• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
kika to ano, pomoze, ked treba. Niekedy je sice trochu otravena :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hlavne ked chce ist von s kamoskami alebo sa chce vykecavat na nete :sweat_smile: .Ale hold niekedy su aj povinnosti. Ale zas tak casto ju tym nezatazujem. Ved maly je taky moj privesok :grinning: :sunglasses:
12. dec 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danulka tak podla foto by som si netypla ze mas 14 rocnu babu :sweat_smile:
12. dec 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika13, mohli by sme dake stretko dat,najlepsie zvukotesna hala, aby nebolo pocut ten krik, ked sa stretneme aj s ratolestami :grinning:
12. dec 2007 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. dec 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka rok po skole sme nemali co robit, tak sme si urobili Domcu :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2007 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co uz spite vsetky :confused: ?
12. dec 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide ma poraziť, zase idem s Kubkom k doktorke :frowning2: v sobotu mám skúšku, nemám dopísanú časť DP a ešte aj toto :confounded: už mi to pripadá ako nekonečný príbeh :astonished:
13. dec 2007 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatrina neboj, bude dobre, my zeny sme od prirody stvorene zvladat taketo skusky :slight_smile:
13. dec 2007 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nik tu nie je???Tak inokedy,ahojte. :slight_smile:
14. dec 2007 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kudlanka tu sméééé :grinning: , huráááááááá ide kóóóň :astonished: :astonished: :astonished:
14. dec 2007 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja so túúúúúúúúúúúúúúú :grinning:
14. dec 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi dakujem, si fakt super :slight_smile:
14. dec 2007 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ten ples zatial nie, ale dakujéééééééééééééééééém :grinning: , paske odovzdam prave je tu :wink:
14. dec 2007 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :grinning: ! Ja len ta na skok, lebo nestiham.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Stani!Ó, máš nové foto! A tuším sme sa dlho nevideli,lebo aj účes máš iný, že?Teraz sa už asi nebudeme stretávať v tých našich 3-4-mesačných intervaloch,čo? :frowning2: Škoda....
14. dec 2007 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťa, myslim, ze to nebude az take zle :sweat_smile: .Nech tvoj maly trocha podrastie, nasa uz bude velka slecna, tak dobehnem :grinning: . Cez vikend, ked je tato doma, mam k dispozicii aj poriadne auto :sunglasses:
15. dec 2007 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka ak si to ešte rozmyslíte daj vedieť. Tento usporadúva Peťkov krstný, tak to by sme vybavili. :wink:
15. dec 2007 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj Stani, to budem veľmi rada,ked nás prídete pozrieť!My teraz beháme s malým po doktoroch, musíme chodiť na rehabilitácie a aj na pľúcne kvoli tomu,že mu nahnisala ranka po očkovaní proti TBC. :cry: Ale ved ked budeme väčší,tak sa dohodneme a prídete!
15. dec 2007 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka,realne to bude urcite az v novom roku :slight_smile: . Nech ma maly aspon 3mesiace :wink:
16. dec 2007 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na rehabilitacie chodite s nozickami, ze :confused: ?Ako casto? Chodis do Bojnic? Na plucne ides kedy? Napis potom, ako ste dopadli, lebo nasej tiez troska hnisala ranka, ale lekarka nas neposlala nikam.Vraj sa to moze niekolkokrat zopakovat a ni je to nic vazne.
16. dec 2007 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej na RHB chodíme s nožičkami do Bojníc, najbližšie ideme 9.1. učím sa reflexné cviky a potom s nimi trápim malého doma...sestrička vravela,že deti pri tom väčšinou neplačú, ale náš drobec je výnimka, ten kričí akoby sme ho drali z kože :grinning:
No a na pľúcne ideme ešte v piatok, ked sme tam boli, dr. mu z tej ranky vytlačila kvantum hnisu...vravela,že teraz sú tie vakcíny dosť agresívne a veľa detí na to citlivo reaguje...a navyše vraj to mal aj zle pichnuté, podla nej mu to pichli hlboko... :angry:
16. dec 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,

my sme dnes boli v poradni, Dávidko má 6650 g a 66 cm :grinning:
inak ho chúďatko očkovali, ale on sa ani nemykol, nezaplakal, proste žiadna reakcia, to bude taký hrdina :grinning:
17. dec 2007 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme mali ist do poradne vo stvrtok, ale nepojdeme kvoli chripkovej epidemii. Skoda, uz som bola zvedava tiez kolko vazime a o kolko sme narastli :slight_smile:
17. dec 2007 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , my mame ist v stredu na poradnu, tak zajtra volam, ze co ked je epidemia aj u nas :confounded: , potrebujem mliecko tak tam aj tak budem muset bezat sama. Nasmu Samkovi tiez hnisa plecko, styri mesiace v pohode a teraz sa mu to tak rozhnisalo, som mu to potlacila tak vysla taka vodicka s krvou a pred vcerom volam mojho, ze pod sa kuknut na to a som mu chytila rucicku a mu to z nej vyliezlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no fuj to som este nevidela, normalne mu zostala diera v pliecku, tak som mu to este stlacila, sme plakali obidvaja. Teraz mu to umyvam repikoma vyzera ze sa to hoji a zmensuje sa :unamused: .
17. dec 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka mne v bojniciach vraveli že to je normálna reakcia keď to hnisá a nemá sa to vytláčať. Dávidkovi to trošku tiež nahnisalo, ale už to má zaschnuté a pomaličky to mizne.
17. dec 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keby mu to nevytlacim tak mu asi odpadne ruka, mal uz hrcu priemer asi 2cm, mne to povedala kamaratka a aj som volala s kamoskou ktora je zdravotna sestra.
17. dec 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka ešte som tu :grinning:

som rada že sa naraz stretávame, už som ti chcela volať že čo je s tebou :astonished:
17. dec 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co by bolo :grinning: , makam :stuck_out_tongue_closed_eyes: , som umyvala riady, robila mlieko, papala, teraz som si nachystala zehlenie, esteze milacik maly spinka :slight_smile:
17. dec 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co kubko? :confused:
17. dec 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning: , aj ja som tu. Nasa mala uz tiez spinka :pensive: .Len to zehlenie asi necham na zajtra.
17. dec 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok