Plávanie s bábätkami v Košiciach

nanka3
20. feb 2015

ahojte mamicky, chodi niektora z vas na plavanie s drobcom do UN L. Pasteura v Kosiciach? pozerala som aj na ich stranke, ale poslednu aktualizaciu som nasla z roku 2013, bola by som rada, keby sa ozvala mamina, ktora tam chodi s babatkom, ja mam 6-mesacne a chcela by som chodit, ale zaroven by som predtym chcela vediet ako to tam chodi, ako dlho trva jedna hodina, kolkokrat do tyzdna plavanie byva, ako ste spokojne.... dakujem 😉

briseovna01
20. feb 2015

@nanka3 ahoj ja som sice nechodila, hoci mi to tam nukali, ale nechcelo sa mi🙂 ale najlepsie je ked sa spytas rovno tam lebo tam mali taky rozpis a ten sa zvykol menit, myslim ze jedno plavanie trva normalne 1h. s mojim malym do 4 mesiacov som chodila plavat tam ale bola som snim sama v takej velkej vani, fyzioterapeutka mi hovorila co snim mam robit, to bolo super ale to boli individualne hodiny ako nas objednala. potom mi vravela ze vacsie babatka myslim okolo tych 6 mesiacov uz chodia na skupinove plavanie, sem tam bola taka hodina ked sme isli z nasho plavania s malym a pocula som ako tam vselijako v bazene spievali a tak🙂 ale uricte najlepsie ti poradia priamo tam na rehabilitacnej klinike🙂.

nanka3
autor
21. feb 2015

@briseovna01 dakujem za info 😉

levannaa
21. feb 2015

@nanka3 ahoj, my sa chodíme kupkať a sme spokojne. Rozvrh maju na stránke aj keď aktualizácia nie je najnovšia tak platí. Výhodou kupkania tam je že prídes vtedy keď to tebe a drobcovi vyhovuje. Nemás to stanovené ako nejaká kurz ktorý si zaplatíš a nusíš chodiť aby si teda neprišla o zaplatené hodiny. Tu prídeš a zaplatíš priamo danú hodinku. Ked chces prídeš viac krát do týždna. My chodíme raz a zatiaľ nám to stačí. Naozaj odporúčam.

nanka3
autor
22. feb 2015

@levannaa dakujem za odpoved, cize na jednej hodine su deticky rozneho veku? A je tam stale nejaky lektor, predpokladam, ci?? Kolko stoji jedna hodina? Ake plavky pre dieta treba? Tie jednorazove na kupanie, ci neoprenove?

levannaa
22. feb 2015

@nanka3 drobček má mať tú jednorázovu plienočku. Hodina stojí 7 eur, takže ked prídete zaplatíte, keď neprídete neplatíte. môžeš si vybrať jeden termín na ktorý budeš chodiť ale ak ti to jeden týždeň nebude vyhovovat prídes iný termín, toto sa mne velmi paci, aj ked mi chodíme stvrtky 🙂 a snazíme sa ten istý cas 🙂... su tam detičky rozneho veku ale nie je to velký vekový rozdiel. všetky detičky tam boli myslím niekolko mesačne, jedno dievcatko co tam bolo naposledy malo asi ročik ale fakt tam nie je velký vekový rozdiel. Ja by som ti odporucila aspon raz príst a uvidís ci sa ti bude paciť. Cvíčí tam jedna pani Majka, je velmi milá a detičkám sa venuje. spievame a hovorí nám čo máme robiť s detičkami, aj ona si ich vezme a pocvičí s nimi a ku koncu dá detičkám hračky do vody aby sa aj pohrali 🙂 aby to nebolo len o cvičení 😀 ....

nanka3
autor
22. feb 2015

@levannaa dakujem za info, skusim tam zajtra zavolat 😉

levannaa
22. feb 2015

@ nanka3 určite skúste, my keď sme sa o to zaujímali tak nám povedali že musíme prísť prvo na vstupnú prehliadku aby nám doktorka dala povolenie, tak sme sa museli objednať a keď sme na objednaný termín prišli tak nebolo treba žiadnu kontrolu 😀 stačí len prísť. ale to preto sme takto obišli lebo pani Majka čo to vedie a má na starosti mala vtedy dovolenku 😀....

nanka3
autor
23. feb 2015

@levannaa to treba prist s dietatom na vstupnu prehliadku? tam do UN?, ci potvrdenie od svojho lekara? kamoska chodi na plavanie na Bankov a im bolo treba potvrdenie od svojho pediatra

levannaa
23. feb 2015

Nie nepotrebujete vobec nic ku kupkaniu, stací prísť s plavkami, malemu doniest plienočku na kupanie, uteráčiky a pre vas prezuvky a stací príst na daní termín kupkania.....

nanka3
autor
23. feb 2015

@levannaa dakujem 🙂

mackova11
23. feb 2015

@levannaa A Môžme ísť aj dvaja s partnerom ??? aj do vody?

levannaa
23. feb 2015

nemyslím že by s tým bol problem aj nám hovorila nech sa tatko príde pozriet tak myslím že to bude pohoda
😉