Ako vyčistiť cd?

bielamacka3
9. dec 2017

Dajú sa prosím nejako opraviť? Máme doma prístroj na čistenie CD, aj sme ich čistili zubnou pastou (hovorili v Dámskom klube, vraj to pomáha), ale niektoré pesničky nefungujú. Ide o CDčká môjho dieťaťa, babral ich a poničil. Ja mu ich dám, nech si jedno vyberie a kým tak spraví, aj ich poškriabe. Takže nie sú špinavé, sú poškriabané.

sissy27
9. dec 2017

@bielamacka3 zubnou pastou čistiť CDčko? Dúfam aspoň nejakou abrazívnou a bieliacou 🙈🙈🙈
CDčká sa čistia mäkkou jemnou handričkou, ktorá nepúšťa vlákna a hlavne nasucho... Ty máš CDčká poškriabané a zničené, vyhoď a zaobstaraj si nové, nedávaj ich dieťaťu na hranie.

bosoriak
9. dec 2017

@sissy27
@bielamacka3 MALE skriabance sa obcas daju zacelit zubnou pastou, ale ak su riadne poskriabane (co predpokladam su, ked ich malo v rukach dieta 😀 ), tak nepomoze ani svatena voda. Ak CD na hranie, tak len take, co uz nepouzivate. Pripadne si nastahuj detske pesnicky v mp3 na pamatovy kluc a mas po starosti.

bielamacka3
autor
9. dec 2017

Čo mám urobiť? 😀 Ja s mojimi technickými zručnosťami

sissy27
9. dec 2017

@bielamacka3 tak vyhodiť zničené a kúpiť nové snáď zvládneš aj ako technický antitalent... Mp3 alebo rozprávky vieš stiahnuť napríklad cez ulozto.sk