Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
11. jún 2010

dobre ranko...tak my sme spali takmer do siedmej...a neviem co ideme robit ci neskocim do hypernovy na nakup ze skor doobedie zbehne a poobede by sme mozno vybehli s tatikom na kosiarny..

denisocka
11. jún 2010

antoniab - kukam na fb ,šak ty sa volaš martina nie tonka 😀 a bývaš vo Sp.štvr? mam tam spolužiačku janku lesičkovu - jozefčakovu a lenu hricku -barabasovu

lubkatobi
11. jún 2010

moj mm chcel Tobiasa, ale mne to znie tak tvrdo nemecky, tak sme dali s makcenom

a dievcatko som niekedy chcela Bianku, ale by sa jej asi smali, a potom som chcela Leu

zuzanale
11. jún 2010

ahojte moje decka vstali o 7mej a to išli spať bolo po 10tej večer 😝

k tým menám no mne sa páči aj Juraj aj Jakub ale keď tu na východe je to automaticky ďuro ,kubo.... neviem ale napr na strednom slovensku to tak nieje tam preferujú ďurko, kubko tak to už skôr ja napr neznášam keď môjho mm volajú dodo alebo ďoďo a po spisky ďoďuu to ma ide poraziť a zas inde zaužívane jojo sa mu nepáči tak je Jožo a hotovo 😝

Veronika o kolkej budeš v hypernove ak bude mm stíhať tak by som mala byť o 11stej v SNV že by som ti dala tie veci ....

denisocka
11. jún 2010

zuzka,ja zas mm volám ďoďo , dokonca doma ho volaju ďoďik 😀 a aj maly na neho občas kričí že ďoďo alebo ďoďúúú ... mne sa zas nepáči,ked jedina švagrina mu hovori Jožo 🙄 a pritom jej muž sa vola Marian a ona ho vola Majo / a cela mužova rodina ho cely žovot vola marian alebo Pigi a ked poviem pigi, ta ju ide poraziť

maca77
11. jún 2010

ahojte

Pati, ja mám brata Romana 😉 keď sa mala narodiť Tami, tak termín som mala vyrátaný na 20.11. a bráško je 23.11. ... tak vtedy som povedala, že keby to bol chalan a narodil by sa práve 23-ho, tak by som mu dala aj také meno 😅

... my sme spali hrozne ... ja som sa do 3-tej prevaľovala v posteli, nemohla som zaspať, Tami každú hodinu bola tiež hore, nakoniec prišla niečo po tretej k nám do postele a aspoň kľudne do siedmej pospala ....

ja idem rýchlo uvariť polievku a potom na Košiarny - dúfam že tam trafím 😅 ... volala mi kolegyňa z práce, že je posledný "rozlúčkový" guláš, lebo firma v ktorej som pracovala končí a ide do konkurzu, tak sa rozhodli že sa ešte aspoň takto všetci stretneme ...
... vedeli sme že to nepotrvá dlho, ale že celkovo firma skončí, to teda nie .. tak idem teraz volať do Bratislavy, tam je sídlo, či mi bude mať kto potvrdiť Žiadosť o materské 😒

sophie1981
11. jún 2010

caute...my sme spali do pol osmej...nafukala som katke bazenik, vytiahnem ho pred panelak a spravime si kupko...... 😅 .....nech sa vycvachta..... 😉

poobede neviem co robime...ale asi zasa nejaka stavba...ked nie nasa, tak nejaka ina...v sobotu sme same...mm ide do KE na fusku, potom pomahat kamosovi do kluknavi zbierat drevo po susedoch, co mu voda pobrala....takze na sobotu nemame plan...nieje nahodou na fercakoch posunuty pretek koni?...kedze min. tyzden to zrusili?.... 😕

Zuzanale......napodobne s tym dodo...dodu.......nepaci sa mi.....ja volam svojho pekne Jozko..... 🙂 ....a vacsina z rodiny, dokonca aj Zuzanka z Huty,,,,,, 😀 ....aj vela znamych v anglicku ho volali jozko...teda anglicania nevedia mekcene, tak ho volali tak smiesne..... 😀 .jusko..... 😀 ......si mysleli, ze je to nick....kedze ja len o jozkovi mlela..... 😀 😀

mne sa paci dievcenske meno Lucia, Sofia......ale sofiu uz mame. a Lucku moc nechce mm.....takze ak raz bude druha, tak ak bude chlapec, mame o starost menej.... 😉 ...bude Vratko a basta fidli....

veronika1982
11. jún 2010

zuzi idem teraz do hypernovy kym nie je horuco ale ak budem este von tak dojdem este raz..ak matej bude vladata ak nie tak poslem mojho mm.

zuzanale
11. jún 2010

Veronika ti prezvoním lebo mm teraz volal že sa na 10tu mam nachystať že pojdeme a do 15 min som SNV takže asi ťa stiham...

ja oslovenie Jožko používam len v určitých situáciach a to sme vtedy sami v súkromí tak mám výhradné právo 😉 a v podstate doteraz takto volať môjho mm nikoho nenapadlo takže u ostatných je Jožo, Jozef, dodo a aj Timka mu občas povie
Jožooo 😅
Deni aj my máme Mariana v rodine ale tomu nik inak ako Majo alebo Majčo nepovie...

zuzana612
11. jún 2010

Caute, tak my sme boli uz aj v obchode, pekne rano o siedmej, pradlo v pracke, doma prachu ze sa da v nom pisat a neviem ci to zajtra poupratujem kedze ideme na gulas, ale nevadi. Tiez idem detom napustit bazen, vsak co sa da v takejto horucave robit. Takze si Bibka mohla zbalit ten svoj bazenik aby sa s Matus s Katkou nebili a mohli ste prist 😉 Lebo zevraj sa sem Jozko poobede chysta kedze vcera stihli pol steny 😀 Kapustnicu mame navarenu, este mam doma aj pivo, dame s colou a bude veget. Dokonca aj banany, mozu byt mufiny 😝

Mne sa tiez pacilo meno Oliver, ale tam je R, takze som to vylucila. Chcela som Tadeasa, hodilo by sa to aj k matusovi, ale Daniel ani pocut. Nastastie bola Natalia

sophie1981
11. jún 2010

zuzana to vazne?....len pol steny?:...jha som s nim vcera nekomunikovala..... 😅 ....takze poobede ideme k vam?.....no fajne a mame plan na poobedie......ta ostaneme aj na noc a mam z krku aj sobotu...... 😀 😀 😀

zuzana612
11. jún 2010

No ja som sa s nim uz potom tiez nerozpravala, len Daniel vravel ze to pride dokoncit. Tak ste s Katuskou mohli prist skor a budete mat zabity cely den. A vies ze tu mozte prespat, Jozko pojde zajtra na fusku, my na gulas a ty sa tu mozes citit ako doma 😉

sophie1981
11. jún 2010

no parada.....takze budem v hute robit party..... 😀 ...ideme von.....tak zatial .....

lydia22
11. jún 2010

Ahojte tak my dnes rano hektika,dostali sme na kociku 5 defekt,muz mal ist do roboty.este ze mal nadcas.ale zalepil dieru isli sme nafukat na pumpu-este ze nie je daleko ale aj tak fucalo tak sme sa nasrali a isli kupit vacsiu buginu,kupili sme graco v picoline,mali tam aj golface ale nedali sa dat uplne do lahu a malemu bolo pohodlnejsie vo vacsom,ma len rok tak vykocikujeme hadam! Stal nas necelych 90Eur.co uz?plastenka k tomu nebola tak sme objednali.ale je lahky ma velky nakupny kosik,vacsi ako na starom.tak dufam ze tento nam dobre posluzi,bo my mame stastie na kociky a postielky.maly uz bol nervozny chcel spat tak jak sme dosli domov hned zabubal,uz spi skoro hodinu,tak ja som aspon navarila granadir a pijem teraz kavu.ale pekota riadna uz od rana!musim Tomaska dobre natriet a do tiena.a to este poobede peciem tortu. Tak sa majte krasne.

rybecka
11. jún 2010

Ahojte,
tak moje vojsko spi vysplechali sa na dvore vo vanicke lebo bazen je velky a je este na pojde musime ho pripravit na letnu sezonu 😅 horucava neskutocna 😝 😎 ale tesim sa mne to vyhovuje v dome je fajny chladok takze to striedame s pobytom na dvore 😅
@lydia22aspon mate novy kociarik super ne vsetko zle je na nieco dobre 😅 😉
zeny odchadzam varit ale sa mi nechce musim si aj ja dnes kupit pivo dam si ho zo spritom mnamka 😀 😎

susana28
11. jún 2010

Ahojte,
včera som bola taká zdochlá, že sa mi tu nechcelo ani písať, a teraz ani neviem k čomu sa mám prv vyjadriť. tak hádam od posledných príspevkov, lebo si to ešte ako tak pamätám.
Zuzka Huta a prečo ti vadilo R v mene Oliver, som nejak nepochopila. a vôbec ja som pri výbere mien, nemyslela na nejaké prezývky, ale máte pravdu pri mene denis, ovšem keď myslím na to na čo vy. Teda: PEN....S? Preboha ani by sa mi neprisnilo, že decká môžu také niečo vymyslieť 😒

Deni, tobias, bez š, sa páči aj mne.

Janka, ako si včera poriešila večeru pre malého? Pil ti to ryžové mliečko?

Baby, posledné dni mi je dosť blbo, najmä ráno mám problém do seba niečo dostať. Keby mi to matematicky vychádzalo, poviem, že som tehu. ale pre srandu so mnou počítajte. Menzes som dostala 23.5 - 29.5, 29 došiel mangel, plodné dni od stredy to sme ešte mali sex, ale ani štvrtok ani piatok, ešte BT nezvýšená, potom som sa na meranie vyserkala a odmerala až včera a bola 37,28, ale to už môže byť aj po ovulke. A možno mi je blbo kôli tým opekám. Preto na stretká či u zuzky alebo martiny môžem zabudnúť, lebo sa to organizuje na záhrade kôli deckám, a ja vychádzam von až tak okolo piatej, pol šiestej 😒 No čo už, keď ja nič nevydržím, nič s tým nespravím 😖

zuzana612
11. jún 2010

aj moje deti spia, matus uz hodinu a pol a pred chvilou bol hore ale este zaspal, lili je v kociku ale nechala som ju dnu v chodbe, predsa je tam chladnejsie ako von. Uz vypila okrem mlieka aj flasu caju, tiez ju musi smedit.

Zuzi, ja neviem poriadne povedat R, tak preto som nechcela ziadne meno kde je R 😀 A vykasli sa ty na nejake merania a plodne a neplodne dni, nikdy nevies kedy mozes otehotniet, skus si urobit test a uvidis. Ja som pri Natalii myslela ze uz mam po plodnych dnoch a bola som prekvapena ked nedosli kramy 😀

gajana1
11. jún 2010

Ahojte baby
poradte kde v SNV kupim nejake plavky a letne šaty 😉

sophie1981
11. jún 2010

caute...aj u nas sa spi...som musela srajdu sprchovat, papala sama polievocku...no poviem vam....to vyzeralo, ale uci sa, tak tolerujem.....a bola naholo, takze pohoda.... 😉 ....

susan...drzim prsty, nech ma ta nevolnost aj pricinu...len z vlastnej skusenosti ti radim, nesustred sa priliz na to, sklamania na konci cyklu su potom o to tazsie.... 😒

sophie1981
11. jún 2010

gajana...plavky najdes uz skoro u kazdeho vietnamca, to iste aj saty.... 😉

veronika1982
11. jún 2010

aj my sme uz doma. stretli sme sa zo zuzkou z levoce. zuzi topanocky su dobre.. 😀

matej ani moc nepapal len vypil mlieko a zaspal. ja som pozehlila a poumyvala podlahu a teraz lezim pri nom..

gajana hej u cinaka najdes plavky aj saty.. len tie velkosti plaviek co ja potrebujem nemaju tak budem asi musiet zainvestovat a kupit nejake original..

rybecka
11. jún 2010

No zeny vcera Ondrik zaspal na mlieku aj ked to mame zakazane ale nemohol zaspat nijak tak som zlyhala ,
ale dnes mu uz ideme kupit to ryzove mlieko do Dm ka tak dufam ze sa nam to podari 😅
inak nasa diagnoza znie intoleranica laktozy takze to nie je alergia ako som si myslela nema enzymy na stiepanie bieleho cukru. som ja ale mudra co ? ja som vcera bola taka zlaknuta ze som si myslela ze ma alergiu ale nie je to tak je to na cely zivot ale da sa stym zit. nebude pit mlieko ved ani ja ho nepijem 😅

maca77
11. jún 2010

ja mám chvíľku kľud .... Tami spí, ale myslela som že ani nezaspí, len sa prehadzovala v posteli ... tak som jej nechala vetračku otvorenú, aby nemala tak horúco .... Adam o chvíľu dôjde domov ... a za hodinu by som mala ísť znovu do mesta, v malom kostole je detská omša a učiteľka ich tak presvedčila, že majú prísť, tak dúfam že Tami dovtedy vstane, sadneme do auta a pôjdeme sa schladiť do kostola, nech nie je sklamaný ... a rozmýšľam, že potom sa stavím v madarase kúpiť nejaký menší bazén, lebo nechce sa mi kvôli Tamarke skladať veľký bazén, kde treba napustiť kopec vody 😝

veronika1982
11. jún 2010

tak my sme teraz vstali. ja som si tiez fajne zdriemla ale vonku sa nam nechce ist kedze je tam este hic.. ej aj ssa mi to rymuje..takze pojdeme az ku veceru..

susana28
11. jún 2010

zuzka Le - nebývaš na sídlisku západ?

zuzana32
11. jún 2010

Ahojte, tak my sme teraz vošli dnu.
Boli sme ešte s manželom na pivko.
Zuzka - Huta - a zajtra nebudú Tvoje povestné banánové mafinky?
By sme aj okoštovali. Som ráno rozprávala manželovi, že aké úžasné robíš.

veronika1982
11. jún 2010

aj my sme uz doma. sme boli v mestr na zmrzku a po ceste nazad sme kupili bazenik korytnacku ci co to je za zviera takze rano si odvolime a ideme na chatu..

pata31
11. jún 2010

AHojte, ja som dnes doobedu bola s malou v meste, obehala som, co mi trebalo, som sa poprechadzala po parku pri kostole, tak pospala 25 minut, skocila som aj do kancliku a mala to vsetko v pohode zvladla, no ale poobede spala pol hodky, od tretej do pol piatej som sa s nou prechadzala a ona nic, tak som sla domov, som myslela, ze zaspi, ked dam cicu, ale tak nic, tak isla spat o siestej a to zaspala hned...asi jej vadi to teplo poobede...joj, ale mna dnes pripieklo v meste, bo som sa nenatrela 😅 a aj hlava boli z toho slnka...
inac nam teraz robia cestu hlavnu cez fercaky, davaju novy asfalt, no poobede som sa nemohla dostat z ulice, bo akurat tu robili...tak potom len tak opatrne po chodniku, bo to z toho fest teplo islo 🙄 a auta parkuju o dve ulice dalej...tak hadam sa uz normalne dostaneme a ked bude hotova cesta, tak sa pojdem korculovat 🙂
joj, ale som sa rozpisala 😅

pata31
11. jún 2010

inac baby, ked uz budeme mat bazen velky napusteny, tak potom zoorganizujem aj ja stretko...kupacie 😉 😵
a tiez chcem kupit nejaky maly bazenik pre Tamarku, taky aky ma Denisa

zuzana612
11. jún 2010

Ahojte, ja som uz polozila deti do postele ale pochybujem ze aspon jedno zaspi 😖 Aj ked ich mozno to slnko unavilo. Sme boli cley den von, poobede boli Pjontekovci, tak bolo veselo, Matus a klasicky s Katkou bil a tahal o vsetko, tak snad jedneho dna sa zacnu aj pekne spolu hrat 😀

Zuzi, vies ze som aj rozmyslala ci ich neurobit? Uvidim rano ako sa mi bude chciet. Ale teraz chcem este urobit zltkove rezy, ak Daniel najde dole nejaku vahu lebo do mojej treba nove baterky a zabudla som kupit. Vsak ked uz mame tie slepice a kopu vajec, tak preco to nevyuzit, no nie 😀 Ale ak bude zajtra taky upek ako dnes, tak neviem ako to tam ja vydrzim, mne tieto horucavy nejak dobre nerobia 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre