• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Okres Levice 2. Pridajte sa!

4. apríla 2015 
@peggulka od Levíc? ďaleko od LV?
15. júl 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubu4125 nie daleko... Pukanec :slight_smile:) a ty si odkial?
16. júl 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, nemáte niekto cyklosedačku? Požičať na 3 dni? Chceli by sme vyskúšať na dovolenke a tam vraj určite nemajú...len bicykle...Dakujem
9. sep 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim Vas, aka je ocna lekarka Šuplatova? mate s nou skusenosti?
28. okt 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loralo mám skúsenosť a živú, doslova je nahov.....o, nikdy viac a v Lv ak hľadáš detskú očnú tak absolutne nikto, ak pre dospelých tak v sanate tuším Ivkovičová alebo na 4poschodí na poliklinike nepríde mi na rozumako sa volá viac popíšem IP ak chceš
28. okt 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirip napis :slight_smile:
28. okt 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirip a dalsie

Baby, poradte surne nejaku krajcirku, krajcira v Leviach. Vdaka
15. nov 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa tak to netuším, keby si chcela cukrárku,tak to ok ale krajčírku,nepoznám žiadnu
15. nov 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poprosim Vas kontakt na dobru psychologicku pre dospelych. Dakujem
4. dec 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ak mate niektora zaujem, predavam kocik Cam dinamico, este je v zaruke, pouzivany necely rok, nastriedacku s inym kocikom. je v 100% stave, nakolko nebol ani prevazany v aute a pouzivany len v meste. Farba siva, cena 350 eur, prip. dohoda. Levice a okolie
4. mar 2014 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemate niekto zaujem o mega velky balik oblečenia pre dievčatko velkosť 74, 80, niečo aj 86?

Budeme sa stahovat dočasne k nasim, tak sa potrebujem zbavit čo najviac veci. Bolo by to asi 60 ks oblečenia, neratam do toho bodynka, pyzamka a pod. Iba pekne vecičky, zväčša maličko nosené, super stav, značkove - rifličky, bundičky, trička pekne, mikinky, supravky, satočky... Fotky mam v bazari, ale niektore veci ešte nemam nahodene, lebo su nositelne dlhšie. K tomu by som zdarma pridala ešte celkom velku kôpku trošku viac nosených veci skor na doma.

Doviezla by som aj osobne v LV a blizkom okoli, benzin prip. postovne by som neratala. Cena by bola 100 € za tych 60 ks oblečenia + ešte vela ks zdarma, čize cca necele 2 € za kus. Velmi pekne kusky, ktore by ste potom na bazari určite predali aj za vyššiu cenu, ked z nich vase dietatko vyrastie.

Ak by mal niekto zaujem, piste do IP, prip. na mobil 0907 513883.
8. mar 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete odporučiť dobrého detského ortopéda v Leviciach?
12. máj 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá - mamičky, máte niektorá zlú skúsenosť zo škôlky na Okružnej? Preradili nám dcérku do inej triedy bez toho, aby nám dali vedieť... Dnes sme prišli do škôlky po prázdninách a šok... Dcérka chodí do jednej triedy, má 4 roky a zrazu nám povedia, že my už tam nepatríme, ale máme ísť do inej triedy... Normálne mi prišlo zle, hlavne preto, že dcérka sa tam veľmi tešila... V tej druhej triede nechcela ostať, veľmi plakala, až jej bolo zle od žalúdka... K riaditeľke som sa nedostala... Keby som mala na výber, zoberiem si ju domov, kým to s riaditeľkou nepreberiem... Ale musela som ísť do práce a manžel je pracovne v Nemecku... Poraďte, ak sa mi nepodarí dostať ju dôvodnej triedy, kde sa môžem na riaditeľku sťažovať? Ide mi o to, že dcérka chodila do tej triedy rada a teraz bude mať z toho traumu...
2. sep 2014 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielle myslíš, že ju preradili k celkom iným deťom alebo iba do inej miestnosti? Ono sa to občas stáva, ak nastúpi napr. silný ročník a je potrebné niektoré triedy rozdeliť. Nie som si istá, či je povinnosťou škôlky oznámiť to...
2. sep 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaduska No, vyzerá to tak, že riaditeľka sa rozhodne, že takto to bude a hotovo... Niektorí rodičia spísali petíciu, aj ja ju podpíšem. Keby nám dali aspoň vedieť, by sme deti na to pripravili... Dcérka sa trochu ukľudnila, snáď si zvykne... Ale budem bojovať s ostatnými rodičmi. Lebo neberú ohľad na deti... a vraj pedagógovia...
Ďakujem za odpoveď. :slight_smile:
2. sep 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mate zaujem o takyto babybox?
Ruzovy balik 4Eur/ks TUPPERWARE pohar (vrch sa da velmi dobre uzavriet a je tam taky otvarac,ze si mozeme po castiach nalievat), 1lcappy dzus, drziak na dudlik, dudlik NUK, fotoramik IKEA, RACE v plechovke, pol litrova mineralka, vzorka Silan, obrusky a plienka Pampers.
Fialovy balik 4Eur/ks je flaska AVENT 125ml, pol litrova mineralka, intimka, vzorka zubnej pasty Meridol, dvoje ponoziek, cistic DURGOL, platena taska.
2. sep 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáčte že som vám tu vtrhla, ale zháňam niekoho kto pozná zabávača Stana Vitáloša, / je z Levíc preto píšem tu :slight_smile:/môj otec ide mať 60 rokov a chcela by som ho pozvať, ďakujem
10. nov 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim vas kde najdem zienky s terminom september 2015? Uz som to tu vsetk prehladala a nenasla. Dakujem
4. apr 2015 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok