UK - Manchester a okolie. Ste tu, maminky a tehulky?

ivka19
5. sep 2007

ahoj maminky a tehulky,najde sa tu niekto s okolia? ak ano, ozvi te sa na pokec.

zuzu_p
26. aug 2008

ahojte,
po dlhsej pauze som tu opet. ja mam tiez flexibilny program, len to musi byt cez den. :P vyzera to, ze Trafford Centre vyhovuje vsetkym. lepsie to mozno bude buduci tyzden, mala by deckam zacat skola, bude tam mozno menej ludi. meeting by bol fajn po takej pol 11tej a urcite pred druhou (vyhnut sa dopravnym zapcham, a pod.). a co sa tyka dna, neviem, ale vzhladom na to, ze mame tu flexibilitu, mala by to navrhnut ta, ktora je najviac bizi. 🙂
tak ak mate nejake navrhy, sem s nimi. zatial pa. 😉

marika82
26. aug 2008

ahojte baby,
rada by som sa ku vam pripojila na to stretko v Trafford Centre.bolo by to super. 🙂

ivka19
autor
27. aug 2008

baby,tak uz konajme,teda kedy a kde 🙂

marika82
28. aug 2008

ahojte baby!!!!!!!!!!!
Kto co robi zajtra??????Co tak stretko v Trafford Centre okolo 11am???Moze byt?
Dajte vediet.
ivka19 ma pravdu,konajme. 😉

zuzana24
28. aug 2008

ahojte baby,my sice byvame na sk ale moj chlap pracuje v macclesfielde a chvilu sme boli snim v maccu boli sme aj v manchesteri v primarku 😀 okrem ineho neviem ale ja by som si tam na zivot asi nezvykla zato maccu asi ano lebo je to skvela stvrt a da sa povedat ze celkom kludna.este za nim pojdeme asi o dva mesiace mozno tri 🙂 dufam ze som sa mohla s vami podelit o moju skusenost?

zuzu_p
3. sep 2008

ahojte,
ak by to niektorej z Vas vyhovovalo, zajtra by som sa mala vyskytovat v Trafford Centre okolo tej 11am. a mala by som sa vtedy vyskytovat pri vstupe do Food Hall pri soskach hudobnikov New Orleans. je tam na rohu Goldsmiths.
ak by sa teda niektora z Vas vtedy tiez mohla vyskytovat na rovnakom mieste, mohli by sme zajst na kavu. ak nie, tak sa uvidime hadam inokedy.
pridem kuknut diskusiu najneskuor zajtra rano, ak ste za, tak sa ozvite. zatial pa.
🙂

ivka19
autor
3. sep 2008

zuzu,je to dost na rychlo,ale ak by sa nas zozbieralo viac,rada by som prisla aj ja,este sa ozvem rano,ale uz nad tym tuho premyslam 😵 len si neviem spomenut kde su tie sosky,hore pri vytahu 😕

zuzu_p
4. sep 2008

dobre rano,
neviem, ci je tu niekto, prisla som kuknut, kto sa ozve. 🙂
ivka, asi mas pravdu, je to narychlo. ale aspon je to vysledok, lebo teraz uz sa da predpokladat, ze sem ludia nechodia az tak casto a preto treba planovat anglickym spuosobom aj kilometre dopredu. 🙂 heh, dost ma soklo prvykrat, ked si moja znama planovala dovolenku aj tristvrte roka dopredu. ale, kedze sme bizi, tak to dava zmysel.
ak to teda niekto nepotvrdi, tak to nechame na buduci tyzden? streda je dobry den pre mna, ale nakoniec ktorykolvek den okrem utorka, okolo 11tej?

ivka19
autor
4. sep 2008

super zuzu,tak sa dohodnime ,ze termin bude buducu stredu,aj ja v utorok nieco mam,takze to je 10.9.2008 o 11am,oficialna pozvanka 😵 tak sa ozvite babulky 😉

zuzu_p
4. sep 2008

ok. 🙂
aj sa mi odfuklo, lebo som este vkuse v pyzame, to by museli byt fofry, aby som nachystala aj seba aj malu. 😅 nechame to pri tych soskach New Orleans?

ivka19
autor
4. sep 2008

zuzi,ok pri tych soskach,ale kde su na prvom alebo na prizemi 😅

marika82
5. sep 2008

caute baby!!
meeting v Trafforde,v stredu o 11am??mozno by som aj isla..uvidim 😉
dobru nocku Vam 😔

ivka19
autor
7. sep 2008

marika,preco mozno ☹ uz sme to planovali,tak dlho,tak nech sa stretneme slovenske mamicky v trafforde 😀 alebo mas nieco v ten den 😉

zuzu_p
8. sep 2008

ahoj ivka,
tie sosky by mali byt na prvom poschodi. teraz som ale trochu domotana, ... vstup do Orientu i New Orleans je na prvom. tak dufam, ze je to spravne.

ivka19
autor
8. sep 2008

ahoj babulky,tak co bude to stretko v stredu 😉 ozvite sa 🙂

zuzu_p
10. sep 2008

hmmm, tak ja tam budem pri soskach dnes okolo 11tej, do 11:15. ak niektora ma cas a pridete, zajdeme na tu kavu 😉
zatial pa

ivka19
autor
10. sep 2008

zuzi,ja idem,uz sa tesim na stretko a kavu,dufam,ze to stihnem,lebo este periem a chcem vyvesat 😝 tak teda o 11.15 😉

marika82
10. sep 2008

caute baby!!!
velmi lutujem,ze som na stretko nemohla zajst.vcera mi bolo zle v robotke.musela som zajst k GP.

ivka19
autor
10. sep 2008

ahoj marika,tak dufam,ze si v poriadku 😉 my sme sa so zuzi stretli,bolo fajn,planujeme aj dalsie stretko,tak potom sa ti to snad podari 🙂 a pracujes na full time

marika82
11. sep 2008

Ahoj ivka!!
lekar mi zistil ze krvny tlak mi vyskocil trosku a problem s krcovou chrbticou.vypisal ma na tyzden..pracujem inac len part time.
dufam na to dalsie stretnutie uz budem moct zajst.dajte vediet kedy to bude 🙂

katka_77
11. sep 2008

Ahojte, aj ja sa hlasim,aj ked su tu nova. Ja byvam v okoli Blackpool, Preston. Moje baby su uz sice vacsie (8,5), ale rada sa pridam do diskusie. V tomto okoli byvam uz asi 2,5 roka, takze to tu trochu poznam. Do Manchestra chodime aspon tak raz za mesiac.
Luja, tebe som poslala spravy, ale neviem ci si ich dostala... asi ich neposielam spravne. Ja chodim do Blackpool skoro kazdy den. Tak zatial papa a prajem pekny zatial neuprsany den.

ivka19
autor
11. sep 2008

marika,tak si poriadne oddychni,ta krcna chrbtica je inak poriadny zabijak ☹ no uvidime kedy bude najblizsie stretko,ale dufam,ze nas bude viac 🙂

katka,vitaj,len sa pridaj k nam a hlavne aj na stretko 🙂

marika82
17. sep 2008

caute baby!
ja som vas len tak kuk dneska.
katka vitaj medzi nami. 😉
ivka,uz sa mam lepsie,dnes idem na kontrolu k lekarovi.s tym oddychovanim....okolo mojej dcerky sa bars neda ale to dolo super ze do robotky som nechodila aspon tyzden,to mi pomohlo vela.nemala som zhon.
zistila som ze moja mala Sophia zboznuje kysle uhorky 😵
majte sa zatia l 🙂

tasnim
4. okt 2008

caute baby.. ja som tiez z manchestra. zatial nie som mamicka patrim medzi snazilky ;( neviem ci vobec este niektora z vas sleduje tuto temu, kedze posledny prispevok je zo septembra ;)

marika82
6. okt 2008

Vytaj tasnim!!!
ja som tiez z manchestra.v ktorej arei byvas???

zuzu_p
9. okt 2008

ahojte damy,
tak som tu zase po case, boli sme doma na navsteve, ale uz sme naspet, slniecko nam pre zmenu svieti, uz nie je ani tak chladno (na par dni). Manchester je ovela krajsi, ked svieti slnko. 🙂 hmmmm, len som tu trochu dopletena z toho, ako stromy nemenia farbu tak razantne, ako na Slovensku. tam kopce hraju vsetkymi farbami, pricom tu je to trochu zlozitejsie zachytit. este furt su tie listnate stromy za nasimi oknami zelene. :S chcela by som sa niekam vybrat s malou do parku, ale tie, co su pri nas su bud az prilis odludnene v urcitych dennych hodinach, alebo su daleko. ktory park v Manchesteri alebo okoli sa Vam paci najviac? nemate nejake navrhy? no nic. uz musim, mala vala duby. zatial pa. z.

marika82
10. okt 2008

Zuzu mne sa velmi paci Heaton park je to v arei Prestwich.je strasne velikansky ,obcas su tam kolotoce,jazierko s kackami,animal farm,po parku maly vlacik chodi...a mam este na blizku Blackley park,vyzera to skor ako les,strasne vela stromov,kopce veduce sa hore dole,tento park je dobry na turu,a je tam aj jazierko s kackami,play area pre deti...

marika82
22. okt 2008

Ahijte baby!!!
kto ako sa ma??
my sa mame fajn.tesime sa na half term.konecne si oddychneme.

zuzu_p
1. nov 2008

Ahojte,
dufam, ze ste vsetky ok, a ze sa Vam i ratolestiam dari. Vyhovovalo by niekomu stretko buduci tyzden v stredu opet okolo 11tej? Ja len, ze sa tam budem opet vyskytovat, tak sa ozvite, ak bude mat niekto podobnu destinaciu. Zatial pa.

marika82
2. nov 2008

Cau zuzu!!!!
Mne by vyhovelo meeting v pondelok a v piatok predobedom,ostatne dni totiz mam skolu.no a poobede chodim do prace.
Rada by som sa stretla s tebou aj z ostatnymi babami....
Dufam,raz nam to vyjde.........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre