Ako ste boli spokojný s plávaním bábätiek v Saluse?

inneska
14. aug 2009

absolvovala niektorá mamička kurz plávania s bábätkom v Saluse v Dubnici nad Váhom?? a boli ste spokojné?? do budúcna o tomto kurze uvažujem, tak by som chcela vedieť, či bola spokojnosť 🙂

dm1
14. aug 2009

ja som tiez nad tym uvazovala tak tiez prosim o skusenosti inych mamiciek.

zuzula25
16. aug 2009

ahojte.tak my plavame uz 3 kurz a som velmi spokojna,ale co ja,ale hlavne maly je veeelmi spokojny.je ako ryba vo vode.chodi tam vela mamiciek a nepocula som este staznost.ja odporucam.aj ked toho potapania by tam mohlo byt menej.

inneska
autor
27. aug 2009

dm..a kedy by si chcela začať chodiť na ten kurz?? tuším je to od 4. mesiaca...tak nám to vyjde až na november, teda na zimu 😒

zuzula25
27. aug 2009

babule je ten kurz az od 4 mesiaca.

michaela2410
28. aug 2009

zuzula, dojcenske plavanie je prave o tom potapani, starsi syn absolvoval a teraz ked ma pat , tak plava pod vodou ako ryba a uz mu ani nevadi, ked nedosiahne na dno. 😉
Dubnicu nepoznam, ale taketo plavanie vrelo odporucam, hoci mladsi chodil kratko a ani voda ho velmi nenadcha. Kazde dieta je ine ☹

mravcica
1. sep 2009

my sme absolvovali tento kurz pred 3 rokmi a vrelo odporucam. timco vodu miluje a vie sa v nej riadne vyradit, tak si myslim, ze aj ten kurz mu v tom pomohol. Aj ta instruktorka bola skvela. Uvazujem o nom zas, teraz uz pri druhom dietatku.

inneska
autor
14. sep 2009

dakujem za ohlasy, tak teda s erikom absolvujeme plávanie 🙂 už sa na to začínam tešiť 😵 😵 asi viac ako erik 😀 zatial sa erikovi páči člapkanie vo vode, je tam spokojný, tak dúfam, že mu to ostane a bude sa mu páčiť aj v bazéniku 🙂

katy1979
15. sep 2009

michaela dojcenske plavanie nie je vobec o potapani. to nie je hlavny zmysel a význam preco chodit plavat.

josie3331
17. júl 2011

obnovujem temu a chcem sa spytat na najnovsie skusenosti...

rodinnevikendy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iljanka
22. júl 2011

@josie3331 Prave tam chodime a zatial je to fajn, malej sa to paci. Horsie to je s priestormi, satna je mini, neda sa tam otocit a ked drzite babatko tak uz vobec nie.

marry26
24. nov 2011

Ako je to tam teraz, chodite tam niektora???

mirkacik
6. dec 2011

@marry26 ja som chodila s drobcom plavat cez leto a bolo to super

rebesita
31. aug 2012

@mirkacik prosím Ťa koľko plávaní obsahuje jeden kurz a koľko to stojí...nám to vychádza na november tak neviem či mám chodiť cez zimu

mirkacik
31. aug 2012

@rebesita ahoj.jeden kurz stal okolo 60 eur,ale ak si vo vseobecnej poistovni,tak tam bola tusim nejaka zlava.plavat som bola 8 krat a jedno plavanie trvalo cca 50 minut.Ja som chodila jul-august.

trudka4
31. okt 2012

Takže v Saluse není prostor v šatně na převlečení miminka nebo jak to tam funguje ?

sonulikus
11. sep 2013

@rebesita ahojky, bola si skusit s babatkom v Saluse? Rozmyslam nad tym, ale tuna v okoli Puchova je asi nejblizsia Dubnica.. ☹ Ako sa ti tam pacilo? Dik za info..

franka211
23. dec 2013

Chcela by som so syncekom absolvovat kurz plavania...vychadza nam to na januar, neochoreli vam deticky v zime z toho?