• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Okres Levice 2. Pridajte sa!

25. septembra 2017 
Ahojte, môžte mi niekto poradiť, kto ste boli v poslednej dobe na sono nožičiek s bábätkom? Majú totiž zmenené tel. číslo na ktoré sa objednáva, kým som sa tam dovolala trvalo to 1,5hod, pretože tam sestrička podľa mňa naschvál skladá telefón a keď ma objednala, chcela som sa jej ešte spýtať kde nájdem sono nožičiek, kam máme presne prísť, ale nenechala ma dopovedať a zložila mi telefón. Bola som na sone ale to bolo ešte pred 2,5 rokmi so staršou dcérkou a keď majú zmenené číslo, tak či náhodou nezmenili aj miesto kde robia sono detičkám. Budem vám vďačná za info.
10. apr 2012 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dara2583 ahoj nie nezmenili,sono nožičiek sa robí tam kde predtým,kde je RTG
10. apr 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dara2583 ja sa tam snažím dovolať už tretí týždeň, ale stále je obsadené, alebo mi píska neexistujúce číslo. Mne hovorila kamoška že je to o dve poschodia nižši ako RTG...čiže na -1 kde boli rehabilitácie.
10. apr 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirip, @liana2012 takže je to presťahované? Dá sa niekde na polikninike informovať kde mám čo hľadať, lebo dali mi aj špeciálny čas a to 13:54. Mne to číslo robilo to isté, ale ja som v kuse volala a rušila hovor a naozaj som to robila 1,5 hodiny, nervy som mala ako nikdy.
10. apr 2012 o 19:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liana2012 na tom -1- poschodi je CT ktore som nedavno absolvovala a sono noziciek tam nie je urcite ... :wink:

inak baby ktore ma z tejto temy poznate ahojte! :wink:
10. apr 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bzucinka2 Dakujem za tip!!
10. apr 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,
neviete niekto, či ten jediny anesteziolog na epiduralku v levickej porodnici je ešte stale jediny :unamused: Pri prvom porode som ho chcela, ale mal prave sluzbu v Zeliezovciach tusim :angry: A či je mozne si "finančne dohodnut", aby tam bol, ked ho budem potrebovat :sweat_smile:
10. apr 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
neviete mi poradit detskeho očného lekára? len Mudr. Šuplatová je v LV?
12. apr 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matat ja som bola s malym raz u dr.Gunarovej... velmi prijemna osobka
13. apr 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 dakujem, našla som ju...
13. apr 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BURZA V PUKANCI,,,,17 a 18 aprila sa uskutočni v priestoroch miestnej knižnice,,,,,,v čase od 9,00 do 17,00,,,JARNE a LETNE oblečenie pre deti,hračky a ine detske potreby ,,,,,,TEšIME SA
13. apr 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dara2583 neviem, ci je ti to este treba, alebo si uz bola na to sono noziciek...ale my sme boli teraz v stredu a je to urcite na -1, presne do tych presklenných dveri kde je CTG a treba ist na koniec chodby :slight_smile:
a teiz som sa tam dovolala az po 45 minutach neustaleho volania...vytocila som cislo snad aj 50x za sebou, lebo bud mi davalo halali, alebo bolo obsadene :angry:
14. apr 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence Levičanky neviete náhodou kde viažu knihy v LV?? Ďakujem Vám! :slight_smile:
26. apr 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trdielko149 , Livi, tusim v Priemstave a aj v tom vyskovom činziaku pri stanici dole som videla, ze viazanie :wink:
26. apr 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@millada Miladka Ďakujem inak vcera mi muz vravel ze ta videl s kraaasnym brusinkom :dizzy_face:
27. apr 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
16. máj 2012 o 18:25 • trdielko149
Ahojte, síce som sem nezvykla prispievať, ale chcem sa vás spýtať či my neviete poradiť dobrého detského urologa v Leviciach alebo v okolí. Ďakujem
19. máj 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tunzal detsky urolog v LV nie je, ale na jednodnovej klinike Mediklinik si treba zavolat, oni si tam raz za tyzden volaju jedneho a ten ma k detom super pristup :slight_smile:
20. máj 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, máte niektorá tú Kartu Levičana? V informáciách píšu môžete si zakúpiť v Informačnej kancelárii mesta Levice, ale nikde nie je cena? Neviete koľko sa platí?
21. máj 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosím vás neviete mi niekto poradiť dobrú logopedičku v Leviciach ?
24. máj 2012 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...chcela by som sa spýtat či máte niektorá skúsenost s RUVZ Levice,,,,ohladom odmietnutia ockovania :confounded:
24. máj 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peha81 To by som aj ja chcela vedieť.... tiež chcem odmietnuť.
24. máj 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladytt my sme odmietli,,mame predvolanie na RUVZ tak chcem vediet konkretny Levicky ako to tu funguje,,lebo co som nasla ine..napr. Zilita tak tam pokuta 30e,,ja mam predbeznu navrhnutú 188e :confounded: tak ci sa to da zjednat :grinning: ked budem mat vlastnu skusenost tak ti môzem napisat,,,len sa mi potom musis pripomenut, teda ak budes mat zaujem,,,ideme 6.6 tak potom :wink:
25. máj 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peha81 Aha teda 188e to je dosť :confounded: My mame íst na očkovanie 22.6. Ďakujem skúsim sa ešte pripomenúť a držím päste, aby žiadne problémy ani pokuta neboli.
25. máj 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katula1234 jedna je na poliklinike Melichercikova, druha v sanate Bugarova :slight_smile:
28. máj 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ahoj, dakujem, aj my vieš povedať, ktorý detský urolog chodi do mediklinik?
28. máj 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 vďaka a nevieš či je Melicherčíková dobrá ? k Bugárovej sme chodili vyše roka a žiadna zmena :unamused:
28. máj 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tunzal tak meno ti nepoviem, ale je tusim z bystrice, kamoska u neho bola a velmi si pochvalovala, lebo ho porovnavala s hnutop co bol v NR a maly tam chytil z neho hysak a tu bol uplne kludny a ze supe rpristup, ja som bol alen raz s malym u Macka :slight_smile: zavolaj im tam a oni ti povedia :slight_smile:
@katula1234 tak to ti nepoviem ja som tam bola len na poradenie a teraz chodime do Sanatu k Bugarovej, maly nabieha pekne sam, ale tiez s nou uz prestavam byt spokojna, stale len to iste dookola :frowning2:
28. máj 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katula1234 a to ides s tym mensim ci vacsim?
28. máj 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 idem s mladšou dcérov
29. máj 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok