Ceny krúžkov pre deti v Bratislave a okolí - skúsenosti

1. máj 2022

Ahojte, nedávno som tu zazrela diskusiu o rodinnom rozpočte a spomínali sa tam krúžky pre deti. Nás sa to bude čoskoro týkať, tak by som rada pozbierala skúsenosti ostatných, že koľko platíte v BA za krúžky, aké sú to krúžky, či sú to krúžky v škole/škôlke alebo súkromné zariadenia. Ak zariadenia tak či indi hodiny alebo skupinovky... chápete, aby sme neporovnávali byciklistický krúžok v škole zadarmo so súkromnými hodinami tenisu bez popisu a kontextu. Tak ma len zaujímajú reálne skúsenosti, že kam vaše deti chodia a koľko vás to mesačne vyjde, aké sú vlastne možnosti. Dúfam, že sa tu zasa nestrhne bitka 😅

anjelok
1. máj 2022

Syn 5r - skolka 1x tyzdenne vedecky kruzok 100 eur na pol roka, mimo skolky parkour 2x tyzdenne 1 hod - 270 eur na polrok.
Dcera 13r - kone 1x tyzdenne 1 hod. 360 eur na 3 mes., gymnastika 2x tyzdenne 1 hod., 150 eur na 3 mes.

pribinak
1. máj 2022

Syn plavanie 3x týždenne cca 100 EUR mesačne, v škole florbal 30 EUR, ale stále niečo doplacame, plavanie 3ks plaviek, električenka, hokejka, tenisky, chránič a treba ho voziť na zápasy, ale to sa rodičia striedame

liz_lemon
1. máj 2022

sukromna ZUS, ktora ma posobisko priamo v skole, nas vyjde 50-65/polrok, vedecke pokusy 70/polrok, karate cca 100/ 3 mesiace, vsetko mame v skole, deti nemusime nikam nosit, co vnimam, ako najvacsiu vyhodu

horalka1986
1. máj 2022

1 syn....v skole strelecky v ramci poukazu. 2x do tyzdna parkour, 180€ na pol roka.
2 syn...v skole vytvarny na poukaz a futbal 30€ mesacne, plus ročne klubove, v zime 15€ telocvicna, raz za 2 mesiace nove timove oblecenie cca 50€.

majka99999
1. máj 2022

V skole sa daju pouzit poukazy, takto financujeme basketbal pre starsieho, buduci rok uz bude piatak, tak zrejme bude pokracovat uz mimo skoly, 200 eur na rok plus basketbalove tenisky 50 eur, tie su tiez kazdy rok, kedze mu rastie noha. Mensi chodi na vseobecnu sport. pripravu este, 150 na pol roka, 2x tyzdenne. Tiez je to v skole. Napriklad som pozerala rustinu v meste pre mensieho (velmi sa mu ta rec paci), 10 eur na hodinu, 1x do tyzdna 2 hodiny, cize 80-100 eur mesacne, kurz je trojmesacny, cize moze absolvovat 3 kurzy rocne, cize to by vyslo 700+ za rok. My s manzelom robime teraz vacsinu casu z domu, tak uz nebude problem ani odviest na kruzok niekam dalej. Na skole je dzudo, plavanie a vedecke pokusy sukromne, dalej tusim vybijana, neskor volejbal, na tieto 2 sa da pouzit poukaz. V skolke mali gymnastiku, anglictinu, tanecnu a futbal, gymnastika bola draha, ostatne boli taka symbolicka suma, do 50 eur za polrok.

andrejka1974
1. máj 2022

Moja v škole florbal ten je za poukaz čiže zadarmo potom chodí na parkúr a bojové umenie to má 8 eur za hodinu a potom ma karate 2x do týždňa 30 eur za mesiac

evkamotka
1. máj 2022

Ja mam skolkara, chodi na plavecku akademiu,raz za tyzden hodina stoji okolo 12e. V skupine su ofic 4deti ale tento tyzden boli len dvaja, co sa stava casto. Uz ho na to ale nedam, dochodi do juna posledne hodiny. Kamoskin chodi na sukromnu gymnastiku, skupinovy kurz, 10e hodina
Inak centrum volneho casu a kruzky, co ponuka priamo skola su za facku. Cennik cvc najdes na stranke

lucn
1. máj 2022

Dcéra je škôlkarka, mimo škôlky teraz chodí na výtvarný krúžok 78€ /3mesiace a inline korčulovanie 54€/6týždňov, predtým chodila na plávanie ( jedna hodina vychádza 11-12€)

travelllerka
6. máj 2022

Moja skoro 5r, v skolke majú tenis aj plávanie, každý krúžok stojí 50€ mesačne, je to raz týždenne skupinovka. V škôlke majú aj krúžok hlinohranie, to majú zadarmo.
Ja s ňou chodím ale mimo škôlku na plávanie raz týždenne, lenže chodím aj s mladšou a to mám so surodeneckou zľavou za 2 deti 140€ mesačne, neviem koľko je to bez zľavy.
Plus chodí jazdiť na poníkovi raz týždenne, to je 20€ hodina.