Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

bellasandra
28. apr 2008

Ikulka - diky.
Nitka- presne ako vravia baby, treba snou chodit von medzi detmi, ale bud stale pri nej...ona si postupne zvykne, neboj. 😉

eliska7
autor
28. apr 2008

čavte baby,danona skore uzdravenie,bože akurat ked je pekne 😒 vikend super same navštevy na zahrade,grilovačka a tak 😉 sarka nam len bosa beha,a stale k vode,kto ju v lete udrži suchu ma nobelovku 😀 ináč nič nestihame,všetko sa tak melie rychlo,pračka mi odišla v sobotu,dnes nahanal novu,už je aj doma,len ju nestihol radne zapojiť,utekal do roboty,v stredu mame krst dankov,tak po večeroch chystam veci,neviem ako to zvladne mala bezo mna je to večer o 17-dufam že sa podari susedam a babke ju zabaviť 😖
Nitka moja mavala desny strach z ludi-jedine čo poradiť vyrastie z toho a deti si ju musia získať,u nas plati že ked vobec niekto cudzi chce k nam isť do bytu,či zahrady musi jej niečo dať trebars lizatko,aby vobec dovolila im vstupiť na uzemie,možu naňu aspon kukať,ale chytiť ju nemožu,ani rozpravať moc nie,až po chvily 😖 ked ich vidi častejšie tak potom je už kamaratka 🙂 susedu volala len Kata-teraz jej hovori teta katka 😉
Bella dopredu všetko najjjjjjjj,bože kde je ten krasny vek 😉

samuelko
28. apr 2008

Dobrý večer
Samko zaspinkal o pol osmej,chudáčik sa dnes vybehal snami po úradoch ☹ nemal byť sním nikto 😖
24.mája sa sťahujeme,táááááááák sa véééééééééééľmi tešíííííííííííííííííím.

ikulka
28. apr 2008

dobrý večer, tak mi konečne spíme... bože tú moju kočku nič neunaví...ja som úplne grogy, nevládzem sa ani hnúť a ona sa 45min vrtí vpostielke....no des...
eliska, som sa aj zasmiala ko si písala o sarke, že nikoho nepustí, to ju máte aj namiesto strážneho psa 😀 spustí krik a hneď viete, že je niekto u vás....

nitka
28. apr 2008

dik kocky...teraz som si spomenula ze ked mala asi pol roka bol u nas na navsteve kamarat ktory mal tiez pol roka a nevonal jej velmi 😀 bala sa ho lebo on sa s nou chcel hrat ale ona nemala zaujem,tak mozno ze si stale na to spomenie a mozno ma taky blby vek,ale viete to je mamkina cica od mamky ani na krok 😀 😀 medzi deticky chodime ved ma aj 2 kamaratky ktore asi tiez moc nemusi 😀 nechce aby sa jej dotykali

bellasandra
29. apr 2008

Ahojte kočky,
no tu v Senci je nejak zamračené...ale inak celkom fajn.
Emuska isla na hradzu s babkou a dedkom ako mi bolo oznámené 🙂

Eliska- dakujem 😉 ja si pripadám uz stará--Roman sa mi smeje stale 😠 😀 - on je mladsí.

Ikulka- 😀 moja Ema spustí krik len ked sa ku mne Roman v posteli tuuuli 😀 vtedy len zavelí : mama moja 😀 a uz ma nepustí.

eliska7
autor
29. apr 2008

bella ty si zo senca?už som sa raz asi pytala,ja pochadzam odtial,mam tam kopec rodiny a vybornu kamošku-kozmetičku,v lete sa tam chcem vabrať aspon na dva dni.

samuelko
29. apr 2008

Ahojte
Tak samko už spinká 🙂 vlastne chrápe.Unás je krásne slniečko.
Ja pijem kávičku a popritom varkámmm 🙂

samuelko
29. apr 2008

viete čo? čím viac čítam o týchto pneumokokoch tak mám vačší strach,je to neskutočne zákerná choroba. 😠 😠

mirka
29. apr 2008

ahoj kočky, tak to len pozerám, ež už druhá časť 😕 😅 no ja sa ospravedlňujem, ež vás zanedbávam, ael venujem sa naplno rodinke a už mám aj skúškové. Inak sa máme fajne, dúfam, že aj vy 😵

ikulka
29. apr 2008

ahojte, aj u nás je nádherne slenčno, dúfam, že to vydrží...
bella 😀 tak to máš antikoncepciu zadarmo... 😀 😀 😉 ale aj saška je taká... dokonca jej vadí aj keď sa v telke niekto obíma...hneď kričí" ni ni ni" 😀

dannynka
29. apr 2008

ahojte... 🙂
bella tak aj od nas popredu Gratulko k štvrstoročnici 😀 😀 😀 (keby som nahodou zabudla)
aj u nas nadherne krasne pocasie....Gabike uz asi ani poobede pancusky nedam aby nebola spotena..ved teraz ked je takto nemam ani ponatie co obliect GAbike 😒 😝

danona
29. apr 2008

ahojte
takze sopliky odo mna chytila nina aj mangelik.. ☹ nina mala doobeda trocha teplotu, tak s nou ani nejdem von, pritom je tu kraasne 😎 co ma stve.. 😔
mirka-zelam nech ti ucenie ide rychlo do hlavy 🙂
samuelko - a kde sa to stahujete?? 😕 som to nejako tu presvihla.. 😅 len to malovanie som zachytila.. 😉
ikulka-aj nina ma bohovsku vydrz..mala teplotu, bola hotova, zla, mrncala, dala som jej Panadol baby a uz frci ako keby jej nic nebolo.. 🙄 no ja som z nej K.O. aj mangel je chory, aj teplotu mal, no asi mu s malou uz stacilo, lebo prave radsej pada do kancelarie.. 😅

nera
29. apr 2008

Ahojte, ja nejak nestíham....malej stále musí ísť Kapura 😉 a tancuje pritom 😵
Tu je pod mrakom a mám dojem, že o chvíľu sprchne, všelijaké mračná sa chystajú....aj som chcela ešte ísť vonku, ale po daždi sa mi nechce, tak uvidíme.Som nejaká unavená, len maličká má energie na rozdávanie.
Samuelko-no tie pnemuokoky sú strašné, veď ten chlapček čo leží tu v KEv umelom spánku...to je strašné ☹

dannynka
29. apr 2008

ahojte 🙂
tak my uz spinkame,dnes bolo u nas krasne pocasie cely den tak sme to aj vyuzili naplno... 😀

eliska7
autor
29. apr 2008

ahojte,dnes prišla navšteva-sara ju nevyhnala revom,celkom fain ich prijala, trošku mrnkala,musela som na pol hod odisť z obzvačky.Tetu si oblubila-vola ju anička aj sa snou išla prejsť po zahradkach.dnes spala doobeda od 10 do pol12 s dvoma cecovaniami,no poobede bola prisaham každzch 20min prisata a tahala o dušu,zase jej vylieza treti roh zo stoličkz,musela som jej dať aj ibalgin,mala zvyšenu teplotu a ukazovala že jej idu zubky, takže dnes didi velmi zle.už spi od 18.50,rano bude zase hore od 4,držte nam palce na zajtra aby to sarka vydržala večer od 17-18 pri babke a v kostole ,aby som mohla byť pri malom ved to je jeho velka udalosť,tak sa teší už dostal predčasne dar-laptop,ma to dokopy aj na krst a prijimanie v maji.A ešte ho pochvalim,vyhrali prve miesto v zdravotnickej suťaži,on bol kapitan,odporučili ho na červeny kríž,bude na akciach poskytovať verejne prvu pomoc a aj do školy zdravotnickej,vraj je velmi dobry-po mamičke,pojdu na okresne kolo 🙂 🙂 🙂

Pravidlá fóra
Tip

mirka
29. apr 2008

aj u nás bolo vonku fajn, malá bola skoro celý deň von, doobeda s tatom na ihrisku, sama sa spúšťala na šmýkačke, tato ju len dole pridŕžal, aj si sama vyšla po schodíkoch 😅 , podvečer sme boli an pieskovisku, prvý krát, lebo nechcela chodiť do piesku a učí sa sama chodiť dolu schodmi, to sú pre mňa totálne infarktové stavy 🙄 pozeráme ordináciu a ešte sa idem učiť, zajtra držte palce o 12,30 mám skúšku.Pekný večer. 🙂

samuelko
29. apr 2008

Som tu len na skok,lebo máme návštevu,len som chcela napísať,že už aj samko je zaočkovaný prti pneumokokom a druhú vakcínu mu pichnú začiatkom júla.
danona do vačšieho bytu skoro štvorizbového,ale je to nedaleko odnás 😀 😀 😀 😀

biccy
29. apr 2008

Ahojte 🙂
Som tu len na skok. 🙂
Vcera Zoinka bola u svokry a tam spadla do krikov. 😠 Ma doskriabane prave licko. 😠 Som myslela,ze ma porazi. 🙄 Inac nic nove nemame. 🙂 🙂

Samuelko,tak vy ste sikovni-na obed si uvazovala o vakcine a vecer uz mate pichnute. 😀 😉 😉 Ako to Samko znasal?

Eliska,Danko je sikulka. 😉 😉

samuelko
30. apr 2008

Dobré ránko
no biccy fakt to rýchlo prišlo a Samko to veľmi dobre znášal,pri pichnutí neplakal a ked sme vyšli od doktora,tak si sadol na autíčko a frčali sme sa prechádzať ďalej.V noci spal kludne teploty nemal,takže dobre to dopadlo a 2x pojdeme začiatkom júla 🙂 ale som kludnejšia 🙂 🙂 🙂
unás je pod mrakom dúfam nebude pršať,máme prázdniny tak som 5 dní doma

mirka
30. apr 2008

Ahojte kočky, samuelko to je super ten bytík 😉 , aj ja uvažujem nad očkovaním, len u nás vraj nedostať vakcíny, že treba hľadať po iných mestách 😒 , v každom prípade, asi vo štvrtok sa pôjdem informovať ku dokine.
Ja za hodinu odchádzam, malá je taká namotaná na piesok a šmýkačku, že od 6tej chodila a mrnkala po byte, že chce ísť von. Tak ju drahý zobral vyvenčiť 🙂 No držte mi palce !!!!! 😀

eli, gratulujem Dankovi 🙂 šikovný chlapec 😉 s tým cickovaním, laura už dostáva cez deň 2x, max 3x, len keď ide spať. Večer sa už nebudí po dvoch hodinách, vydrží trochu dlhšie, ale keď sme prechádzali na nový režim, bola od 21,00-23,30 hore a ziapala ako tur. V noci dindala asi 2x a raz už ráno, keď sa zobudila. Ale chodí si stále pýtať, a mrnčí pri tom, a stále zle papá 🙄

bellasandra
30. apr 2008

Ahojte, tak včera aj Emku uz pichli vakcínou, nasi snou boli, bola v noci trosku mrchavá, ale inak v poriadku. Druhýkrát, tiez začiatkom jula ako Samuelko.

Eliska- nie ja som z Galanty, ale v Senci robím 🙂

Dannynka- dakujem 🙂

Jaj dufam, ze zajtra bude pekne, chcem ist s Emkou na kolotoče a tak.

Danona- tak nech sa teda uzdravia 😵

samuelko
30. apr 2008

Mirka držíme palčeky 🙂
samko už spinká 😵 a ja kávičkujem 😅 😅

ikulka
30. apr 2008

ahojkajte. aj saška spinká, sa unavila, vyylietala sa s deľmi v školke... 😀 hrala sa aj v pieskucelá bola od neho...
len na preliezky sa bojí, nevie po nich ešte liezť...
no super to očkovanie, ja osm sa dohodla s dr. že zaočkujeme až po 2 rokoch, ale sa bojím aby dovtedy niečo nechytila...

samuelko
30. apr 2008

Dobrý večer
Kde ste? 😲

ikulka
30. apr 2008

samko tu.... 😀 😉

samuelko
30. apr 2008

ikulka ajoj 🙂

mirka
1. máj 2008

ahojte kočky, my sa dnes chystáme ku našim, ako je drahý doma, ešte sme tam poriadne ani neboli 🤐 tak ich ideme vyčerpať 😅 laura zas chodí po byte a len na hojdu (šmýkačku) a piesok by chcela ísť 😅 ideme sa už chystať, tak papá a pekný 1. máj 😉

bettina
1. máj 2008

ahojte. nestíham sem pripisovať, ale sem tam nakuknem apon ako sa máte 😉 teraz sa učím denno denne,tak toho času nie je veľa 😝 posledný májový týždeň mám obhajoby a štátnice 😎
samuelko prajeme nech sa Ti dobre býva v novom bytíku 😵
danona tvojej rodinke prajeme skoré uzdravenie. 😉

danona
1. máj 2008

ahojte
bettina - uz len vydrzat, drzim palceky!!!! 😵
uz sme ako tak zdravi, tak sa tesim 🙂
dnes nevarim, na obed si dame vonku cigansku 😀 , dada bude aj vystupovat - tancovat, tak ju pojdeme pozriet 🙂 ... inak mam na dvore 11 chlapov 😕 😀 - zo stavebnej firmy plus brigadnici k tomu, vseetci makaju a makaju... 😎 este ze neprsi 😅
samuelko - aha, uz aj malujete?? potom daj vediet kde si co vymyslela.. 🙂
my sme boli vcera bazenik objednat - v senci, termin dodania je 30.6, tak som zvedavaaa kedy sa v nom po 1x okupeme 😎
aj od nas vsetkym pekny dnik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre