• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
baby no vy tu dobre nakladate :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si to az teraz vsimla :grinning: To je v poho oacka, napr. pre mojalili som vzdy KAFRODITKA, tak sa na tom zabavam vzdy :wink:
18. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka staciiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fuuuuj... az ma moj vlastny pupok nejako omina... najradsej by som si ho odtrhla, keby sa to dalo nejako bezdotykovo a bezbolestne... :grinning: :grinning: :grinning:
kafo... knihy mam aj ja tak a aj chladnicku riesim obdobne, ale len raz za cas... neviem, nedokazem sa donutit...
ja si pamätám,kedy som najviac revalla:1, keď zomrel Leon alias jean Reno v Leonovi a 2. keď zomrel frajer kráľovnej Margot v Kráľovnej Margot. no a pre de Peyraca,, to už ani nehovorím... ja revem dosť často ale v poslednej dobe sa zasda naopak veľa smejem, je nemôžem pozerať Panelák,lebo sa tak rehocem,až sa ma muž bojí!
Ja by som panelakovu Ivanu tak prefackala!!!!!!!!!!!!
18. feb 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafoditka: aj ja by som ju prefackala a póóóriadne
18. feb 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale panelak je ina kategoria... ja pozeravam, a nakazila som nim nasho podnajomnika... vcera prisiel drahy dole aj s nim akurat ked zacal panelak. a michal zapotil, ze "no tusim si idem hore zacvicit, Sido ides aj ty?" akoze sido nikdy cvicit nesiel, ale urcite by sa zasili do sidovej izby a pozerali nejake scifi... a sido, ze nejde... vravim michalovi, ze sido chodi uz tyzden na panelak, takze ... scifi nebude... hned sa zaksichtil, ze nejako som ho prekukla a neostalo mu ine len ist cvicit :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka, staska - mne vychadza chlapec - ale este neviem potvrdit a ani vyvratit pravdivost :slight_smile:
hadam sa to myli :wink:

maxara - posielam do IP moj datum narodenia - pls kukni aj mne, co mi tam vychadza - diky

PS: ja som panna (bordelar) :sweat_smile: nie uplny, v podstate len potrebujem, aby veci boli vzdy na svojom mieste, vecer musi byt umyty riad a cista odkladacia plocha a v kupelni musi byt cisto a v skriny kominiky :sweat_smile:
OK som cista panna - ale napr. prach mi nevadi (neznasam ho utierat)
18. feb 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby Ivanku aj ja nemusiiiim... chuda, taku cuzu hra ta Morka :wink: (myslim Dianu) mali by sme napisat Andymu, nech raz konecne spravodlivo tu Ivanu nejako vytresta... ved to nie je mozne aby takymto sviniam vsetko vychadzalo...
18. feb 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak je to aj v živote,také harpie si zoberú najlepších chlapcov a potom s nimi zametajú. A tí chudáci to ani nevidia! ja som sa skoro pocikala od smiechu,keď jakubova mama vlepila pusu Emilovi Blichárovi!
18. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre baby idem urobiť parené buchty nech som niečo činna aj ked kašlem ako tuberak a ozaj už mám od smrkania zodratý nos čim si to mám natrieť jáááj už som 4 krát chorá ....

alivederči :slight_smile:
18. feb 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta hlaska od Imriska, ked bola Angelicka v porodnici, ze cisarsky rez je druh kolaca!! :astonished: :slight_smile:
18. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inaaak, Blicharovcov nieeeee... mi Turzic tak leze na nervy, ze bleee
18. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkaaninka, ja som si frnacik natrela tou hrozienkovou mastickou na pery, vecer pred spanim a super, dnes ma iba boli, ale je to o dost lepsie...

Imrisko je najlepsiiiii, akoze za muza by som ho nechcela, pekne by ma drblo, ale on je fakt super... ci moze od Angelicky chytit sestonedelie... :grinning:
18. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uplne najtupejsie to podla mna hra Karol. La tragedia!
18. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kofo to je pravda, Karol a Agata su herci... asi cez postel, ci jak sa to hovori :grinning: :grinning: Jakab bol trapny aj v particke...
18. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa by zaujímalo, čo to má Karol s tou koženou bundou! on sa nikdy neprezlieka? inak celkom pekný chlap,ale v paneláku je hnusný.
18. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tak s tou ivanou mate pravdu. chudak jakub :frowning2: a imrisko je najlepsi :slight_smile: taky truhlik. mam podobneho kamarata :grinning:
18. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne sa Božidara páči, hlavne keď sa ma manžel s hrôzou v očiach pýta,či to každá stará manželka je taká. :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj, Agatu nemusim uz od susedov! Uplne by ju mohli skrtnut aj s Karolom...
18. feb 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne sa páči Boris, lebo sa podobá na mojho muža a nepáči sa mi tá lesbická Luciina frajerka. a postavu Agáty nechápem,akoby ju tam nasilu držali...
18. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a minule Zdenka dostala dobré zaucho,to som si zgustla, aj ivane by dakto mohol také uštedriť!
18. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od koho dostala zdena? to som nevidela..skoda, to by som si vychutnala!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta zdenka dostala fajnovo. a ten boris je z trnavskeho divadla. si ho pamatam, ze tu hraval. este asi aj hra. no a tu luciinu frajerku nemusim ani ja a drahy ked ju vidi, tak by ju najradsej zaskrtil :astonished:
18. feb 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no od toho Janča. ten je podarený,neviem, načo si s ňou vobec začínal.
18. feb 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy, manzel mi prave doniesol pod nos fajnove jahodky!!!! :wink: mnam
18. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, aj ja som minulý týždeň papkala jahodky,daj si aj za nás! aj so šľahačkou! :slight_smile:
18. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Panelak?
ja neznasam Ivanku, by som jej taku jednu tresla - podvadza to chudatko co ma doma a este je na neho zla, ked sa mu nieco nepodari, alebo ked na nieco zabudne - trupka

no a Agata? to je kapitola sama o sebe - des :wink:
18. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee slahacku nelubim , len take si ich davam..
18. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bez šľahačky! zdravšie! :grinning: inač kafoditka, pozeraám tvoj album a ty sa mi na tých dvoch fotkách vobec nepodobáš,akoby to boli dve ženy! dve segry! ddúfam, že ťa to neurazí, to nie je nič v zlom, len taká zvláštnosť. :astonished:
18. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok