• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nové snažilky z Bratislavy a okolia. Pridajte sa

26. apríla 2012 
@zelovocka myslím, že je t jedno v akej časti cyklu. želám veľa šťastia, nech to dobre dopadne:slight_smile:
2. dec 2011 o 17:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ako babenky? :slight_smile: Ako sa Vam dari a ci ste si pochutnali dobre na vianocnych kolacikoch a aj uzili sampus na Silvestra? :slight_smile: Ja este stale nic noveho...ci bude bejby, ci zacnem coskoro novy cyklus, to coskoro zistim.:slight_smile:
4. jan 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cristinna ahojky :slight_smile: ja som čakala mrchu na Štedrý deň, už som mala bolesti, takže som vedela, že príde a môžem si dať štamperlík domácej slivovice a na Silvestra šampanské :wink: a presne tak aj bolo, síce ma MS naťahovala do Štefana, ale napokon dorazila, takže som v novom cykle. ty máš dokedy čakať? plánuješ testovať? :slight_smile: držím palčeky!
5. jan 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky, nájde sa tu nejaká mamička, ktorá je momentálne na RP, alebo ešte na MD a snaží sa o ďalšie bábo? Ja mám už 2deti, momentálne má malá 6,5mes a končí mi materská, no od júna/septembra, by som sa chcela pokúsiť o ďalšie mimi, len neviem ako je to teraz s materskou, keď to DNP zrušili. Zase na druhej strane, ak by som išla len na RP od narodenia, tak to asi nezvládneme tak ľahko. Vie mi niekto poradiť? Ďakujeeem :wink: :wink:
5. jan 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vidim Bratislavsku temu, tak by som sa rada pridala :slight_smile: My sa s manzelom snazime tri mesiace a zatial teda tri neuspesne pokusy :unamused: Prajem teda vsetkym BA snazilkam vela stastia, nech sme vsetky sup, sup tehu :slight_smile:
5. jan 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelovocka
ja cakam mrchu tuto nedelu, ale citim sa vynikajuco, ziadne priznaky mrchy ani nic ine...ale myslim si ze pride..nechame sa prekvapit. :slight_smile:
Netestujem zatial, 25.januara idem na povinnu prehliadku ku gynoske, tak som zvedava :D Drzim palce v novom cykle.
12. jan 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora21
Vitaj medzi nas :slight_smile: nie si sama a dokonca tri mesiace je este len kratucko...hlavne klidek a neponahlat sa..pokial poznam baby, co otehotneli, tak az po polroku minimalne...Drzim palce a snad sa nam vsetkym zadari v novom nasledujucom cykle. :slight_smile:
12. jan 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja sem patrim :slight_smile: snazime asi pol roka, mam 25. aj vam zelam aby sa co najskor zadarilo, dajte potom vediet :slight_smile:
12. jan 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zasha
Ahoj :slight_smile: ja zacinam 6 mesiac snazenia a som starsia..ale pohodicka. Dnes som bola u gynosky, a vysvetlila mi, ze ako merat bazalnu teplotu..doteraz len femibion 800 a nic ine..:slight_smile: Tak zajtra utekam kupit teplomer :grinning:
Drzim palce tebe aj ostatnym.
25. jan 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cristinna ahoj :slight_smile: a odkial si? ku akej dr chodis? ja nemeram, nemam na to nervy a navyse nevstavam rano vzdy o rovnakom case a to by sa vraj malo... takze snazim sa zatial brat to snazenie s nadhladom :sunglasses: dufam ze ti to coskoro vyjde :slight_smile:
25. jan 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zasha
Ba, chodim k MUDr. Fellnerovej do petrzky, je to skvela mila lekarka :slight_smile:
Ano, viem, ze priblizne rovnaku hodinu, ved od zajtra zacnem merat a uvidim ze dokedy ma to prestane bavit...tiez nevstavam v rovnakom case plus minus polhodinka. A o vikende ani nehovorim :grinning:
Jasne, ze s nadhladom... Ja sa len momentalne snazim zistit ze kedy vobec ovulujem, lebo som vyhodila kopec ovulacnych testov uplne zbytocne...aj ked mam pravidelny cyklus nie je to v strede.. Necham sa prekvapit :slight_smile:
26. jan 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cristinna to je sukromna, ze? som to pozerala, dobre to vyzera, ake su tam poplatky rocne? vsak vyskusaj to meranie a uvidis :slight_smile:
26. jan 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zasha
Sukromna? Nevsimla som, ale tam uz chodim 11 rokov, posledne dva ci tri roky preslo rekonstrukciou a teraz maju pekne priestory. Zatial nic rocne neplatim ale napr.za vysetrenia, ci preventivnu prehliadku sa plati a to je asi vsade. ;) vyskusam a dam vediet ;)
26. jan 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mate niekto skusenost s cviceniami podla Mojzisovej? Ja som o tom len citala a v BA su dve miesta, kam sa da chodit a cvicit ale hladam najprv nejaku osobnu skusenost :slight_smile:
26. jan 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cristinna Ahoj, nepodelila by si sa s radami ohladom merania bazalnej teploty. Ja meriam ale info mam len tak z netu tak by ma celkom zaujimalo, aka bola rada odbornika :grinning:
26. jan 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cristinna dobre, daj vediet, lebo ja mam taku co nema ani sono ani nic :unamused: opytaj sa najblizsie ci prijima nove pacientky , dakujem
27. jan 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora21
Ahoj :slight_smile:
Doktorka len, ze si to mas merat v posve a zistovat teplotu, ak stupne o viac ako je predbezne namerana tak je cas sa snazit ;) tot vsio, ale viac info ti poda net. Ona len potvrdila to co sa pisalo na nete. Ale pravdu povediac, meranie BT je fakt otravne a musis na to kazde rano mysliet :( tak som s tym zatial skoncila, tak vitaminy a pitie alchemilky, zacala som pit pred tyzdnom tak uvidime :slight_smile:
Uz si bola cvicit tam v Ruzinove na to cvicenie Mojzisovej metody? tiez som rozmyslala nad tym ale zatial to pocka, lebo pojdem skusit Zumbu ;)
31. jan 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zasha
Ked pojdem niekedy k gynoske, tak sa jej opytam. Ale mozes kludne aj zavolat a zistis to :slight_smile:
Mala si pravdu, skoncila som s Bt. Zacala som v piatok, nadisiel vikend a boli sme prec. A tak meranie cez vikend odpadlo. Drzim palce pri snazeni ;)
31. jan 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: zistim si, ty vravis ze je dobra? odbornicka? ludska?
31. jan 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cristinna Ahoj, ja som merala dva mesiace, potom som mala pauzu a teraz meriam znovu. Tiez beriem vitaminy a cvicenie idem skusit teraz v piatok lebo minuly tyzden ma hrozne bolela hlava. Tak som zvedava ake to bude - mali by sme tam byt tri, tak to sa mi celkom paci. Zumbu som cvicila - to bolo super :slight_smile:
31. jan 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora21
Ahoj :slight_smile:
Zumbu som vyskusala minuly tyzden v pondelok a zapacilo sa mi velmi, dufam ze tam budem najdalej pravidelne chodit cvicit. Ako sa ti pacilo na cviceni u Mojzisovej?
14. feb 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cristinna Super, tak nech ti to vydrzi :slight_smile: Cvicenie mi nebolo sudene, lebo som bola chora, takze dvakrat som musela zrusit a teraz cakam na vysledok tohto cyklu, takze by som zacala asi az potom. No dufam, ze tentokrat sa to podarilo :wink:
14. feb 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora21
Ahoj, sice po dlhej pauze na tej teme...u mna zatial nic..asi to ,,flakame" :grinning: Podarilo sa vam? :slight_smile: Na Zumbu chodim pravidelne, zatial ma to drzi.
24. apr 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cristinna Ahoj, v piatok a v pondelok som nasla pozitivny tehu testik, tak snad ano :slight_smile: Fotky mam v albume :slight_smile: Ale nemam to este potvrdene od gynekologa :slight_smile: A vy ako?
24. apr 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora21
Jeej, tak to ti vyslo, este pockaj na potvrdenie :slight_smile: tesim sa :slight_smile:, .u mna po starom, ale v poslednej dobe sme to nechali tak, na nahodu... :slight_smile: tak uvidime.
26. apr 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok