Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Abada-capoeira v Bratislave

kikina84
5. aug 2015

Ahojte..dcéra bude mat 5 rokov o mesiac a chceli by sme ju prihlasit na capoeiru..Celkom ju to bavi..paci sa aj nam ako rodicom, ze sa nejedna o prilis agresivnu sebaobranu a ze je spojena zaroven aj s gymnastikou..co dcerku bavi..je dost sportovo zdatna a ohybna..
Radi by sme ju sem prihlásili,no aj tak rozmýšlam či to zvládneme, či ju budú tréningy baviť (je to predsa iné ako blbnúť v tomto štýle vonku na ihrisku)..tak rada by som vedela či sem niekto svoje decká dával a ak áno od koľkých rokov..tiež ma zaujíma prístup trénerov,obzvlásť s takto malými detmi..ako to tam celé prebieha..skrátka všetky vaše skúsensti...
Ďakujem pekne za akékoľvek info 😎

timi_timi
5. aug 2015

@kikina84 ahoj, a boli ste sa s dcérkou pozrieť ? Treba vyskúšať skúšobnú hodinu 🙂
ja som tam bola cez tréning keď boli deti (poznám trénera osobne 🙂 milý chalan má rád deti trénuje v Academia Universum) 😀
http://abada-capoeira.net/sk/Treningy/Bratislava

kikina84
autor
5. aug 2015

@timi_timi niekde som citala ze beru od 5 rokov..dcera bude mat v oktobri 5..tak by sme to sli vyskusat..asi im napisem nech mi daju blizsie info..len ma velmi zaujima,ako to zvladaju zaujat tak male decka..a na kolko su trpezlivy s nimi..ci sa stalo ze aj povedali rodicom napr ze: vase dieta to neda,lebo sa nevie zaclenit,alebo podobne..skratka ide mi o tu motivaciu..ako motivuju takto male deti,aby ich bavilo sa tomu venovat....neviem ci chapes co sa pytam 😀 😀 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli