky děvčata

Vosky myslíš toto?http://www.detskydum.cz/detail/buggypod-pdavn-sedtko-pro-druh-dt-705801/
2. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok