Aké krúžky navštevujú vaše deti a koľko stoja?

lili777
13. apr 2012

Chcem sa spýtať aké krúžky navštevujete s deťmi, koľko vás mesačne vyjdu, či ich bavia a či v tom vy ako rodičia vidíte nejaký zmysel. Od akého veku dieťa umiestniť na nejaký krúžok?

s_i_s_a
13. apr 2012

ja mám syna Samka, teraz má 8 rokov. Na prvé krúžky začal chodiť v 4r. v škôlke.Bolo to v rámci pobytu v škôlke takže odpadal odvoz a dovoz na krúžok. Chodil na angličtinu a výtvarnú. Angličtina 7,-€ na polrok, výtvarná 20,-€ na polrok. Obidva krúžky ho bavili a aj mu pomohli, lebo v škole mali od prvej triedy angličtinu a veľa vecí už vedel z krúžku a výtvarná mu (teda aspoň podľa mňa) pomohla v písaní, lebo mal dobre vycvičenú ruku a v prvej triede písal veľmi pekne, učiteľke sa povedala, že najkrajšie z chlapcov v triede. V prvej triede pokračoval vo výtvarnej na ZUŠ-ke (okolo 47,-€ na polrok) a chodil ešte na tanečný (7,-€ polrok) a na Šikovníčka (zadarmo - v rámci družiny). Teraz v druhej triede - zase výtvarná, Kuchárik (v rámci družiny,platia len po pár centov podľa toho čo varia) a pohybové hry (vedie ich triedna učiteľka - neplatia nič)