Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
6. júl 2011

@gabika41 a aky obklad je v hre? medzi cim sa rozhodujes?

minizu
6. júl 2011

@maxara slovensky kras.... Len do jaskyn by ste sa s kocikom nedostali a museli by ste malu nosit 😒

kafoditka
6. júl 2011

Ranko 🙂 vcera vecer som uspala o 19tej maleho, pustila si film, ked sa o 21 moje diera rozhodlo, ze uz je vyspate a ficalo bez problemov do polnoci 😲 neviem, co to mal za vypadok 😕 ale spal pekne do 7:30.. Dnes mam toho vela - nakup v tescu a hlavne balenie, zajtra odchadzame na nasu mini dovolenku a odtial smer CA...
@maxara Peti my ideme na Liptov, predlzeny vikend, jeden den chceme urobit turu na Rohacske plesa, druhy sa ist kupat sem www.aquakubin.sk ale s tym aquaparkom je to este otazne, lebo maly ma esta stale sopliky... a potom z CA budeme robit vylety ako skanzen Vychylovka, Bojnice a pod. .. ty budes podstatne vychodnejsie od nas, snad ti baby poradia, kam sa ist pozriet 😉 no a po ceste sa chceme stavit do jednej koliby na obed, strasne sa nam paci http://www.kolibaupastiera.sk/?page=fotogaleria...

tutulka12
6. júl 2011

@maxara ahoj, pozerám, že sa chystáte na dovču po SR, možno sa ti niečo odtiaľto zapáči 🙂 http://www.eastslovakia.szm.com/vychodneslovens...
my tu dnes máme zase upršaný deň, takže zase budeme doma na riti sedieť 😠 decká sa hrajú, ja mám vytiahnuté mäso na polievku a idem variť. a to som dnes chcela umývať okná jooj 😒

tutulka12
6. júl 2011

@zuzik1983 dodatočne prajeme Nikolke všetko najlepšie 🙂

maxara
6. júl 2011

@minizu 😒 predminuly rok som sa zaprisahala, ze do jaskyne uz nikdy viac.. sme vtedy boli v belianskej, bolo mi zle a vtedy mi stacila len ta cesta, kym sme sa vytrepali k jaskyni hore. A vsetko potom si uz nepamatam, co som bola tak nasrata az sa mi zahmlievalo, ze mi je zle, boli ma brucho, je mi na vracanie, este som sa trepala na kopec, aby som ho potom zliezla po schodoch dole a nasledne hore aby som sa mohla vratit dole vonkajskom. Absolutne si nepamatam nic z tej jaskyne len to, ze som sa skoro rozrevala, ked som cela cervena jedina spotena, fuciaca jak lokomotiva, so sfuknutym bruchom, zastala niekde pri nejakom jazierku a povedal typek, ze sme uz v tretine schodov 😠 😔 akoze, bolo by to pre mna narocne aj keby mi zle nebolo, vhladom na moju uzasnu kondicku 😅 ale toto bol des
😒 ja viem, som strasna..

@kafoditka vidis, toto by mi @tutifruti nikdy neodpustila, keby sme ju obisli.. idem to zakomponovat ako prejazdovy bod 😅 a ta koliba je nadhernaaa

@tutulka12 vdaka, prestudujem.. ozaj a ty to mas do KE daleko?

mirka285
6. júl 2011

dobre ranko...ja som dnes tusim prespata,apala som 10 hodin 😎 ale ked vcera v telke nic nedavali,tak som isla o jedenastej spat.. @gabika41 Linda kaka uz dlho bobky a nemam pocit,ze je zapecena,lebo kaka tri krat za den a tiez sme na Sunare...
@kafoditka Domci v dobrom zavidim,ale na vikend hlasia 31 stupnov,tak sa od rana nasackujem ku nasim a budem sa s malou kupat,vyskusam aj do koleso s tym pevnym spodkom ako sa jej bude pacit 🙂 dnes pride ku mne Tomiho krstna,zije uz 15 rokov v Anglicku,ale mam take tusenie,ze sa chce vratit na SK..

mirka285
6. júl 2011

baby inak som pocula,ze vraj toto leto ma byt total o nicom 😕

gabika41
6. júl 2011

@maxara ...mne sa paci od Paradyzu Mogano genius aj travena a z ich tohtorocnej kolekcie my way 1 a 2 som tiez dost unesena...ono ide o to,ze v celom dome budeme mat drevene podlahy,tak mm nazor je ze aj v kuchyni aj kupelni by malo byt nieco podobne.....ja som mala farebnu kupelnu na byte a uz by som nieco take nechcela....mne sa pacia take prirodne tony.....okna a dvere mame tmavo hnede s takym nadychom do cerevena,tak uvazujem nad tym,ze by sme mohli mat este tmavsie dvere a zarubne,ale tym padom by podlahy mali byt svetle....ja na toto vobec nemam vlohy a designera zase prachy..... 😉
len pre predstavu pridavam pohlad zozadu

gabika41
6. júl 2011

...foto

kafoditka
6. júl 2011

@mirka285 Miri ja mam to koleso nafukane tu na posteli, vcera mi ho doniesol Jakub, ze daruje Filipkovi na dovolenku 😅 vypada dobre, ani velke, ani male, take akurat 😉 my mame take zlte okruhle.. noooo ale ved aj tebe bude dobre 😉 pri bazeniku budes chytat bronz - ale ty si uz teraz pekne hneducka, ved z tej dovolenky v septembri sa vratis ako briketa 😕 😀 A ani mi nehovor, ze ma byt cele leto skarede 😠 😠 🙄 vidis, ja som zasa pocula, ze cely jul mal byt tropicky a 35 horucavy 😕 hmmmm akurat tak niekde v Dubaji 😝

mirka285
6. júl 2011

@kafoditka no vcera mi to hovorila mama,vsak ale jul uz fici,a teplo poriadne este nebolo,az teraz cez vikend a aj to sa uz ma v nedelu pokazit ☹ a august vraj ma byt premenlivy,uprsany...keby bolo horuce leto,mozno aj chut na tu dovolenku ma prejde,ale ked bude takto,tak sa jej nebudem vediet dockat 😒
@gabika41 ocenujem hlavne hnede ohna 🙂

bambola
6. júl 2011

dobre ranko 🙂
tak my sme vstali rano o siestej s ockom a teraz uz mala zase spi, som zvedava ako bude spat kedze toto je normalne cas kedy este len vstavame 😀 😎 na sporaku sa mi uz vari polievka, rano sme stihli uz aj doktorku, mala ma v puse zabku tak nam dala gencianovu vodicku, a to mi pripomina, ze si idem natriet kozy 😀

bambola
6. júl 2011

@mirka285 @kafodika baby ake mate kolesa s tym dnom? lebo ja som vsade nasla len stvorcove a nie klasicke koleso koleso 😠

mirka285
6. júl 2011

@bambola aj ja mam stvorcove,to gulate sa mi zdalo pre vacsie dieta,a toto stvorcove je take vacsia,vsak ked pojdeme k moru nech sa mam coho chytit...

noemarta
6. júl 2011

dobre ranko,
ja mam za sebou vyjazd do roboty, nela akurat zaspala, tak sa idem na terasu odepilovat.... akooo sice z kazdej strany tu mame robosov, a hluk ale tak co uz, krasny den 😒
Ja som tiez pocula, ze leto bude o nicom, ved aj kurnik jeee, ma drzi pri zivote len ta nasa dovca, dufam, ze tam si vychutnam horucavy, teplo, slniecko...

bambola
6. júl 2011

@katka55 @zrzulka chalaniskom vsetko naj k meninam 😉
@aalexis007 Filipkovi vsetko naj k prvemu rocku 🙂

maxara
6. júl 2011

@gabika41 pekny domcek 🙂 no tak som kukla tie obklady a teda su dost podobne a daju sa perfektne nakombinovat.. mne sa pacia take farby, akurat teda, ze mne by sa to po kratkom case velmi zunovalo a musela by som menit doplnky.. a to do jednej veselej ziarivej farby.. cize by som bola cela na nervy, ze nemam iba napr zelene uteraky ale rozne.. no poznam sa.. ale kazdopadne, taketo ake mas vybrate vyzeraju velmi dobre, elegantne a stylovo.. takze ktorekolvek vyberies, nic nepokazis.. myslim si ja..
a co sa tyka farby podlah.. tak ja mam napr dvere tiez tmave a podlahy mam v troch roznych odtienoch. Zavisi to aj od farby stien a farby nabytku, takze nie je to pravidlo, ze musis mat svetklu podlahu.. aj ked teda je ovela praktickejsia ako tmava podlaha. Ale potom treba vymysliet nabytok.

bambola
6. júl 2011

@mirka285 no ja chcem prave to gulate lebo je mensie, tento rok k moru nejdeme a buduci rok uz bude predsa vacsia 😀 to stovrcove mi do bazena pride velke

mirka285
6. júl 2011

@bambola musis pozriet v takych zasitych obchodikoch,viem,ze v Stupave som to mensie videla,skus mozno aj niekde v hrackarstve....

minizu
6. júl 2011

@maxara no ty si pekne narocna 😉 ale v ke sa vraj oplati ist pozriet do zoo. Ak bude pekne, asi tam aj my s malou pojdeme pozriet. A skoda, ze nase detickysu este take male lebo kusok odtial je aj fajn bobova draha...musia si dorast 😝

@gabika41 a kde to staviate? Inak, tmave podlahy suaj podla mna uplne super. Odporucam tuto stranku www.housetohome.co.uk daju sa tam najst super inspiracne vecicky. Uz som sa zamilovala do par kupelni 😀

maxara
6. júl 2011

@bambola ja mam to koleso kolesovite, take akoby dvojposchodove, ze dole su tie akoze gatky, pripnute na koleso , ktore je mensie a nadtym vacsie.. no proste to neviem popisat a podla toho co som napisala si to asi predstavis aj tak inak.. normalne koleso je to skratka.. a je to velkost od 9-15kg.. Ninke sa v nom pacilo asi prvych 5 minut, potom sa zacala nudit

tutulka12
6. júl 2011

@maxara Peti cca 20-30 min autom a som v KE 🙂 akurát, že nemám vodičák, lebo mám panický strach zo šoférovania 😅 😀

maxara
6. júl 2011

@bambola a ozaj, nechcem byt trapna, ale kupila som ho klasicky tu v PLUSe 😅

maxara
6. júl 2011

@minizu aj tam sme uz boli 😅 😅 no ja inak narocna nie som.. len som tucna strasne a preto neznasam take tury do kopcov, lebo viem, ze si to vobec neuzijem ☹

@tutulka12 a dosla by si tam 22.7.?

bambola
6. júl 2011

@mirka285 ved som si aj ja vravela, ze musim kuknut niekde v nejakom zastrcenom lebo ani tesko, ani alltoys ani drak nemaju take 😠
@maxara si trapna 😀 😀

gabika41
6. júl 2011

@minizu ..staviame kusok od Partizanskeho.....

tutulka12
6. júl 2011

@maxara ufff no to netuším, zatiaľ sa ti nesľubujem, v ten deň bude mať Teo rok a naši vždy chodia blahoželať v ten deň keď je sviatok, ale skúsim s nimi vybaviť nedeľu a keď nás Mimko odvezie tak prídem rada 🙂

bambola
6. júl 2011

@gabika41 nasi maju v dom farebne kupelky a mne sa to strasne paci lebo su fakt kraasne 😵
inac ale na tmavu kupelku musis mat velku a presvetlenu kupelku ale tak to asi vies 😉 ja iba ked niekedy vidim v telke alebo kde , ze si do tych panelakovych kupelniciek bez okna a 2x2m davaju cierne a podobne obklady 😠

maxara
6. júl 2011

@bambola 🙂 ako vzdy nie? 😀

@tutulka12 jasne v pohode.. keby si vedela nieco blizsie, tak mi to hod pls do IP.. my tam vtedy budeme a dohodla som sa aj s konikarkami vychodniarkami 🙂 takze neviem, kam ma naviguju oni, ani o kolkej a co a ako, ale den je isty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre