Akú máte najobľúbenejšiu destkú knihu?

ssussie
7. dec 2013

Caute kocky, len si robim taky priskum - aku knizku maju vase detvaky za najoblubenejsiu? Je to jedno ci je to prve leporelo alebo seriozna hruba kniha alebo encyklopedia. Dakujem za odpovede 🙂

luvika
7. dec 2013

Môj macík 🙂 už ako 2 ročná vedela dcérka celú knihu naspamäť...

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abutkova
7. dec 2013

mechurik koščurik bol u nas dlho naj

lubiku
7. dec 2013

m.r. martakova- kozliatka
http://www.martinus.sk/?uItem=20978

milion krat precitana, vieme ju vsetci naspamat od 3 rocneho syna po nasho tatinka od predu od zadu 😲 😀

sjuzi
7. dec 2013

Rozpovie ti tato knizka, koho zjedla Mikimyska od Kristy Bendovej a starsi od nej teraz miluje aj Opice z nasej police

fra
7. dec 2013

čo si pamatam absolutne "topy" u mojich detí:
starší syn- celá seria Škola fotografovania z National geographic, čítal ich veľmi veľa krát
mladší syn - Slepačí úlet
staršia dcéra- Ema a Baron v meste
mladšia dcera- celá séria 7 labiek za penny od T.Brezinu

mamainprogress
7. dec 2013

My od 14m najoblubebejsia tato knizka. Teraz ma 17m a skoro vsetkemu z knihy vie ist najst ekvivalent aj doma. V knizke ukazuje kde je zehlicka, praci prasok, vrtacka, miska, kavovar, metla, atd, vsetky veci z knihy uz ukaze. Dokaze s nou sediet hodinu a obdivovat. Fakt dobra kniha, aj ja rada pozeram na nu ze aka pekna domacnost🙂

perlaoceanu
7. dec 2013

u nas vedie teraz moj Macik a Vlacik tomas.

veroninna1
7. dec 2013

velmi krasne obrazky

cecil36
8. dec 2013

ked osm bola dieta, ficala som dlllho na Lujze a Lotke. Po rokoch sa mi ju podarilo zohnat v antikvariate a milovala ju aj moja dcera 🙂

lejlla
8. dec 2013

ako sa stavia domcek

happy8051
8. dec 2013

odvazna skolacka, moj macik Nevedkove dobrodruzstva, Emily, Anna zo zeleneho domu, O Stoplikovi

cat
8. dec 2013
sonagolisova
8. dec 2013

u nas je to Jozko Pletko , Matko a Kubko, O psickovi a macicke, Smely zajko v Afrike...

hori
8. dec 2013

Vek 2 - 3 roky - dievcata - a uz vyse roka ficime na knihach o Zuzanke - cela seria je dobra. 🙂
Ak by niekto poznal nieco podobne na tento styl, dajte mi prosim vediet.

horana
8. dec 2013

Nebola jedna nejaka uplne najoblubenejsia, take co viac zaujali a bola tam poznat okrem obvykleho zaujmu aj taka ze fascinacia, u nas boli od uplne detskych az po take pre vacsie deti:
Martin a hvezda
Pastierik a vila
Malovane pocasie
Maxipes Fik
Hrosia rozpravka
Upirik (I a II)
Mach a Sebestova
Dennik odvazneho bojka (I - V)
napr. momentalne ma spamati viac nenapadne aj ked viem ze ich bolo o peknych par viac, skoda ze len raz sa da odpovedat, doplnila by som...

sedmokravka
8. dec 2013

Hovornicek od Heviera, Mam 2 roky, moje prve slova... a Moj macik mame tiez, odporucam pozriet stand-up comedy Cynickej obludy 🙂
http://tv.sme.sk/v/28737/ondrejicek-moj-macik-j...

zuzana76
8. dec 2013

@hori knizku o Zuzanke sice nepoznam, ale my ako deti sme ficali na knizkach Zimna a Letna knizka pre Lucinku , teraz je nanovo vydana ako Knizka pre Lucinku, urcite by sa vam pacia, http://www.martinus.sk/?uItem=143964

no a moje deti najnovsie zaujimaju knihy o Dinosauroch, O psickovi a macicke, pre neter mam Danka a Janka, O kubkovi a Matkovi, tie knizky , ktore sme citali este my ako deti, tieto moderne rozprávky ma nejako neberu

chokma
8. dec 2013

Utopený mesiačik od Čepčekovej a vlastne všetky zvieracie knižky 🙂 Aj Danka a Janka boli super, O psičkovi a mačičke...

janulap
8. dec 2013

Moj Macik a Danka a Janka 🙂

zuzub
8. dec 2013

unás frčí Môj Macík a všetky o Krtkovi 🙂

vulka
8. dec 2013

Svrček a mravce, Môj macík,

lenkakrcahova
8. dec 2013

Môj syn miluje Snehulienku a 7 trpaslíkov.. 😎

zita19
8. dec 2013

Kubko a Matko 🙂

kaya60
8. dec 2013

Pra nas jednoznacne Julian Tuwim: Pan Malilincek a velryba

luciahromadkova
8. dec 2013

no u nas momentalne toto

ale aj taka encyklopedia, ze Smetiari, Hasici, potom O psickovi a macicke..., Rozpravky z dvora veseleho gazdu Fera a Rozpravky o zvieratkach...

m_ij_ka
9. dec 2013

Môj macík, Mach a Šebestová, Vlnky Žblnky, Snehulienka, Z rozprávky do rozprávky

adazig
16. dec 2013

Precitajte svojim detom tuto moju: http://citajmedetom.pravda.sk/moderne-rozpravky...

Verim, ze sa im bude pacit...
Stastne a vesele!
ada

ivaha
29. jan 2014

Mala ma 3,5 roka a miluje citat knihy,mame ich uz obrovsku kopu a aj po mne co som mala ako mala,mnoho ich tu bolo spomenutych od psicka a macicky az po krtka, z novsich Lienkovo,Malovana abeceda,Moje zubky,...neda sa vsetky spomenut ,momentalne sa jej aj nam paci Mimi a Liza ale top je od Petra Glocka KOMINARIK-to sme museli citat staaaale dokola, su tam pekne pribehy.Teraz mame asi mesiac od kominarika prestavku, lebo aj Jezisko doniesol dalsiu kopu kniziek
No a neter , ktora bude mat 4 roky miluje vsekty knihy o dinosauroch,najme encyklopedicke.

salome_82
29. jan 2014