• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
pozrela som fotky zo stretka, vsetky ste symposky a deticky su krasne... @maxara maxi neisla si nahodou domov 2 hodiny preto ze si kazdych 10 minut stala cikat? to ste ake kyble kofoly dali :grinning: ked dojdem domov pojdem aj ja do parku na jednu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale malu :wink:
4. apr 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 dik Miri a mali zlavu na vsetko ,teda myslim na vsetky druhy hippiek?
4. apr 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no hlavne ze vas dr.ukludnil ..je to lepsie dat teraz do poriadku aby neskor nemala problemy..ale je to strasne ze uz take mlade dievca ma taketo problemy .. :frowning2: chuda Nika..
4. apr 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara super akcia..a kde sa chystas najblizsie? :wink: este mas vela miesta na vycervenovanie... :grinning:
4. apr 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline nech sa Nika drzi, urcite vsetko dobre dopadne

baby pekne fotky zo stretka a mate krasne deturence :slight_smile:

4. apr 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: stihla som uz kuknut fotky zo stretka. paradne :wink: a aj pocasicko vam vyslo. my sme dnes boli v tom hainburgu, tak sme vykupili vsetky hippky :grinning: potom sme este zbehli do brucku, ale tam sme stihli len nejake oblecko pre maleho, lebo bol trosku mrchavy chudacik. vyzeralo to na zubky, aj ked ma teraz vsetkych 6 uz prerezanych, tak neviem, co riesil... ale aj tak sme boli prec od 10 do pol 6, takze aj stacilo :wink: a aj zacalo liat, takze ble. zajtra sa k nam chysta 7 tyzdnove a 18 mesacne babo, tak sa uz na nich tesim :dizzy_face: majte pekny vecer :wink:
4. apr 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne stretko ste mali...len škoda, že maxi nie je na fotkách, snáď ťa baby odfotili :slight_smile:
díky baby za podporu..prečítala som si o tom a asi to nebol dobrý nápad, lebo nachádzam samé zlé veci :frowning2:((((((
5. apr 2011 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko

@drievko no ved jasne, to nevadi, pojdes nabuduce :wink:

@bellablonde to si jedna z mala, co nezanevrela na julovu particku :frowning2:

@ericica aj ja som si myslela, ze to budu zubky, ved sa uplne nervacila chudatko.. a slintala jak bernardin :frowning2: Veru nechaj ju ty so svokrou, ked pojdes na stretavku :wink:
5. apr 2011 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 :slight_smile: veru nie, ale uz sa mi teda plnil mociak veru, domov som dosla LTT..

@tinaki1275 najblizsie sa myslim chysta niekto k nam :wink: A potom niekedy na vychod, akoze predlzeny vikend, ale to neviem kedy, lebo ta moja kamoska najskor musi dokoncit rocnik, ma nejake obhajoby dizertacky a skusky..

@monline na jednej som bola ustami, ale najprv som sa odstrihla odtial a potom som ju uplne sem nedala. Meri tusim tiez fotila, ale ona nema cas teraz a dnes maju poradnu
5. apr 2011 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

tak dnes sme po dlhej dobre spali celu noc bez prestavok...vyzera to na velmi pekny den....tak si ho podla toho uzite :slight_smile:
5. apr 2011 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
@tinaki1275 Mati ano na vsetky druhy,a aj vsetky znacky,takze aj na Hippky a aj na tu ich znacku Alete :wink: dufam,ze ste sa vsetky dobre vyspali,my sme spali super,akurat,ze vecer ju Gabo uspaval hodinu,nechapem co sa jej porobilo,lebo inokedy spi do desiatich minut a tento posledny tyzden,nie a nie zaspat,pritom za cely den spi asi hodinu,maximalne dve,cize unavena musi byt :unamused: no idem si vypit kavu a varit,pekny den
5. apr 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
my sme tiez v celku dobre spali, az na to ze ja som bola v noci furt hore, bud sa budila mala, alebo chrapal mm, alebo som sa budila na to ako ma boli hlava, a boli do teraz, fasa.... :angry: este ze je pekne, dufam ze bude aj cely den. :wink:
5. apr 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko,

my sme mali tazku noc, nebolo mi dobre :slight_smile: mm dnes oslavuje, takze idem na vecer vymysliet nejake prekvapenie pre neho :dizzy_face: darcek si nasiel uz rano

Pekny den vsetkym :dizzy_face:
5. apr 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola @katka55 krasulky, ked pojdete spolu kocikovat, napiste mi prosim, ze cca kedy a kade pojdete a my s bubom sa k vam skusime aspon na pol hodku pridat, bubo zatial v kociari extra dlho nevydrzi :slight_smile:
5. apr 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,

tak moja nadhera vcera vynechala poobedny spanok, cize bola hore od 13 do 21 :angry: v jednej chvili okolo 16 uz vyzerala, ze ju zlomim ale nedala sa :grinning: v noci spala pekne akurat ked sme si dosli lahnut o polnoci tak spala krizom, no vsak preco nie ked sa da aj tak :grinning:
@luludi berem ta za slovo :wink:
5. apr 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 jej, vsetko najlepsie k meninam :slight_smile: :slight_smile:
5. apr 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 hiiiii naozaj, vsetko najlepsie :dizzy_face:
5. apr 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no len aby si vedela ,ja uz tie\z spim krizom ked mame nadheru v posteli ,lebo inac sa tam potom nevojdem.. :slight_smile: ale uz 3 dni unas v posteli nebola.. :wink: nejako jej staci jej postielka chvalabohu ,sice sa budi aj 3-4x ale ostava v postielke..co je pokrok ..
@mirka285 vsetko naj naj naj prajem...a dik za info,inac tu alete sme skusali a nebola zla teda niektore druhy..
5. apr 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj som ja teda ..dobre rano prajem vsetkym ....ja dnes konecne po 4 mesiacoch idem ku kadernicke..odfarbit korienky a zostrihat ,uz sa tesim ze budem vyzerat ako clovek po dlhej dobe..
5. apr 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285...aj ja sa pripajam s gratulaciou.... :dizzy_face:
5. apr 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem vam :wink: inac mam dnes den Blbec...hned rano som nechala nedopitu kavu v dosahu malej,takze mi nou pooblievala celu spalnu a este sa v nej clapkala....obed som si vymyslela zrovna taky komplikovany ked sa ponahlam a ked som Lindu prezliekla do cisteho hned sa mi okydala jahodovym pyre,lebo si strhla podbradnik :angry: no proste od rana sa mi dari :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ale lindusa ma urcite skvelu naladu, ze sa jej dnes tak dari :grinning: blbec by bol keby bola horuca ta kava :confused:
5. apr 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri, blbo sa to zacina, ale neboj o to lepsie sa den skonci :grinning: :wink: a samoska gratulka

tiez som kukala na tie kyble kofoly, haha uz som snad sto rokov nebola na dobrej kofci, esteze ide leto :sunglasses:
5. apr 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola momentalne ju mam najradsej,lebo spi :slight_smile: ale,obed mam navareny,upratane a popijam druhu kavu,takze nakoniec to predsa nebude take zle....
5. apr 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ozaj Miri ked budes vyberat svadobne saty ,mrkni na stranku pronovias.com ...myslim ze to su asi bezkonkurecne naj saty ake sa v europe vyrabaju ..a myslim ze ich maju aj bratislavske salony ... :wink: ja keby ze som bola stihala tak ich kupim ,ale neboli by mi ich poslali do terminu ..nasla som ich 2 mesiace pred svadbou .. :unamused:
5. apr 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ktore kojite, tiez mate jeden prsnik vacsi ako druhy? sice malemu pri dojceni prsniky pravidelne striedam, ale jeden ma oblubenejsi a ten dlhsie cucka a v poslednej dobe sa mi dost zvacsil, mozno aj o jedno - dve cisla oproti druhemu :confused:
5. apr 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi ja mam oba rovnake, teda v ramci moznosti, raz kojim z jedneho raz z druhehho, malokedy z oboch. isty cas preferovala jedno (uz neviem ktore) ale teraz jej je jedno.
5. apr 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi ja to mam presne ako ty ale hadam aj o 3 cisla vacsi... aj to vidiet... :unamused:
5. apr 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 vsetko najlepsie k dnesnym meninam :slight_smile:
5. apr 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tiez prajem vsetko krasne k meninam
co je tu noveho?
5. apr 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok