Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
24. nov 2008

minule ste tu boli vzdy dve a teraz si tu pisem asi sama so sebou 😀 😝 .

srdcko
24. nov 2008

inak zuzanka07, ja ked vas vidim vonku, tak fakt na vas vidno, ze ako to hravo zvladate. To pri nasom malom by som musela mat v jednej ruke kociar a v druhej Ada na voditku, aby mi dakam nezdrhol 😀 ...ja by som sa na druhe dieta odhodlala asi na 5 min, viac nie. Asi mam niako dost tej nasej rakety a obcas aj mojho muza, hlavne, ked su sami doma. Za jedno som rada, ze sa prebavia cely den a postaraju sa o seba, ale ked pridem domov a vidim, kolko bordelu narobia, az kolkorazy placem...Kto vie, ci by si ado zvykol na braska, ci segru, neviem a asi to ani niak nebudeme riesit, jedno nam staci, sice je fakt pre strach, ale druhe ee....mozno casom, ked ja budem starsia a moj muz uz stary 😀 ....

inak, co hovoria deticky na sneh. ja nestiham prat bundy, lebo ado tak rad utiera sneh z auta....

danulka2
24. nov 2008

srdcko to ja musim malemu urobit gulicku, on si ju potazka a ze mamina nes ju 😀 . Ja ju potom potajomky zahodim, lebo nemam rukavice 😝 😀 Ale vyzer to ooooovela krajsie, ked je ten sneh. Len aby aj vydrzal aspon do vianoc

danulka2
24. nov 2008

mimochodom martinka super fotka 😉 😀

zuzanka07
24. nov 2008

Ahojte, aj ja som tu. My sa tiez vytesujeme zo snehu. Maly sa v nom doslova vala 🙂 .
Srdcko, maly by si urcite na surodenca zvykol. Deti maju rady spolocnost inych deti. Ale je pravda, ze vela zalezi aj od povahy dietata. Majko je velmi dobrosrdecny a hlavne neziarli. Mozno preto, lebo som ho od zaciatku zapajala do aktivit okolo malej - odniest plienku, spolu sme ju kupali...
Keby sme mali vacsi vekovy rozdiel, urcite by to bolo lahsie hlavne pre mna 🙂 . Starsie dieta je uz predsa samostatnejsie, ale neviem, ci by som do toho este isla. Mam na mysli hlavne to nocne vstavanie. Vekom clovek spohodlnie 😉 a na pohodlie sa rychlo zvyka. Asi by som to len odkladala 😀

danulka2
24. nov 2008

zuzka ahoj, neboj aj po 13 rokoch by si rada vstavala k babatku 😉
ale ano vela zalezi od toho, ao sa starsie dieta citi uzitocne pri mladsom a nie odstrkovane

danulka2
24. nov 2008

kde ste? Hadam ste vsetky nepospali 😉 😀

danulka2
24. nov 2008

ozaj, otazka: Co doma peciete na vianoce?

martinka16
24. nov 2008

Ahoooj zeny....
Zuzanka dakujem pekne za rady a opis vasej situacie ved v konecnom dosledku sa aj ja bojim toho ze to budem stale odkladat aj ked som si povedala ze do 30ky by som rada mala 2 deticky,,,no uvidime,,,

Ahoj Danulka mas tu nejake "A-cko " za vikend....este nevieme co budeme piect isto ale asi suche-klasika a nejake plnkove,....to je rada co?
😝

srdcko
24. nov 2008

neviem, ja moc nepeciem, daco dostanem od mamy, daco od babky, svokor tiez daco donesie a potom este aj tak vyhodim daco z toho, co to uz nikto nechce jest...ale kedze nas tato ma meniny 26., musim mu robit smotanovy tunel (je to mix smotanovej piskotovej torty a ovocnej bomby 😀 )

martinka16
24. nov 2008

my sme sa na tuto temu uz bavili s maminou lebo pekavame vzdy spolu ale este s urcitostou nevieme,,,,no pre istotu uz kupilamandle a kopu masla na chutne plnky a tak ,,,no ja sa najviac tesujem na Metrovy od svokry vie vynikajuco piect...mnam

bubba
24. nov 2008

my s mamou uz roky nepecieme...u nas sladke moc nejde.vzdy ked sme chceli mat aspon 5 druhov,aby to bolo farebne a pestre tak nam potom zo vsetkeho poostavavalo a este na velku noc sme vytahovali zimne z mraznicky..raz sme si povedali DOST upecieme si 1druh kazda pre radost a vonu a ostatne kupime u klaudie v bojniciach to je uz roky nasa dodavatelka vianocnych a aj inorocnych zasob cukroviniek... 😀

bubba
24. nov 2008

a klaudia je najlepsia!!!je sice draha ale este sa nestalo aby som nezjedla co i len jediny zakusok.i ked vela ludi hovori,ze sa od svojich zaciatkov pokazila,ja tvrdim,ze ak sa pokazila este stale je to take dobre,ze som si to ani nevsimla 😀 😀

martinka16
24. nov 2008

bubba u klaudie,,,,,fuj no mne odtial nechuti nic,,,maju to nejake vsetko umele ci ako by som to povedala ale ako sa hovori proti gustu ziaden disputat

zuzanka07
24. nov 2008

ahojte, my kupime 1kg vianocneho peciva a urcite budeme piect aj domace pochutky .Dani, prisli nam od Teba len prazdne maily bez prilohy. ☹ skus to poslat este raz .d.

bubba
24. nov 2008

martinka to potom ale nemas rada zakusky ani z cukrarni lebo oni robia vela pre predajne,dokonca aj cukraren amtetti od nich kupuje(mozno uz nie ale viem ze kupovali)a ked ja od nich zjem aj samron,co inak neznasam....tak akoze fakt som nasla firmu co pecie "iba pre mna" 😀 som spokojna.ja tie umeliny vobec necitim prave naopak,citim ich v zakuskoch u baby co pecie u nas na dedine,alebo v zakskoch z jednoty...
a co ste inak robili dnes v tomto sniezikovom pocasi?my sme vyuzili naplno lebo mozno to bol posledny sneh tento rok 😀 😀 😀 😀

danulka2
24. nov 2008

my uz roky kupujeme v Klaudii cajove pecivo, akurat mnozstvo sme trochu zredukovali. Zacinali sme s 5kilami a tento rok budu len dve kila 😅 . Inak budem piect grilazove rezy,slane tycinky z listkoveho cesta. Mozno puncove rezy,pagace a nejaky kysnuty. Ale najlepsi je aj tak stedrak, ktory pecie mamina 😉 . Kedysi som vypekala ovela viac, ale kedze u nas doma jem sladke takmer vylucne ja, tak som to trochu obmedzila 😀
zuzi poslem este raz 😉

bubba
24. nov 2008

danulka nezartuj ty fakt tolko vypekas????pomoooooooc by som uz ani nespavala keby mam tolko piect 😀 😀 ako sa ma malicky???

danulka2
24. nov 2008

bubba ja som zavisla od sladkeho 😅 .Tomino uz iba trochu kasle, tak mu davam stoptussin. Ale aspon sa naucil fukat nos 😀 , jupiiiii asi sme skoncili s odsavackou 😀

danulka2
24. nov 2008

halooo, uz spite? 😀

paska
24. nov 2008

ahojte ale ste popísali 😲

paska
24. nov 2008

no vidim že fakt spite......

danulka2
25. nov 2008

no ahojte, uz ste po obede? Co ste mali dobre?My dukatove buchticky 😀 . A teraz mam siestu, maly spi a ja si popijam kavicku 🙂

danulka2
25. nov 2008

esta stale obedujete?Ja uz mam v sebe aj druhu porciu 😅 /ked su tie buchticky take dobre 😅/

bubba
25. nov 2008

avoj,no klasika obedujem kavu mne este nechuti obed...ked rano neskoro jem tak potom obedujem az dakedy okolo 2-3 poobede a o 11 veceriam 😅 😅 😅

danulka2
25. nov 2008

to neva, hlavne, ze to na tebe nieje vidiet 🙂

martinka16
25. nov 2008

ahoj babulky

bubba mam rada kolaciky a zakusky od svokry ta je teda cukrarka ako sa patri a este zjem nieco aj od Mohenu cukraren v Chrenovci inak z obchodov a inych cukrarnach nie,,,,,to som fajnovka co?????My sme raz dali U Klaudie upiect ocinovy tortu na 50 ze trochu zmena ,,,,,inak sme davali len v Chrenovci ,,,no ale poviem vam ze to bolo nieco priserne ci chutovo aebo vyzorovo,,,taka odflaknuta torta ze az,,,,teraz davame piect tortu bud do Kosa k vilkovi alebo Hradca...ta sa mi zda este supernejsie,,,,,
ja budem dnes obedovat ryzovy nakyp len maly strajkuje a este nespi tak musim pockat kym zabuvka

danulka2
25. nov 2008

martinka ja si vsetky torty peciem sama, takze ak by som nadavala, tak len sama sebe 😀 . Ale my sme spokojni s Klaudiou

martinka16
25. nov 2008

Jasne dani sto ludi sto chuti,,,,,,mozno nemas dobru skusenost s inymi cukroskami,,,,co mate na plane pobede dievcence,?

danulka2
25. nov 2008

no tak my sa pojdeme cudovat, ake vseliake tvary sa daju robit zo snehu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre