Billa výmena/predaj dinosaurov z Billa dinosvetu

viera
9. sep 2018

Za každých 15 € nákupu v predajniach BILLA dostaneš pri pokladni 1 figúrku dinosaura so samolepkou zadarmo.

Dinosaura so samolepkou získaš aj za kúpu špeciálne označeného tovaru v predajniach BILLA na Slovensku vo vybranom období, podmienkou je nákup v minimálnej hodnote 15 €.

Môžeš si tak vyzbierať sadu 16 figúrok dinosaurov, ku ktorým si môžeš zakúpiť Zberateľský box s plagátom na samolepky za 3,49 €.

Figúrku so samolepkou je možné zakúpiť aj bez účasti na promo akcii za 1,49 € na pokladni.

Promo akcia trvá od 5. 9. do 16. 10. 2018 alebo do vyčerpania zásob.

mima86
18. okt 2018

ponukam 1€\kus,ten bez nalepky 0,80€

jajova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mmacka78
18. okt 2018

@pegy4 tak aspon tho pachycepha by som zobrala. Napiste mi prosim bankove detaily do IP. vdaka, M

heidi4
18. okt 2018

@jajova mam pre vas Brachio + Stego.... este pozriem, ktore by sa hodili mne za ne 🙂

jajova
18. okt 2018

@heidi4 mám Pachycephalosaurus ak ešte nemáte vymením za Stegosaurus

heidi4
18. okt 2018

@jajova skor by som si prosila Elasmosaura alebo menej akutne Brontosaura... a druheho (Brachio) uz nepotrebujete? 🙂

jajova
18. okt 2018

@heidi4 potrebujem len už nekupujem len mením už som sa nakúpovala dosť pre jedného tak preto 🙂

heidi4
18. okt 2018

@jajova ved to je v poriadku, ja Vam ich predsa ani neponukam na predaj, vsak chcem tiez vymienat - preto uvadzam dvoch na dvoch 🙂 cize ja by som Vam mohla poslat Brachio + Stego a Vy mne Elasmo + Bronto? 🙂 tak som to myslela, sme sa asi neporozumeli. 🙂

jajova
18. okt 2018

@heidi4 ja viem že ste to tak nemysleli len to som chcela že ho chcem len že už iba výmenu robím tak preto 🙂 a toho Pachycephalosaurus ste nechceli?ten vám chýbal?

heidi4
18. okt 2018

@jajova uz som si ho zohnala 🙂 sedim tu za pc uz par hodin. :D tak ten moj zoznam vyssie uz nieje velmi aktualny... Bronta pytam pre kolegynu. 🙂 tak co, posunieme si v sprave postove udaje? 🙂 mate zaujem o vymenu? zajtra idem na obed na postu, vedela by som to poslat... btw prosim, mate dinov aj s nalepkami, ok?

jajova
18. okt 2018

@heidi4 píšem Vám adresu ,mám záujem tak pošlem zajtra poobede aj ja Elasmo + Bronto.Pošlite aj vy adresu a ďakujem za výmenu.Samozrejme nálepky mám 🙂

emulienkakukulienka
18. okt 2018

@heidi4 aj predavate co vam ostanu a za kolko?

heidi4
18. okt 2018

@jajova supis, aj ja, dakujem pekne, idem balit. 🙂 zajtra tiez posielam... pekny vecer 🙂

jajova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heidi4
18. okt 2018

@emulienkakukulienka asi ich predam, ktore mi ostanu navyse, cena tu sa pohybuje na 1 eure/ks + postovne, aj za tolko to tu ja sama kupujem, tak to bude asi tolko. 🙂 preco? mate zaujem? 🙂

sisa4444
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzus333
18. okt 2018

Ahojte, 1ks 1€ ;)

tomaskovamaminka
18. okt 2018

Ahojte, mame na vymenu Palaeoscincus 2x , Pteranodon, Dilophosurus 2x , Pachycephalosaurus 2x ,Elasmosaurus
a potrebujeme Ankylosaurus, Brachiosaurus, Spinosaurus, Stegosaurus. Pripadne Triceratops a Parasaurolophus -sa nam doma nejako zatulali, ale najskor tych prvych :( Dakujem.

heidi4
18. okt 2018

@tomaskovamaminka Dobry vecer, mam Brachio + Stego a vymenila by som za Dilophosaurus + Pachycephalosaurus... mate zaujem? 🙂 zajtra idem akurat na postu. 🙂

matazirafa
18. okt 2018

Na predaj Brachiosaurus a Spinosaurus s nálepkami. 1e/ks, pri kúpe oboch obyčajné poštovné na mňa.

monittka
18. okt 2018

@sisa4444 potrebujete este nalepku?

monittka
18. okt 2018

predam nalepky ks za 60 centov (cena = obalka a postovne)

pegy4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
venikaa
18. okt 2018

Vymením Saurosuchusa a Corythosaurusa za Triceratopsa,Velociraptora,prip.Ankylosaurusa.

rainbow1313
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonicka75
19. okt 2018

Ahojte. Ponúkam celú sadu dinosaurov aj s kufrikom novým zabaleným. 20€ + pošta. Prosím v prípade záujmu píšte správu. Možný aj osobný odber Košice - Mier.
Druhá foto : kus 1€+ pošta
Tretia foto : skoro celá sada 14ks za 14€ chýbajú tam dvaja krokodili + pošta alebo osobne.
Ku všetkým sú nálepky. Ďakujem. Soňa

anita03
19. okt 2018

Dobrý deň, chýba nám už len Pteranodon. Na výmenu mám viď foto:

anita03
19. okt 2018

@tomaskovamaminka Dobrý deň. Mala by som na výmenu Stegosaura za Pteranodona aj s nálepkou. Máte ešte záujem? Ďakujem

surikatkatt
19. okt 2018

Máme na predaj:
PACHYCEPHALOSAURUS - 1x
PARASAUROLOPHUS - 1x
STEGOSAURUS - 1 x

anita03
19. okt 2018

@heidi4 dobrý deň, máte ešte Pteranodona? Mala by som na výmenu Spinosaurusa. Ďakujem