• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
iku ahoj, tak už mám nakúpené, nejdeme kupovať veľa, keď od všetkých podostáva, tak bude toho až až :slight_smile: ide dostať toho koníka animagic, barbie nábytok- stôl so stoličkami a kúpeľňu (teraz ju veľmi baví hrať sa s domčekom, len škoda,že nábytok do toho je nedostatkový tovar), knihu s princeznami o slušnom správaní a ešte jej chcem kúpiť detské malovačky a nejaké pančušky a to jej musí stačiť :grinning:
19. dec 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka no ved to je dosť :grinning: ja som jej dnes ešte kupila autíčko s barbie aj saška chcela take kadejaké domčeky alebo hrad, lenže to kajka len rozvláča po dome tak to by sme o to len zakopávali....
20. dec 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte po nekonečnom čase,dodatočne všetko najlepšie k narodeninam pre všetky krasavice.nechodim už na konika nemam čas všase vypysovať ,len na fb.bubky krasne rastu,čitam že zubky riešite,no sarka ma už 7trvalych teraz jej rastu stoličky zvadu-mala aj teplotu,je hrozne besna,nevladzeme snou,tento rok sa už aj vškolke stažuju-že je viac živa,robi zle detom,nespava a budi deti :grinning: tak ju dali na kružok nech maju pokoj :unamused: inač je bystrá a šibalka jak svet.pekne sviatky a novy rok všetkým
28. dec 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dovolila som si na FB zalozit temu,kto chcete a nieste v skupine pridajte sa :slight_smile:

https://www.facebook.com/profile.php?id=1795104725&ref=ts#!/groups/333483540051284/
2. máj 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtééééé, kde ste???? posledný príspevok 2.mája... no pekne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dec 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj, no na facebooku :slight_smile: ako sa máte?
10. dec 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok