• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
mna picne.. vam sa vsetkym skoro lubia tie tretie!ja si v nich pripadam ako roztopena torta.... neviem....
zozadu su pekne, ale spredu... mne sa moc nepacia... :frowning2: co sa vam na nich paci?
30. mar 2010 o 08:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsi korzet maju tie prve ten je uplne uzasny a ked by som si k tomu odmyslela dlhe leskle (bez cipky) a nie moc siroke a bez vlecky suknu (isla som piat saty nechce sa mi to prepisovat hehe lebo to su saty ale keby to bolo ako korzet samostatne...) tak je to uplne z etip top....no tak ale zasa kazdy ma in vkus ,na tvojich krasnych nohach by boli pekne aj saty kratsie....kamoska ked sa vydavala mala v predu uplne kratke na stehne podvazok a vzadu vlecku tak postupne sa to dozadu pripajalo takze nohy krasne stihle obnazene----neveim to ani popisat.ale vyzeralo to supiš
30. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buba ten prvy link sa mi vobec nepaci... brr

tie ostatne ujdu.. tie uplne posledne som chfcela kedysi,ale v skutocnosti sa mi nepacili.... material... ako zaclona...

a tie ostatne su krasne, ale krááátke!!! som dlháááá
30. mar 2010 o 11:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak to mas smolu....skratit sa da,horsie je to predlzit ked nie je z coho :grinning: vidis mala by si sa poobzerat po kratkych :grinning:
30. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no .. asi hej :grinning:
chcela by som take, co su v predu mini,alebo s rozparkom a vzadu dlhe..ale take nemaju
30. mar 2010 o 12:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak si pamatas klip Guns and Roses... stephani saymur v tom klipe mala take.. tusim November Rain...
30. mar 2010 o 12:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska som skusala este jedny.. celkom mi ku podivu sedeli, hoci nemam v laske siroke sukne. fakt mi svedčali :slight_smile: paci sa mi vlemi jednoduchy vrch len jemne ozdobeny :slight_smile:a su najlacnejsie, stoja " len"260€, cize 90by som usetrila + zdarma vsetky doplnky , dokonca aj kvety na auto...
30. mar 2010 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati z tejto svadobky som mala šaty aj ja, môžem odporučiť - aj ťa domov prídu obliecť ak budeš chcieť, že pekne pozdravujem Vierku :slight_smile:
30. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no.. ja som na nich citala same zle referencie.ale maju celkom lacno...tak uvazujem,... tieto by sli, ostatne nic moc..alebo kratke.. klasika :grinning:
no... tak asi tieto alebo Roweny.... :wink:
30. mar 2010 o 19:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdem si ich vyskusat jedny za druhuymi a podla pocitu sa rozhodnem:slight_smile:
30. mar 2010 o 19:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nho,musela som si ten klip pozriet....a veruuuu ty brdo to su nohyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: wow celkom pekne tie saty ale tie co mala ta moja kamoska neboli take "nacukrovane"take trosku inaksie boli neviem to ani popisat :grinning:
30. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm.. no .. ja uz asi len z tych dvoch budem vyberat, ROWENA verzus Jasmine
30. mar 2010 o 20:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati ja som z motýlika tiež mala šaty :slight_smile: Vierka je fajn a v prípade potreby by ťa prišli aj domov obliecť :slight_smile:
30. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi podaril príspevok, :confounded: som myslela že ten pred tým mi neodoslalo :angry: do kelu, ale čo už, vy mi prepáčite že :grinning:
30. mar 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:_) pohodaa
30. mar 2010 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tom pripade hlasujem za tie prve...
31. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..Vidim ze tu riesite svadobne satky..Ja som si s tym tiez uzila svoje.Mame svadbu buducu sobotu , nakoniec mam saty s salon Natalia... :wink:
31. mar 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin a kedy vlastne mate termin svadby?????

inak aj tie posledne su pekne, ale osobne tie nariasene sukne sa mi az tak nepacia, ale na tych to bolo celkom v pohode, hm ja verim ze nam sem este hodis take co nam s nich padne sanka :grinning: :wink:

susika :grinning: gratulujem!!!!! :grinning: strasne sa tesim s babatka :grinning:
31. mar 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som mala saty z Novak, celkom som vtedy bola prekvapena aky mali vyber..teraz absolutne nemam prehlad, ale nejaka nova pozicovna je aj v meste pod Sokolovnou, viem ze vo vyklade som nedavno obdivovala nadherne saty
31. mar 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule-ďakujem..no, je to super, tak planovane do oho znova vhupnúť, ale mám z toho dosť stres..po tej mojej skusenosti, vždy, ked idem na poradnu,t ak mám také nervy, ako keby idem k zubarovi:slight_smile:)no aj dnes to bol so mnou tam zážitok:slight_smile:)) no , necháme sa prekvapiť, možno budem sama prekvapená, ak to utiahnem dalej ako do 32tt a sotva kilového bábätka:slight_smile:))tak držte všetko čo možete, okrem tých palcov na nohách:slight_smile:))
31. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, kukni v albume na mojasvadba fotky segry.. tak to by bolo super!!!!
pod sokolovnou?? to neviem... este poskusam... zajtra idem do NR... :wink:
31. mar 2010 o 21:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pod sokolovnoou nic nie je.. nemyslis Milady vedla ZUS?
kuk album.. mame dalsieho favorita.. konecne vpredu kratsie!!!...... :grinning:
1. apr 2010 o 11:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati neviem ci Milady - nazov som si nevsimala, ale tam ako je mojsejkin butiqe-co som sa rehlila na tom, ze co to hlada v PD... tak este nizsie, ani priznam sa neviem ci je to zrovna salon-lebo kedze mam po svadbe uz davno a dalsia v nedohladne :grinning: tak ma to az tak nezaujimalo, len som si zapamatala ze ked sme isli nedavno 2-3tyzdne okolo boli vo vyklade nadherne svadobne a druhe spolocenske saty, este som ich ukazovala malej ze aha ake nadherne :wink:

idem kuk tie tvoje nove NO1 :wink:
1. apr 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojasejka ma v pd butik???????????? tajakozecooooooooooooo musim tam it kuknut kde to je ako sa to vola??? :grinning: :grinning: :grinning:

hanka drzim palce nech vsetko dobre dopadne...ukaz saty ake budes mat :slight_smile:
2. apr 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, tak to je milady, Lenka...
Bubba, vola sa to Mojsejova Fashion :grinning: oproti Rastislavovej skole,,,,

baby, mam rezervovane saty z NR, mozete kuknu do albumiu na moje svadbe.. definitivny vyber...aj ked teda svadba sa mozno nakoniec aj prelozi..este uvidime..ale mam uz aj zalohu zaplatenu.... :wink:
2. apr 2010 o 15:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kati pozerala som tie saty a tie co si nakoniec vybrala su UPLNE UZASNE!!!!!!!!!!!!!!! ja som to vedela ze nakoniec prides s niecim super :wink:
2. apr 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin tie prve boli krasne ale velmi ta rozsirovali,nakoneiec si si vybrala uplne skveleeeeeeeeeeeeeeeee fakt su nadherne a zavoj je uplne krasny :wink: uz sa tesim na tu svatbu.inac mne by sa k tomu zavoju hodili vlasy vycesane do nejakeho uzla a taky dlhy jeden pramen vypusteny aby bolo cez zavoj vidiet plecia mne sa to zda strasne romantikuš :slight_smile: ale ako ta poznam ty aj ked budes mat rozpustene tak to tak vymyslis ze to bude tip top :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a akoze inac neveim kde je rastislavova skola :sweat_smile:
3. apr 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok