• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
janko, jo můj manžel je luboš :slight_smile:
15. mar 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Luci, ešte si v kope? Drž sa! :dizzy_face:
15. mar 2009 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. Tak ešte sme dve v jednom. :grinning: Nastastie to zatial preslo, aj bolesti aj vsetko. Uvidime co bude v najblizsich dnoch. :slight_smile:
15. mar 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte lucijja no uz poslickujes, moze to by co chvila :dizzy_face: jej sa normalne tesim za teba :sweat_smile:
15. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte....
15. mar 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Hanka ,Bianka je krasne dievcatko aj ja chcem :dizzy_face: :wink:
15. mar 2009 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj.......hej je zlata...ale niekedy da zabrat (ale to kazde malinke),ty mas este take malinke babetko...
no moja mala uz nechce byt v kociku...takze mi uz vsade napeso..
15. mar 2009 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucijja suhlasim s ollako, mas tzv. poslickov. Ti sa objavuju 2-3tyzdne pred porodom. Podla terminu ti to vychadza celkom presne :wink:
hanka21 vitaj, neboj, tu vzdy najdes niekoho na pokec. Alebo stretko v MC :slight_smile:
15. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som brala uz keby to bolo aj skor. Tak za tyzden by to bolo v pohode. :grinning:
15. mar 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tedy já nevím, mám do porodu ještě spoustu času, ale stahy v břiše taky mívám a to čím dál častěji, sice vždy po nějaké době povolí, ale kdo se v tom má orientovat :angry: No jediná jistota je že porod se přehlédnout asi opravdu nedá :grinning:
Nemáte někdo zkušenosti s baby plaváním Kačátko (či tak nějak) v bojnické nemocnici?? Docela bych tam pak s malou ráda chodila, tak potřebuji nějaké info co a jak :slight_smile: A kde je nějaké MC?? :confused: Abych věděla kam vyrazit až mi to doma bude padat na hlavu :grinning:
15. mar 2009 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mataharyy tak už viem kam patríš... naši manželia sú dobrý kamaráti... ale ja asi tvojho drahého nepoznám... ale keď bývame na jednej ulici sa hádam stretneme :grinning:
15. mar 2009 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mataharyy MC je na zabniku. Inak mne tvrdlo brucho od 4mesiaca, tak som si koli tomu tehotenstvo odlezala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nastastie to dopadlo dobre :wink:
15. mar 2009 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matahari to plavanie je skvele a lektorka je perfeisna s deckami to vie..
ozaj baby vedeli ste o tom ze babylook to tu uz zavesil a na kliniec a tusim tana teraz plava v kupeloch :sweat_smile:
15. mar 2009 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja by som už išla najradšej spať... ale nemôžem... píšem diplomovku... v stredu by som s ňou chcela ísť na odsúhlasenie... a ešte mi chýba v tej hlavnej časti cca 10 strán.. a k tomu musím spraviť abstrakt, úvod, záver, prílohy atď... neviem ako to stihnem... lebo zajtra teda dnes idem s malou k dr a v utorok zase so sebou... mám super týždeň pred sebou... len zhon a stres :frowning2:
16. mar 2009 o 03:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
b.janka - drzim palceky, viem, co znamena pisat diplomovku, a to som ani malicku nemala. DRZ SA, ZVLADNES TO!
16. mar 2009 o 07:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, baby.. no dost ste tu popisali. Ja mam za sebou oslavu v sobotu, v piatok vecer sme sa s drahym pohadali, ale to z mojej viny,a ved to patri k tomu. Inak pohoda. Necht sa mi uz celkom zahojil, tak si naň pojdem dat nalepit spicku, ked ma zoberie manikerka.mozno ja dnes, ak bude mat cas. No a odo dneska zacinam chodit na AJ zase.... a vobec sa mi nechce !!! bleee, mam uz tych jazykov plne zuby, sice ma to bavi, ale uz dost dlho tmocim a tak mi vsetky tie reci uz lezu krkom... a som zvedava , aky tyzden ma caka v praci...
16. mar 2009 o 07:46  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cavte, cavte, lucijja-podaj hlasenie ak si doma...to je take vzruso ked sa schyluje k porodu a clovek je v ocakavani noveho maleho ruzoveho uzlicka :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
16. mar 2009 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matahary, ked ti to bude vsetko padat na hlavu tak prides kumne na kavu alebo cajik pre dojciace matky a bude nam to padat na hlavu dvom :grinning: :wink: :grinning: a zoznamim ta s kocikujucou susedou a kamoskou :wink:
16. mar 2009 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
b.janka, :frowning2: drz sa, buem ti silno drzat palce nech to stihnes :wink:

katrin, uf ja vobec nie som na jazyky, mal by som tiez AJ zacat a táááááááááááááááááák sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2009 o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenka: ja uz po angl., hovorim, lenze teraz musim casto aj tlmocit aj do angliny a to je ina slovna zasoba... takze teraz si dame na kurze business english... ale ide hlavne o to, ze predtym sme to mali v prac. dobe a teraz po.. a nemam chut tam trcat od 15.30 do 17.tej po- stredu.. ale co uz..
16. mar 2009 o 08:59  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
katrin a kde to chodíš na tú anglinu? by sa to veru zišlo aj mne
16. mar 2009 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podavam hlasenie-stale som dva v jednom! :grinning:
Ale dnes mi zrovna volal sef, ze by ma na tri styri dni potrebovali v praci - srandista. :confused: Povedala som mu ze do roboty nemam ako chodit, lebo nemam ani auto ani nic tak teraz mi zhanaju notebook so SAPom... :grinning: To som zvedava co vymyslia...
16. mar 2009 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
do Boyd school chodim
16. mar 2009 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucija: a ako ti to zaplati, ved uz si ma n´materskej nie? co ti da na ruku prachy?
16. mar 2009 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katrin ďakujem
16. mar 2009 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katrin21 asi na ruku neviem, ale taketo veci vedeli vzdy zariadit tak nech sa zariadia...

inak baby v boyd schood odporucam lektora Michala Petrovskeho. Mala som uz vela lektorov anglictiny ale Michalov sposob ucenia bol pre mna uplne super. :slight_smile:
16. mar 2009 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janko a jak se jmenuje manžel, se poptám drahého, minule zkoumal s kým si to asi tak z jalovce můžu psát, chlap jeden zvědavej :slight_smile:
lenadka, tak jo, kávu i kamarátku beru, bude nás víc nebudeme se bát vlka nic :grinning:
16. mar 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, spominate anglictinu. Ja by som veeelmi chcela vediet AJ, aj som pred cca 4rokmi chodila do kurzu, ale iba 3mesiace :frowning2: . Kde je ta boyd school? Jazyky mi moc nejdu, tak sa tomu potrebujem venovat intenzivnejsie. No nakolko muz je stale v robote nemam s kym nechat deti, teda hlavne Tomaska.Ono by to chcelo niekoho na konverzaciu. Skusali ste to uz niekto cez skype?
16. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danulka2 boyd school su pri stanici, tak na rohu, ked ides od cinskej smerom ku stanici v tej ulicke. Myslim ze tam kedysi bola (mozno este je) autoskola.
Skus im tam zavolat, oni su otvoreni vcelku novym moznostiam. A viem, ze lektori aj dochadzaju ked treba. Tak sa skus popytat. :slight_smile:
16. mar 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak baby ja som bola kedysi davno ZADARMO na tom kurze anglictiny s tymi okuliarmi co sa ponaras do hladiny alfa a striedalo sa to s koverzaciami s lektorom, ktory bol origos anglican a po slovensky nevedel ani zatat. To po skole ked som isla na urad prace tak mi to urad prace cele zaplatil ako rekvalifikacny kurz. Bol to 10dnovy pobyt v hoteli na martinskych holiach, s lyzovackou a vsetkym...bolo to super. Ja som bola zaradena na bussines english. Bolo to zaujimave ked sme lezali s tymi okuliarmi a sluchadlami na hlave na zinenkach, zababuseni v dekach...Najpr ezotericka hudba, potom ti pustili anglictinu...Vzdy ked som na konci pocula vetu: a teraz sa preberieme z hladiny alfa a "tlesk" tak som sa strhla a pomyslela si: boze, zase som to prespala. :grinning: ale ked sme odchadzali tak nam dali kazety a pracovne zosity a ze si to po mesiaci mame pustit a pracovat s tym a predstavte si, ze sa mi to vracalo. :confused: Nie vsetko, ale rozumela som dost. Teraz ti to veru nikto nezaplati a v tej dobe to bola horuca novinka, ten bobyt by ma stal tusim 25tis. keby si ho platim... :zipper_mouth:
16. mar 2009 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok