Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
2. nov 2009

😀 aj mne strašne začali padať vlasy 😝 , žeby jeseň 😝 😝
A tajomstvo našej váhy tkvie v častom papaní po 100 ml 😝 😀 a samozrejme s lááááskou 😉

lucim
2. nov 2009

hihih tu lasku zakomponujem do vyroku ... aj ja priberam z lasky 😀

lucia32
2. nov 2009

jj z lásky a z čokoládových croisantov 😝 😀

traktor
2. nov 2009

aj ja priberam z lasky....k sladkostiam, chlebiku s dzemikom... 😀 😀 😀 😀

traktor
2. nov 2009

luci nie jesen....sliepky sa vyperuju... 😀 😀 😀 😀 / to je z lasky myslene, len v dobrom preboha...nieze....

traktor
2. nov 2009

ja uz si fakt niekedy pripadam jak kvocka, zavreta doma, krdel kuriatok okolo seba, a zobem a zobem a zobem....uz len vyvar zo mna... 😀 😀 😀

ani3012
2. nov 2009

no hľadala som to video od aspine a nem !
ASPINE ! Ak to čítaš,hoď ten link s Markétkou ešte raz ! Prosím... 😅

lucia32
2. nov 2009

traky 😀

Naháňa kohút sliepku po dvore. Sliepka si hovorí:
- Pobehnem ešte chvíľu, nech si nemyslí že som štetka.
Kohút si hovorí:
- Keď z toho nič nebude, tak si aspoň zašportujem.
😀

ani3012
2. nov 2009

UF§ Už to mám 😀 😀 😀
Markétka od aspin- prd a grg.treba poriadne počúvať !

https://www.youtube.com/watch?v=L3fqlpDcpow
lucia32
2. nov 2009

Viete, prečo muži hovoria o ženách ako o sliepkach?
Lebo myslia vajcami...

😀 😀 😀

lucia32
2. nov 2009

Traky napíš knihu... " Byť sliepkou je úžasnééé " 😀

lucia32
2. nov 2009

Tak to videjko je suprové...som sa schuti zasmiala 😀 Markétka je zlatíčko a aké má veľké kukadlá 🙂

lucia32
2. nov 2009

Inak ma napadlo, že dnes nás dokyna testovala na poradni a pásli sme všetok dobytok 😀 Šikulka moja malá 🙂

lucia32
2. nov 2009

Hodím ešte jednu tapetu? 😅

traktor
2. nov 2009

lucia 😀 😀 😀 , co ty vies, mozno aj napisem 😀 😀 😀 , chces byt spoluator...budes mi opravovat chyby... 😀 😀 😝

traktor
2. nov 2009

natalka je sikuka.... 😵 tu kazdy pasie koniky a ona stado... 😀 😀

traktor
2. nov 2009

a prepac, som ti pokazila tapetu..... 😝

traktor
2. nov 2009

a in sa dnes kde flaka...hm , hm , co sa s tou babou deje....normalna gadzovka je z nej...uz len farmarci....ved aj kon je uzitkove zviera...iiiiiiiiiiiiiiiiiiiin 😀 😀 😀

lucia32
2. nov 2009

Traky...jasné, však som kamarátka 😀
Sa mi s tebou, holka, snívalo...už ma strašíš aj vo sne...som šla autom do KE a som sa u vás zastavila...a tvoj Maťko už chodil... 😀

traktor
2. nov 2009

lucia to nebol sen.....to ze som ta nastrasila , to beriem...o tom viem 😀 , ale ze napises , ze matko chodil...preco nenapises ze aj rozprava a ze aj toto tu pise on len ja mu diktujem? 😀 😀 😀 nech kazdy vie akeho mam sikulu.... 😀 😀 😀 😀 😝

lucia32
2. nov 2009

Je to malý šikula, no čo už 😀 , aj som ti vravela, že na 4,5 mesiaca je už vyspelý 😀 Moja sa ešte len naučila pásť " stádo " a tvoj už derie tenisky 😀

traktor
2. nov 2009

a to ani nehovorim, ze uz ma aj frajerku 😀 😀 😀 , zeby som ho uz aj ozenila?...naco cakat...ale aj tvoja je super, ona pasie stado, ty mas farmu...bude z nej zazobana nevesta.... 😀 😀 😀 😀

traktor
2. nov 2009

jej ja som si az teraz uvedomila to cislo...matko ma uz 4,5 mesiaca, boze uz tolko? 😅 to uteka....

voskovka
2. nov 2009

achoojte...potrebujem poradiť.videla som u jednej ženskej mala na kočiku v podstate vedla kočika tzv.druhy ktory bol pripojeny o konštrukciu toho prveho z boku,čiže niečo ako druhe golfky, ten maly tam ležal v nich a dalo sa to dať aj do sedu,povedala mi že to kupila v ba,a stalo ju to 130eur....
dnes sme boli s malym izapaliť sviečky a pomodliť sa a už sme boli kusok od kostola a maly mama bojííí lebouž nevladal,a som sa rozhodla že to kupim....ale gooogle mi vyhadzuje iba skateboardy...za kočik... 😕 😕

traktor
2. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5121712, neviem ci myslis toto, ale da sa na tom aj sediet aj stat...

voskovka
2. nov 2009

traki s izlata,ale a jtoto som už videla...to je proste vedla kočika ako som pisala maly kočik,mal dve koliečka,jedno vpredu a druhe vzadu,bočne dalšie dve chybali,preto lebo sa to pripaja ta konštrukcia o ten jej povodny kočik.
asi to nenajdem... ☹

traktor
2. nov 2009

tak neviem, neporadim...skoda ze ti nepovedala presne kde to kupila...

voskovka
2. nov 2009

nie,iba že v bratislave...jedine ak by som poprosila holky blavačky,ak by mali čas a kukli to tam dakde.... 😕

josifek
2. nov 2009

Ahojky děvčata

Vosky myslíš toto?http://www.detskydum.cz/detail/buggypod-pdavn-s...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre