Baby Born - maminka viem plávať

kasiopeja01
27. nov 2013

Ahoj, prosim vas nema niekto doma babiku baby born maminka viem plavat? Neviete mi povedat, ci sa da ruckami a nozickami hybat aj ked babika nie je vo vode, resp. ci sa da s nou hrat aj na suchu? Dcerka chcela nejaku,ktora vie plavat. Ma 3 roky a strasne rada sa kupe s babikou. Tak sa rozhodujem medzi touto a babyborn clapkajucou vo vode. Pripadne mi napiste aj ako boli deticky s nou spokojne. Dakujem. Janka

katfan
27. nov 2013

@kasiopeja01 ahoj,my ju máme,na suchu je to normálna bábika,s ktoru sa može hrat a potom si ju može vziat do vane,tam pláve,ale musí tam byt dost vody....odporúčam,pekná hračka

kasiopeja01
autor
30. nov 2013

Dakujem za odpoved a mozem sa opytat ktoru mate?

smoukinka
10. dec 2013

ahoj my mame tu co clapka rucickami a na suchu ak ju chytis za ruky tak chodi no to chodenie nam uz nefunguje ono da sa s tou babikou aj normalne hrat len ono to tak rapka a je dost mozne ze to aj koli tomu to chodenie prestalo fungovat ze sme tu babiku pouzivali aj na suchu mala ju len tak posadila dala lezat zabalila do uteraka no baba uz nechodi :D nevadi podla mna najlpesie kupit taku co do nej nejdu baterky ked mas este male babatko tak tu my little baby born co sa uci na nocnik ta moze ist kludne aj do vody cika do nocnika a pije ja o rok kupim mojej tu velku baby born a pokoj teraz mame este chou chou co sa moze kupat ale ma take latkove telo a vnutry nejake gulicky tak ju do vody nebereme lebo to dlho schne este pije a cika a ma klipkajuce oci ... najlepsia asi ta nova baby born ta moze ist normalne do vody nic sa jej nestane 🙂 dufam ze som pomohla troska