Ako pripraviť synčeka na prvú hodinu baby plávania?

catko
12. aug 2014

Ahojte.Mohli by ste mi prosim mamicky co mate skusenosti s baby plavaním dat nejake rady pred prvou hodinou plavania?Davali ste detom do uska nejake stuple aby im tam voda nenatiekla.Kremovali ste ich pred vstupom do bazena?Akekolvek rady,usmernenia aby plavanie bolo bezpecne,aby dieta po nom neochorelo su velmi vitane.Dakujem vopred.

pribinak
12. aug 2014

Nekremuj ho, bude sa ti smykat, ked ho budes drzat, babatko nie je treba nijak pripravovat, hlavne, aby bolo vyspate a napapane, pekne zazitky

catko
autor
12. aug 2014

@pribinak dakujem pekne

mirkava
12. aug 2014

@catko kolko má tvoje bábo? My mudeme mat 18teho 5 mesiacov a tiež uvažujem nad baby plávaním, ale ešte sa mi to zdá skoro....

phoebe28
12. aug 2014

My sme mali prvu lekciu minuly tyzden. A vsetko bolo ok,az na to,ze potom v satni plakal od unavy 🙂. Troska mu hodina narusila rezim,ale inak priamo hodinu zvladol,len ako sme v bazene na konci spievali kukulienku,tak zaspal na chvilocku 🙂. K bazenu od satni sme sli len v plienocke a ja v plavkach a zapozicanych crocsoch a vo vedierku sme mali plavky a potrebne veci k sprchovaniu.a po vyjdeni z bazena sme sli do sprchy a do sauny na 5minut. Nasledne som ja sla sa este osprsit a instruktorka maleho postrazila. A potom sme sa sli prezliect do satne. A tam mne spustil az plac od unavy a hladu.ale zajtra ideme znova,tak uvidime ako to dame 🙂

catko
autor
13. aug 2014

@mirkava ahoj.my mame 19 a pol mesiaca. az teraz som sa rozhodla s nim tam ist i ked som to chcela uz skor.