"Staré Júnovky"07 IV.

Takze poslucham a zakladam 😉 😃
sstefi
30. jún 2009
v poho alli, vidim, že si sapytala skor, ako som ho ja dopisala 😉
allisiaautor
30. jún 2009
ani nevies ako mi je Ivky luto 😞 nech sa vam to vsetko co najrychlejsie zahoji
sstefi
30. jún 2009
andy, tak to je fakt užasne, nič iné vam k štastiu nechyba ako črevna viroza
inak aj kolegyna spominala, že u nich cela family počas min. týdžna prešla takou virozou =-)
allisiaautor
30. jún 2009
Ides do nocnej alebo si s ivkou doma? pisem trocha spomalene lebo sa mi maly puci na rukach
sstefi
30. jún 2009
ja viem, alli dakujem ti. dufam, že to pojde rychlo a budeme mat poriadnu chvilu so všetkym pokoj a klud 😉
allisiaautor
30. jún 2009
to je zase nieco vo vzduch pred prazdninami 😕
sstefi
30. jún 2009
zajtra mam nočnu, tak aspon som tie 3 najtažšie dni doma s mojou ivinkou. pevne verim, že zajtra večer už bude všetko v pohode a možem byt v nočnej ako tak kludna. ak nie, tak samozrejme sa dam s nou vypisat
allisiaautor
30. jún 2009
tento maly krpec by len sediet chcel, ked ho mam na rukach opreteho chrbtom ku mne tak len prsty hlada aby sa mohol chytit a taha sa hore a potom vyvaluje ociskaaaa 😃
sstefi
30. jún 2009
u lekara sa aspon stihla pochvalit že dostala veeeejky darček, ktory si ešte nestihla zatial užit, ten domček s dračika, stan či čo to, mame ho tu poskladany v obyvke, ale vačšinu dna sme v spali na posteli, nejak ju nič nebavi
allisiaautor
30. jún 2009
sstefi mas to tazke takto 😞
Inak Kika tu riadne dlho nebola, ktovie ako sa maju s detickami
sstefi
30. jún 2009
aby všetko lepšie videl, zvedavy je x-) 😃
allisiaautor
30. jún 2009
sstef ani mna by nebavilo na jej mieste ale hadam to rychlo prejde a budete si naplno uzivat leto
sstefi
30. jún 2009
v spalni som chcela napisat, nie v spali :-N 😉

inak tu svieti oskar, horuco jak v pekle, ale vali sa nejaka burka, bo hrmi a každy vola deti domov, že ide burka =-)
sstefi
30. jún 2009
mala by som ist pospratovat, bo tu bordel jak v tanku. ani včera som nič nerobila, tak sa tu pomaly ani chodit neda :-N :-p
allisiaautor
30. jún 2009
tu je strasne horuco a nevyzera ze by malo prsat, vcera bola taka megaburka poobede
sstefi
30. jún 2009
aj z tej dovolenky už mam stresy, z toho balenia a pod. ved o týžden by som už mala začat balit, teda zbierat veci na kopu, ale kamto davat, aby to nebolo večne preberané a rozoberané... 😃 x-)
sstefi
30. jún 2009
tak taka možno teraz bude tu =-) :-o
allisiaautor
30. jún 2009
to ja zyvknem balit den pred odchodom 😃
allisiaautor
30. jún 2009
tento rok to u nas na dovcu nevyzera aj ked sme chceli ale ja chcem vodicaaaak :-N
allisiaautor
30. jún 2009
fuuu maly teraz nalozil do plienky asi pol litra tak idem kupat 😃 papa
allisiaautor
30. jún 2009
jaky je so sebou spokojny ze osral mamu stupel jeden
allisiaautor
30. jún 2009
😃 😃 😃 😃
sstefi
30. jún 2009
alli, ani ja som za starych čias nebalila skor ako večer pred odchodom, ale teraz s ivkou si nedovolim taky prepych, nieže niečo zabudnem doma 😉
aj mne by bolo na jeho mieste do smiechu alli 😃

ozaj, natalka včera zaspala v pohode? 🙂
sstefi
30. jún 2009
kurnik šak my ešte nemame cestovné poistenie :-o =-)
allisiaautor
30. jún 2009
sstefi ona lahla do postele a do minuty spala ale rano uz o siedmej bola svieza ako po dvojdnovom spanku 😃
allisiaautor
30. jún 2009
naklad usoesne zlikvidovany a dieta spokojne v lehatku puci oci na telku 😃
allisiaautor
30. jún 2009
inak mala my este spi, som bola teraz v izbe a ona sa ani nepohla 😕
no tak sup sup vybavit poistku sstefi 😉
allisiaautor
30. jún 2009
idem zabavat krpca a nachystat vacik na cestu do blavy
paaa
sstefi
30. jún 2009
sjuzi, misiacik sa teda poriadne natrapi 😞 a nepovedal dr. od čoho to má? pozbieral nejaku infekciu alebo...? =-)
nech sa mu to čo najskor zahojí 😉
sstefi
30. jún 2009
fuj jake blesky hromy zase zatial sa nič nedialo, tak ešte asi dačo bude(myslím búrku)

iwinka mi ešte spinka, miešam cesto nalangoše. lepší a rýchlejší napad nemam. MM sa chysta niečo grilovat cca 2 týždne, len furt do toho niečo pride, vačšinou počasie, potom ked ja idem do nočnej a pod. :-N :-p 😃