• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste boli spokojný s plávaním bábätiek v Saluse?

23. decembra 2013 
absolvovala niektorá mamička kurz plávania s bábätkom v Saluse v Dubnici nad Váhom?? a boli ste spokojné?? do budúcna o tomto kurze uvažujem, tak by som chcela vedieť, či bola spokojnosť :slight_smile:
15. aug 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez nad tym uvazovala tak tiez prosim o skusenosti inych mamiciek.
15. aug 2009 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak my plavame uz 3 kurz a som velmi spokojna,ale co ja,ale hlavne maly je veeelmi spokojny.je ako ryba vo vode.chodi tam vela mamiciek a nepocula som este staznost.ja odporucam.aj ked toho potapania by tam mohlo byt menej.
16. aug 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dm..a kedy by si chcela začať chodiť na ten kurz?? tuším je to od 4. mesiaca...tak nám to vyjde až na november, teda na zimu :unamused:
27. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babule je ten kurz az od 4 mesiaca.
27. aug 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzula, dojcenske plavanie je prave o tom potapani, starsi syn absolvoval a teraz ked ma pat , tak plava pod vodou ako ryba a uz mu ani nevadi, ked nedosiahne na dno. :wink:
Dubnicu nepoznam, ale taketo plavanie vrelo odporucam, hoci mladsi chodil kratko a ani voda ho velmi nenadcha. Kazde dieta je ine :frowning2:
28. aug 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme absolvovali tento kurz pred 3 rokmi a vrelo odporucam. timco vodu miluje a vie sa v nej riadne vyradit, tak si myslim, ze aj ten kurz mu v tom pomohol. Aj ta instruktorka bola skvela. Uvazujem o nom zas, teraz uz pri druhom dietatku.
1. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
dakujem za ohlasy, tak teda s erikom absolvujeme plávanie :slight_smile: už sa na to začínam tešiť :dizzy_face: :dizzy_face: asi viac ako erik :grinning: zatial sa erikovi páči člapkanie vo vode, je tam spokojný, tak dúfam, že mu to ostane a bude sa mu páčiť aj v bazéniku :slight_smile:
14. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michaela dojcenske plavanie nie je vobec o potapani. to nie je hlavny zmysel a význam preco chodit plavat.
15. sep 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obnovujem temu a chcem sa spytat na najnovsie skusenosti...
17. júl 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
19. júl 2011 o 13:38 • rodinnevikendy
@josie3331 Prave tam chodime a zatial je to fajn, malej sa to paci. Horsie to je s priestormi, satna je mini, neda sa tam otocit a ked drzite babatko tak uz vobec nie.
22. júl 2011 o 05:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako je to tam teraz, chodite tam niektora???
24. nov 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marry26 ja som chodila s drobcom plavat cez leto a bolo to super
6. dec 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkacik prosím Ťa koľko plávaní obsahuje jeden kurz a koľko to stojí...nám to vychádza na november tak neviem či mám chodiť cez zimu
31. aug 2012 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebesita ahoj.jeden kurz stal okolo 60 eur,ale ak si vo vseobecnej poistovni,tak tam bola tusim nejaka zlava.plavat som bola 8 krat a jedno plavanie trvalo cca 50 minut.Ja som chodila jul-august.
31. aug 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže v Saluse není prostor v šatně na převlečení miminka nebo jak to tam funguje ?
31. okt 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebesita ahojky, bola si skusit s babatkom v Saluse? Rozmyslam nad tym, ale tuna v okoli Puchova je asi nejblizsia Dubnica.. :frowning2: Ako sa ti tam pacilo? Dik za info..
11. sep 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som so syncekom absolvovat kurz plavania...vychadza nam to na januar, neochoreli vam deticky v zime z toho?
23. dec 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok