• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
:grinning:
@bambola nasa je chuda vecne navlecena v ruzovom od hlavy az po paty a aj tak sa ma niektori ludia pytaju, ci je to chlapec
12. okt 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola my sme dnes takto vyrazili do Lidlu a jedna pani mi chcela pomáhať s pečivom,aby som si mohla malého pridržiavať. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. okt 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja ju tiez casto obliekam do zelenej a aj modrej ,alebo este zltej..toho ruzoveho ma zatial malo ..ja velmi ruzovu nemusim ..a to co ma to vacsinou od niekoho dostala..a tiez sa ma stale pytaju ci je to chlapcek..:slight_smile:
12. okt 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša má taký babätkovský neidentifikovateľný ksicht.
12. okt 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka jej vy ste zlate..:slight_smile:
12. okt 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 to nosenie je úžasná vec! zajtra konečne nacvičím aj babyšatku. takto zadrichmala na vychádzke:
12. okt 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vyzerám ako nočná mora, zuby mi brutálne ožltli a to už colu nepijem, vyrážky mám brutálne, vlasov mám viac vo výlevke ako na hlave....
12. okt 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heh - mne sa v porodnici stalo, ze ked sestricka isla kupat maleho, zobrala ho (holeho!) na ruky so slovami: No pod princeznicka :grinning: Ja som sa rozosmiala, sestricka pozrela medzi nohy, povedala hups a hned nato: Ale sak ked on je dost pekny aj na babu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka - Presne - ja kade chodim, tade nachadzam svoje vlasy :unamused: Uz aj u maleho v plienke :angry:
12. okt 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie84 a máš dlhé vlasy? lebo ja som ray našla u malej v plienke moj vlas - zjedla ho a vykadila!!!!!! odvtedy si na to dávam pozor,ale stále má v rukách moje vlasy.... úplne sa rozpadávam!
12. okt 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pred porodom nemala jedinu ruzovu vec a teraz ich ma najviac lebo vsetko co sme dostali tak ruzove :angry:
@oacka vyzerate super :slight_smile: ja malu tiez rada v nosici, ona tam vzdy zadrichme :slight_smile:

co sa vlasov tyka tak skoda reci tie mi idu hrstami. po sprche musim hned odtok vybrat lebo vlasy tam spravia vpdstate zatku :angry:
12. okt 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetci? :confused:
12. okt 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka neprehanaj..pekne ste obe..:slight_smile:)ja som zacala s manducou pred mesiacom a teraz 2 tyzdne ju vobec nepouzivam,lebo to nepotrebujem..mala bola dost dobra doteraz a nemusela som ju nosit po rukach ..bola bud v lehatku alebo hojdacke..len dufam ze si neodvykla,zase musim zacat ,lebo si potom uz nezvykne..
12. okt 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola @oacka berte vitaminy mne to uz zacalo zaberat,beriem calibrum mami- ja som prestala ked som prestala kojit pre 3 tyzdnami ,a zacali mi hned vypadavat ..tak som zase zacala brat a vidim ze je to lepsie..
12. okt 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 naša spí v byte doobeda v kočíku, ale vonku je to horšie. hocičo ju vyruší a pottom už nezaspí,rozmýšľam,že ju dám do šporťiaku, nech sa díva na svet. budúcu sobotu bude mať 4 mesiace.
12. okt 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ja som brala,lenže ja na to furt zabudnem! myslíš,že pomôžu? babz hovoria,že to je také padacie obdobie po 3.mesiaci, že potom to samé prestane. s pleťou to bude horšie, to mám z toho prolaktínu. je to des.
12. okt 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na našej malej úplne závislá, je to moja droga. už sa teším na ráno,ako ju zas budem mojkať. :slight_smile: ona už také hovadiny srandovné robí.
12. okt 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka aj mne podriemka aj v kociku ale hlavne v hojdacke..ale ten denny spanok u nas nic moc...v podstate od jedenastej do tej siedmej vecera spi tak 2-3x po 30 minut..sportovy mienim vytiahnut az od januara, ja casto pouzivam vonku maxi cosi ,naklapnem na kociar a tam skoro sedi ..a zboznuje to..
12. okt 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ked ja aj tak zabudnem tabletku brat, mne to nejako vzdy vyfuci z hlavy :rolling_eyes: sa divim, ze som pat rokov uspesne brala antikoncepciu :grinning: no ale mala by som si zadovazit aspon nejake b-ecko :sweat_smile:

a ked niekam ides tak nemandukujes? lebo ja ked idem busom alebo ideme mimo domu autom, ze do mesta alebo na nakup, tak vzdy berem manducu a len v tom ju nosim. ja sa veru do busu trepat kocikom nebudem :angry: mozno potom ked budem mat golfac, a napriklad aj v tesku ked nakupujeme tak je mala tam. a mm nema rad kocik tak ked on ju bere tak len v manduce, jemu sa to strasne paci :slight_smile:
12. okt 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ja myslim ze cely organizmus je unaveny a takpovediac vycucany...ak kojis urcite vitaminy potrebujes o to viac..ale k tomu sa kazdy stavia podla seba . niekto nechce nic umele..ja beriem je to minimum co mozem pre seba urobit..:slight_smile:
12. okt 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 my máme autosedačku od brata,nesedí nám na kočík... ja mám športiak aj teraz,len v ňom mám fusakotašku a v nej leží.
12. okt 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka keby si videla moj ksicht tak by si zaplakala :confounded: najradsej by som zobrala smirgel a vysmirglovala :grinning: ja som teda nikdy nemala hladku plet ale co je vela to je vela :angry:

ja som tiez na malej zavisla a niekedy ked ma hneva alebo uz sa mi nechce tak vie vycarit taky krasny usmev, ze z nej nemozem a celu si ju vybozkavam a vystiskam a aj tak sa neviem nabazit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tak som to planovala aj ja, ze nakupovat s manducou..ale inac vsade chodim autom..a potom vyberiem maxi cosi naklapnem na quinny a idem..nechce sa mi ju vytahovat zo sedacky a pri aute maturovat s manducou..nemam v tom este prax:frowning2:ale ste ma navnadili..od zajtra zacnem..
12. okt 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola presne to zo šmirgľom chcem urobiť aj ja vždy ke´d pozrem do zrkadla!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby klop-klop mne sa az tak plet nezhorsila..zatial.. :slight_smile: dufam ze sa uz ani nezhorsi..
12. okt 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spať, zajtra pádime na poradňu, vobec sa mi nechce... dobrú noc!
12. okt 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka dobru noc :slight_smile:
12. okt 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka dobru..ja dnes tiez asi zapadnem skor..
12. okt 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ja mam tiez maxi cosi ale nemam do coho zaklapnut tak nam ine neostava ako manduca alebo nosenie autosedacky v ruke :wink: ale keby som mala kde cviknut tak urcite by som viac vozila ako manducovala
12. okt 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem tiez, nejako ma boli hlava a uz nevladzem citat, snad sa mi mala skorej ako o stvrtej nezobudi :slight_smile:
dobru noc
12. okt 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok