Tiráčky z Nového Mesta nad Váhom II. Pridajte sa

ceresnicky
19. jan 2009

No caute baby tak sme v novej teme, tak sem sa 😉

radfi1
24. mar 2009

vidíš a nestretli sme sa a my sme sa tam motali.....boli sme v DM a tam v tej lekárni - skúšali sme topánky, no majú po jednom čísle. hore sa mi nechcelo ísť do Jednoty.

radfi1
24. mar 2009

Ved som to aj chcela zakončiť, že je kríza....

dad1
24. mar 2009

no hore mali kde ake topanky,ale urcite drahsie ako v TN.
a papuce mali tiez po jdenom kuse.ale jedny nam boli.

radfi1
24. mar 2009

Filipko výska zo sna....

dad1
24. mar 2009

no lebo ja som valila,bola som s kocikom a otrasne pocko,komu by sa chelo prechadzat,tak som si ani okolie nevsimala.

dad1
24. mar 2009

fii,ten ma zazitkov.lucka zas chodila po schodoch,tak je taka unavena,ze stale lezi rovnako,bez pohnutia.to ju vzdy odrovna. 😀

radfi1
24. mar 2009

Idem sa natiahnuť, akosi sa mi pridriemava, ked je takto......pa zajtra.
Nejako už dnes dobačujeme, neviem, kedy príde tatino náš domov, no doobeda sa F. pekne hral, tak by mohol po zobudení pokračovať.

dad1
24. mar 2009

OK,padim aj ja.uz ma tu riť boli. 😉

radfi1
24. mar 2009

Myslím, že jeho zmohol ten vietor, chúĎa, chytal si tváričku, čo mu do nej fučalo a to sa ma Renča pýtala, či ideme aj v takom hroznom vetre, samozrejme, že som neverila, že môže byť až taký.....asi by som ostala doma. 😀

dad1
24. mar 2009

ja som bola z toho vetra tiez prekvapena.no ale sme boli aspon na cerstvom vzduchu.

vierkas
24. mar 2009

ahojte 😉
aka super dlha real debata, ale som to nesitihla precitat vsetko len tak v rychlovke

doteraz som sa serkala s danovym priznanim pre moju maminu, ale samozrejme s pomocou navigacie sestry som to zvladla a este som vesala pradlo co som doobeda poprala a davala masko do pacu na zajtra a musim ist este vyvarit cestoviny a spravit omacku,kym mala este spinka 😉
to pocasie aj mna uspava, tiez som vecer total unavena, takze Radka, Janka vitajte v klube 😀 aj mne sa chlap smeje, ked zalomin pri telke a uz nema zo mna ani obaz ani zvuk 😀

Radka, tak zajtra dobehneme k vam, bola som sice dohodnuta s Lenkou, ale nevadi, ved nam je to v podstate jedno 😉
Lenka ja sa ti este zajtra rano ozvem, kedy vyrzim z domu, lebo mozno pojdem autom ak bude tak strasne fucat 😉

dnes som u nasich skonstatovala, ze nech je uz teplo, lebo malu chyta ponorkova nemoc, vonku ju to moc nebavi, ked tak strasne fuka a uz aj u nasich nevie co so sebou, ale babicka ju vzdy nejako zabavi 🙂
ved pred chvilou snezilo a potom nasledne prsalo, teraz svieti slnko no kto sa ma v tom vyznat 😠
ked sa Timejka vyspinka a pocasie sa umudri tak pojdeme urcite von aspon sa barak sa pohrat 😉

angelos
24. mar 2009

ahojte
akaaa debatisko sa tu dnes udiala 🙂 🙂 🙂 aj som poctivo vsetko precitala a dobre som sa zase pobavila. 😵

Radka zajtra teda dorazime,tesim sa ,uz takych stretnuti veru vela nebude. 😝

Tesim sa,ze Anetka je doma,viem si predstavit Katku ako sa vytesovala. 🙂

my sme boli aj vcera aj dnes na vychajde,neviem ci je horsi dazd,alebo mega vietor 😝 dnes som kupila Hanke knizku a ona si ju silou-mocou chcela citat na namesti na lavicke.usadila sa tam,tak sme chvilu citali (no museli sme vadne vyzerat) a ked som citanie zrusila s placom sme isli domov. 😝
inak posledne dni vstava hanka o 5.dnes vydrzala v postielke skoro do 6...mali sme radost.Ked sa cas posunie,u nas sa zrejme ani spat nebude...a to ju caka vlastna izba.uz sa tesim na ten horor. 🙄
Lea bud rada,ze Adelka spi 'tak dlho'. 😅

chcela som este viac veci popisat,ale som akasi vymazana a okrem toho sa mi blbo sedi...
tak pekny den vsetkym. 😎

angelos
24. mar 2009

jej Vierka ahoj

vierkas
24. mar 2009

Lenka, nestihla som ta poslala som ti IP 😉

som sa zasa narehotala, Hanka je teda eso 😀

ceresnicky
autor
25. mar 2009

ahojte 😉

dneska som prváááá 😕 😨 😨 😉
doobeda sme boli vonku teda ten vietor ma uz s..e 😠 😠 to neni normalne ved uz tyzden vkuse fuka. keby nefukalo tak by bolo fajn, lebo slniecko svietilo. boli sme s Matkom na danovom urade vybavovat, Vieri aj som som vcera robila dan.priznanie, tatinovi aj Martinovi. 😉 aspon pridem na ine myslienky a vraciam sa myslou zase do roboty, taka prijemna zmena 😉

vcera som bola zase vecer pozriet Anetku, je hrozne zlata a dobrucka. pekne papa a spinka ale zevraj v noci moc nie. Katka hovorila ze do druhej spi a potom sa stale mrvi, ale aspon neplace. ona je taky maly tulko, ona sa rada tuli ked ju mame na rukach tak je najspokojnejsia 😉 😵 aj dr. ju bola vcera pozriet tak ze je vsetko v poriadku. v piatok idu s malou do TN na ockovanie TBC a kontrolu ociek, tak dufajme ze zvladnu vylet. Katka uz dava malej aj Nutrilon, lebo tym ze si musi stale odsavat a mala netaha tak ma menej mliecka ☹

ceresnicky
autor
25. mar 2009

mali ste tu super debatiska sa mi pacilo ako Lea presviecala Danku o druhom mimi az sa jej to nakoniec podarilo 😀 😀 😀 😀 ale nie srandujem 😀 😀 😀 😀

dad1
25. mar 2009

cauko - druhaaa 🙂

veru janka č. - vcera s leou sme sa pekne ponatahovali,sranda. 😀 😀 😀 ani som si nestacila vsimnut ako usiel cas.
anetka je tulko? to bude mojkoška ano nas cucik.dokial nebola taka tazka ako teraz,tak ma to aj bavilo,ale teraz je to niekedy o drzku. 😒 ale zas na druhej strane je to bohovske,aj ja sa rada s nou tulim 😵 😵 😵 ,no ale moje klby a chrbtica si mysli uz nieco ine. 😝 a nesmutte,ze sa musite prikrmovat,to nie je ziadbna tragedia,podstatne je,ze malinka je OK.drzime palce na kontrole i ockovani. 🙂 🙂

dnes u radky bolo superne,ja som musela sice narychlo odist,ale aj tak sme si to uzili.a ten kolac bol superny,radka upiekla dunajske vlny a velmi sa jej podarili. 🙂 filipko asistoval,tak to ani inak nemohlo byt. 😎
a lucka vyriesila moju obavu o jej spanok kvoli navsteve (dosla sem svagrova)tak,ze ked sme prisli domov,hned sa rutila k postielke,tak som ju povyzliekala,prebalila a bola tuha.takze navstevy sa nedockala. 😅 😅 aspon si pospi a s bratrancom sa pohra potom,uz ked bude svieza.

dad1
25. mar 2009

a hanka je podarena,lenka co si myslis,ze ju zaujima,ze jej moze ritula primrznut k lavicke,umenie je umenie,takze malo prednost pred svetskymi radostami. 😀 😀 😀 hlavne,ze mala z knizky radost. 😵

a uz som to sice vravela lei aj lenke osobne,ale ak by ste zabudli nahodou...trosku povzbudenia kvoli rannemu vstavaniu - hodiny sa posuvaju dopredu,takze budete vstavat prakticky neskor!!aspon dufam,a z celeho srdca vam to i zelam. 😉

a leni - nieco som postrehla o tej hankinej izbicke,uz to idete realizovat? som sa zabudla spytat osobne.

radka - kinga som docitala a keby som neni zabudliva zenska na MD,uz som ti ho dnes chcela vratit.ale...no sak este hadam spolu budeme do konca tyzdna,aspon na skok.ale teraz ta prosim fakt o nejaku oddychovku,lebo ked si spomeniem na to napatie ku koncu knihy. 😝 😝 az som sa bala v noci chodit na WC. 😀

ceresnicky
autor
25. mar 2009

ahoj Dani este si tu?

dad1
25. mar 2009

cauko jani,som tu. 😉

dad1
25. mar 2009

matejko buva?

ceresnicky
autor
25. mar 2009

ano buva uz od 11

dad1
25. mar 2009

aha,ozaj,vy chodite skor.uz davno si nebola na real debat,ked mas mobilny net.

ceresnicky
autor
25. mar 2009

a Lucik?

dad1
25. mar 2009

aj ona,som rada,lebo mi hrozila navsteva prave pocas jej spanku,ale ona sa rozhodla,ze si to vyriesi po svojom,tak sa tesim.nema moc rada totiz,ked niekto dojde akurat ked ma spat.

ceresnicky
autor
25. mar 2009

ale praveze mobilny internet ma skoro stale ja ale ked som tu ja tak vase deti este nespia, a vy mate real debaty ked my uz sme davno vonku

dad1
25. mar 2009

a co katka,ake su jej prve dojmy s maminkovania doma??

dad1
25. mar 2009

no sak hadam na jar uz budeme mat real debaty vonku.sa neviem dockat. 😵

ceresnicky
autor
25. mar 2009

myslim ze je hrozne stastna ale aj trochu vystresovana ako asi kazda cerstva mamina

dad1
25. mar 2009

a to je super,ze ked sa anetik v noci prebudi,tak neplace.ona je zvyknuta, z toho,co bola v inkubatore asi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre