Ako vyrobiť kostým domorodca?

enka81
11. feb 2017

Chcela by som poradiť. Syn chce byť tento rok na karnevale domorodcom, neviem , čo ho to popadlo, ale je to jeho výber. Naneštastie to povedal celkom neskoro a poriadny kostým som na nete nenašla, tak som sa rozhodla mu ho svojpomocne vyrobiť. Moja otázka znie, z čoho by ste urobili sukňu? Prikladám obrázok, aby ste mali približnú predstavu, ako to ma vyzerať, vopred za všetky tipy ďakujem.

bosoriak
11. feb 2017

@enka81 Kup take tie zaclony co su snurkove a urobis to sup-sup. Alebo sa ponamahat a spagatom, ale to bude trvat tak tyzden.

melesmeles
11. feb 2017

ja by som pouzila krepovy papier. pripadne stare tricka, stara latka. skus doma popozert urcite nieco najsed, pripade v sekaci 🙂 pridaj potom fotku vytvoru, som zvedava. prajem vela kreativiti pri tvoreni 🙂

enka81
autor
11. feb 2017

vdaka za tipy, ten krepovy papier ma tiež napadol, ale obavam sa, či sa mu to počas karnevalu nedotrha a bude s odhalenym zadkom 😅, , skusim pozriet tu snurkove zaclony, to ma nenapadlo, ked nezozeniem, budem improvizovat s tymi starymi vecami

janci05
11. feb 2017

Na tejto stránke objednáš len tú sukňu, ak by sa ti náhodou nepodarila svojpomocne
https://www.partykostym.cz/doplnky-ke-kostymum/...

Ale tiež si myslím, že tá strapcová záclona by mohla celkom postačiť.

enka81
autor
12. feb 2017

@janci05 dakujem za tip,