• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara :grinning: :grinning: bud taka dobra :wink:
17. dec 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jeej..prides s ninkou na dubravske stretko?

ozaj, kde bude dubravske stretko? :confused:
17. dec 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta
@maxara pekne su babulky :slight_smile: Noe to mala chodi teda lezi doma taka vyparadena,ci to len ked ju fotis?
17. dec 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: :grinning: okej.. ked sa raz zhulim tak vymyslim :grinning: :grinning: :grinning: lebo toto si inak ako na drogach neviem predstavit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@luludi no podla toho kedy a kde bude.. :unamused:
17. dec 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 @mirka285 tak som sa hlllboko zamyslela a prisla som na to, ze v skutocnosti je v tomto pripade radiator uuuplne bezpredmetny a cierne susne ste si priniesli so sebou :wink: napr pocas cesty vam nafukalo v aute z ventilatora, ked ste o dusu kurili, lebo je vonku taka mrtna kosa.. a oblecenie bolo cierne z prachu, ktory nasadal do dlhsie nepouzivanej pracky s otvorenymi dverami :grinning: samozrejme tato hypoteza ma urcite medzery plynuce z nedostatku dokazoveho materialu, ale tak ani zhulena nie som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to som ju vyparadila na fotenie :wink:
17. dec 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja skapem z teba :grinning: ale zhltla by som ti to ..
17. dec 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 len neskapinaj.. ja skusim porozmyslat a prist na nieco duchaplnejsie :wink:
17. dec 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara musis poro......co?
17. dec 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja som davala na koliku 2 mesiace..to uskodit nemoze,len ked pominu priznaky mala by si prestat..na zubky a nepokojny spanok to beru bezne deti a j mesiac..skus po nejakom tyzdni dat kazdy druhy den a potom kazdy treti ...my sme teraz na zubky dali 15ch ,nam 9 ch nezabera..:frowning2:

baby dik za podporu ..az som sa ukludnila ze mate na to nazor ako ja .teda ze by som tam chodit nemala..a ako naschval mi teraz volala ze nam nejaka jej kamoska doniesla oneskorene darcek pre malu .. :unamused: tak tam budem musiet zajtra skocit..
@monline napisem ti vecer ..dosiel akurat mm tak ideme rozoberat co stymi jeho rodicmi urobime..on ich ma plne zuby viac ako ja.. :unamused:
17. dec 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. dec 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: ano Miri, znie to neuveritelne ale POROZMYSLAT.. ak budem mat este cim..
17. dec 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara jaaj dnes je s tebou sranda :slight_smile: ale nie,to by som ta mohla urazit,stale je s tebou sranda :wink:
@aalexis007 fesacisko :wink:
17. dec 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem obriadit toto moje dieta milovane a chystam sa vecer na farmara :slight_smile:
17. dec 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :wink: jasneeeee, ja mam dnes vynikajucu naladu.. nic absolutne som nerobila cely den :astonished: teda robila,ale len debiliny.. :grinning: a rehocem sa tu ako nejaka vypatlana kobyla :grinning: ale neva.. lepsie ako plakat
17. dec 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spievam si tu znamu pesnicku "uz sa vsetci tesime na farmaaara, na farmaaara, na farmaaara" :grinning:
17. dec 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara No neviem či sa tá tvoja teória dá uplatnit. Totiž v aute sme kurili , to by sedelo, ale prala som upne iné veci a pracku mam skovanu v kuchynskej linke- to teda nesedí......

17. dec 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 :grinning: ale to som nevedelaaaa..

Idem na ucho baby.. teda len tak na oko idem na ucho, v skutocnosti idem do postele a cakat na farmara :grinning:
17. dec 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam tu napadalo 10 cm snehu a este krasne snezi, sme sa pred chvilkou vratili z hodinoej prechadzky, psy sa vysantili a leo spal jak zarezany... bodaj by ten sneh vydrzal par dni :slight_smile:
idem aj ja okupat maleho a budem pozerat farmara..... POZOR konecne mam znovu namontovany po roku slovensky satelit :wink:
17. dec 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak skoro?

@aalexis007 nadherny;)

bambulky, ja vas vobec nestiham, dnes som bola s tere v skole robit medovniky, take boli zlate a poobede som nacvicovala program s matkami, uz nech je utorok. no a konecne mi dosli darceky co som objednala cez net :grinning:
17. dec 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 jej, zavidim, 10cm snehu, u nas ani stopy :frowning2:
17. dec 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 ako sa montuje slovensky satelit?
17. dec 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tu uz nikto nie ste, tak ja idem varit veceru, morske priserky :wink:
17. dec 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp jauz som mala viacej druhov, naposledy Digi Tv a teraz mam Skylink. najdi si na nete o tom viac info, mne to vzdy zabezpecuju nasi takze neviem podrobnosti
17. dec 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky? cakate na farmara?
17. dec 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, ja len ze uz sme spat doma:slight_smile: Ale aby som sa nenudila, tak som sa dnes zasekla vo vytahu, skoro ma slahlo, ked sa dvere otvorili na medziposchodi 5 a 6 poschodia... Maleho strazil otec, bala som sa, kolko bude trvat, kym ma odtial dostanu, ze ho nestihnem nacas nakojit. Nastastie sa po 15 minutach posnul postupne na prizemie a dostala som sa von.
17. dec 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 tak toto si ma potesila..ja som mala komplet slov.telku a aj a cesku pred tym cez dekoder ,ale tie svine ten system zmenili a uz som 2 mesiace bez..:cry:pocula som ze sa to da cez Digi Tv ..vies mi aspon povedat kolko to stoji zhruba?
@alllexa joj to som rada ze ste uz doma..tak teraz sa uz len rychlo nachystat na vianoze..:wink:)ale ty teraz nejako pritahujes smolu nie?ale len ked 15 minut tak to sa da..:slight_smile:nabuduce radsej po schodoch ..
17. dec 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 a kolko ta to vyjde? normalne mozes vsetko pozerat?
17. dec 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 vidim, ze nas zaujima to iste:D
17. dec 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 - ale na 9 poschodie by som sa dost naslapala:slight_smile: A s kocikom je to o to horsie:slight_smile:
17. dec 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok