Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
17. dec 2010

@maxara 😀 😀 bud taka dobra 😉

luludi
17. dec 2010

@maxara jeej..prides s ninkou na dubravske stretko?

ozaj, kde bude dubravske stretko? 😕

mirka285
17. dec 2010

@noemarta
@maxara pekne su babulky 🙂 Noe to mala chodi teda lezi doma taka vyparadena,ci to len ked ju fotis?

maxara
17. dec 2010

@mirka285 😀 😀 okej.. ked sa raz zhulim tak vymyslim 😀 😀 😀 lebo toto si inak ako na drogach neviem predstavit 😀 😝

@luludi no podla toho kedy a kde bude.. 😒

maxara
17. dec 2010

@cigaretka5 @mirka285 tak som sa hlllboko zamyslela a prisla som na to, ze v skutocnosti je v tomto pripade radiator uuuplne bezpredmetny a cierne susne ste si priniesli so sebou 😉 napr pocas cesty vam nafukalo v aute z ventilatora, ked ste o dusu kurili, lebo je vonku taka mrtna kosa.. a oblecenie bolo cierne z prachu, ktory nasadal do dlhsie nepouzivanej pracky s otvorenymi dverami 😀 samozrejme tato hypoteza ma urcite medzery plynuce z nedostatku dokazoveho materialu, ale tak ani zhulena nie som 😀 😀 😀 😀 😀

noemarta
17. dec 2010

@mirka285 to som ju vyparadila na fotenie 😉

mirka285
17. dec 2010

@maxara ja skapem z teba 😀 ale zhltla by som ti to ..

maxara
17. dec 2010

@mirka285 len neskapinaj.. ja skusim porozmyslat a prist na nieco duchaplnejsie 😉

mirka285
17. dec 2010

@maxara musis poro......co?

tinaki1275
17. dec 2010

@kafoditka ja som davala na koliku 2 mesiace..to uskodit nemoze,len ked pominu priznaky mala by si prestat..na zubky a nepokojny spanok to beru bezne deti a j mesiac..skus po nejakom tyzdni dat kazdy druhy den a potom kazdy treti ...my sme teraz na zubky dali 15ch ,nam 9 ch nezabera..☹

baby dik za podporu ..az som sa ukludnila ze mate na to nazor ako ja .teda ze by som tam chodit nemala..a ako naschval mi teraz volala ze nam nejaka jej kamoska doniesla oneskorene darcek pre malu .. 😒 tak tam budem musiet zajtra skocit..
@monline napisem ti vecer ..dosiel akurat mm tak ideme rozoberat co stymi jeho rodicmi urobime..on ich ma plne zuby viac ako ja.. 😒

aalexis007
17. dec 2010
maxara
17. dec 2010

@mirka285 😀 ano Miri, znie to neuveritelne ale POROZMYSLAT.. ak budem mat este cim..

mirka285
17. dec 2010

@maxara jaaj dnes je s tebou sranda 🙂 ale nie,to by som ta mohla urazit,stale je s tebou sranda 😉
@aalexis007 fesacisko 😉

mirka285
17. dec 2010

idem obriadit toto moje dieta milovane a chystam sa vecer na farmara 🙂

maxara
17. dec 2010

@mirka285 😉 jasneeeee, ja mam dnes vynikajucu naladu.. nic absolutne som nerobila cely den 😲 teda robila,ale len debiliny.. 😀 a rehocem sa tu ako nejaka vypatlana kobyla 😀 ale neva.. lepsie ako plakat

maxara
17. dec 2010

spievam si tu znamu pesnicku "uz sa vsetci tesime na farmaaara, na farmaaara, na farmaaara" 😀

cigaretka5
17. dec 2010

@maxara No neviem či sa tá tvoja teória dá uplatnit. Totiž v aute sme kurili , to by sedelo, ale prala som upne iné veci a pracku mam skovanu v kuchynskej linke- to teda nesedí......

maxara
17. dec 2010

@cigaretka5 😀 ale to som nevedelaaaa..

Idem na ucho baby.. teda len tak na oko idem na ucho, v skutocnosti idem do postele a cakat na farmara 😀

katarina7777
17. dec 2010

nam tu napadalo 10 cm snehu a este krasne snezi, sme sa pred chvilkou vratili z hodinoej prechadzky, psy sa vysantili a leo spal jak zarezany... bodaj by ten sneh vydrzal par dni 🙂
idem aj ja okupat maleho a budem pozerat farmara..... POZOR konecne mam znovu namontovany po roku slovensky satelit 😉

luminkasp
17. dec 2010

@maxara tak skoro?

@aalexis007 nadherny;)

bambulky, ja vas vobec nestiham, dnes som bola s tere v skole robit medovniky, take boli zlate a poobede som nacvicovala program s matkami, uz nech je utorok. no a konecne mi dosli darceky co som objednala cez net 😀

luminkasp
17. dec 2010

@katarina7777 jej, zavidim, 10cm snehu, u nas ani stopy ☹

luminkasp
17. dec 2010

@katarina7777 ako sa montuje slovensky satelit?

luminkasp
17. dec 2010

asi tu uz nikto nie ste, tak ja idem varit veceru, morske priserky 😉

katarina7777
17. dec 2010

@luminkasp jauz som mala viacej druhov, naposledy Digi Tv a teraz mam Skylink. najdi si na nete o tom viac info, mne to vzdy zabezpecuju nasi takze neviem podrobnosti

katarina7777
17. dec 2010

kde ste vsetky? cakate na farmara?

alllexa
17. dec 2010

Ahojte dievcata, ja len ze uz sme spat doma🙂 Ale aby som sa nenudila, tak som sa dnes zasekla vo vytahu, skoro ma slahlo, ked sa dvere otvorili na medziposchodi 5 a 6 poschodia... Maleho strazil otec, bala som sa, kolko bude trvat, kym ma odtial dostanu, ze ho nestihnem nacas nakojit. Nastastie sa po 15 minutach posnul postupne na prizemie a dostala som sa von.

tinaki1275
17. dec 2010

@katarina7777 tak toto si ma potesila..ja som mala komplet slov.telku a aj a cesku pred tym cez dekoder ,ale tie svine ten system zmenili a uz som 2 mesiace bez..😢pocula som ze sa to da cez Digi Tv ..vies mi aspon povedat kolko to stoji zhruba?
@alllexa joj to som rada ze ste uz doma..tak teraz sa uz len rychlo nachystat na vianoze..😉)ale ty teraz nejako pritahujes smolu nie?ale len ked 15 minut tak to sa da..🙂nabuduce radsej po schodoch ..

luminkasp
17. dec 2010

@katarina7777 a kolko ta to vyjde? normalne mozes vsetko pozerat?

luminkasp
17. dec 2010

@tinaki1275 vidim, ze nas zaujima to iste:D

alllexa
17. dec 2010

@tinaki1275 - ale na 9 poschodie by som sa dost naslapala🙂 A s kocikom je to o to horsie🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre