Billa výmena/predaj dinosaurov z Billa dinosvetu

viera
9. sep 2018

Za každých 15 € nákupu v predajniach BILLA dostaneš pri pokladni 1 figúrku dinosaura so samolepkou zadarmo.

Dinosaura so samolepkou získaš aj za kúpu špeciálne označeného tovaru v predajniach BILLA na Slovensku vo vybranom období, podmienkou je nákup v minimálnej hodnote 15 €.

Môžeš si tak vyzbierať sadu 16 figúrok dinosaurov, ku ktorým si môžeš zakúpiť Zberateľský box s plagátom na samolepky za 3,49 €.

Figúrku so samolepkou je možné zakúpiť aj bez účasti na promo akcii za 1,49 € na pokladni.

Promo akcia trvá od 5. 9. do 16. 10. 2018 alebo do vyčerpania zásob.

lentilka77
19. okt 2018

Zháňame týchto troch aj s nálepkami:
- palaeoscinus
- triceratops
- pteranodon
Ideálne všetkých troch naraz 🙂
Ponuky prosím do IP.

emulienkakukulienka
19. okt 2018

@heidi4 ano kupila by som pteranodona, ak je teda za euro, lebo uz co tu vidim zarobkuchtive zeny, ze tri € +postovne, tak mam dost

heidi4
19. okt 2018

@emulienkakukulienka jej dobry den, prave som sem prisla. :D mam stale Pteranodona, napiste mi, prosim, Vasu adresu do spravy, dnes na obed/skorsie popoludnie idem na postu, tak Vase by som rovno poslala tiez. 🙂 A staci obycajne ci doporucene?
Z tych cien sa mi tiez toci hlava, ale za euro som zatial kupila svojich aj ja... :-/ (cakam uz 4 zasielky, tak uz cca 20 e je fuc - uz by aj stacilo :D)

wampyra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danuskamal
19. okt 2018

Žltý nám chýbajú a červenych mam navyse. Nalepky nepotrebujem a zial neviem najst ani tie nase. Takze vymena bez nalepiek.

tatiana182
19. okt 2018

Dobrý deň, ostalu nám ešte títo dinovia ak by mal niekto zaujem...jeden elasmosaurus bez nálepky, cena je 1€

danielakatinova
19. okt 2018

Prosim prosim potrebovala by som ten box, nakolko uz nikde nieje zohnat a taktiez vid fotky je nas momentalne zberatelsky stav 😊 Zakruzkovanych potrebujeme a navyse mame iba Parasaurolophusa. Dakujeeeem krasne 😊 Danka maminka a Paťko synator 🤗

pegy4
19. okt 2018

@danielakatinova máme elasmosaurus,stegosaurusa,corythosaurusa,

danielakatinova
19. okt 2018

@sonicka75 dobry den, potrebovala by som surne ten box plus tychto este nemame Ankylosaurus, Stegosaurus, Corythosaurus, Elasmosaurus, Tyranosaurus Rex, Saorosuchus, Brontosaurus, Pteranodon. Prosim o spatnu vazbu 🙏😊🤗 Dakujeeeem. Danka maminka a Paťko synator 😊

nellita
19. okt 2018

@danielakatinova aj ja mam nejakych pozriem doma a poslem foto,boc nie je skúste napisat na info@billa.sk.a vedia vam.povedat ci v nejakej bille vo vašom sirsom okoli ešte je.

danielakatinova
19. okt 2018

@nellita dakujeeeem

vierocka47
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cicesl
19. okt 2018

Vymenim za brontosaura/brachiosaura alebo predam za 1eur/ks. Len osobne v BA. V pripade zaujmu prosim o IP.

vierocka47
19. okt 2018

@venikaa Dobrý deň vymením s vami saurosuchusa a ja vám pošlem triceratopsa a ankylosaurusa ak súhlasíte pošlite mi adresu do správy Ďakujem

vierocka47
19. okt 2018

@cicesl Dobrý deň vymením brontosaurusa za saurosuchusa adresu pošlite do správy Ďakujem

sonicka75
19. okt 2018

@danielakatinova Ahoj. Prepáč. Dalo mi to poriadne zabrať, aby som popri našej sade vyzbierala ďalšiu. Tak len celú sadu ponúkam dokopy. A ešte čakám posledné zvyšne, aby bola sada, ďalšia plná. Tak len spolu všetky za 20€ s kufrikom. Soňa

danielakatinova
19. okt 2018

@vierocka47 Dobry den, Saurosuchusa nemam 😊

danielakatinova
19. okt 2018

@vierocka47 brontosaurusa nemam 😊

danielakatinova
19. okt 2018

@sonicka75 A kufrik je novy,zabaleny ?

paloma32
19. okt 2018

ostali nam tieto predam 1e kus

danielakatinova
19. okt 2018

Prosim suuuuuurne hladam ten box, novy zabaleny , dakujeeeeem 😊

sonicka75
19. okt 2018

@danielakatinova áno. Kufrík je nový zabalený. Figurky len otvorené a pretriedene, s nálepkami aj s obalikom.

danielakatinova
19. okt 2018

@sonicka75 Naozaj zhanam ten box, ani za 5 eur ?

danuskamal
19. okt 2018

@cicesl Dobry den, v ktorej casti Bratislavy byvate ak by som mala zaujem? Dakujem

sonicka75
19. okt 2018

@danielakatinova keď sa mi podarí predať sadu bez kufríka tak až potom. Ináč to pôjde ako vianočný darček.

rainbow1313
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambulka9999
19. okt 2018

Chýba nám už len: Brachiosaurus (výmena iba v Bratislave)
Máme na výmenu alebo predaj (kus za 1,49 Eur + poštovné)
2x - Velociraptor s nálepkou
3x - Tiranosaurus rex s nálepkou
1x - Stegosaurus s nálepkou
1x - Pachycephalosaurus s nálepkou
1x - Parasaurolophus s nálepkou

Máme aj bez nálepky. Kus za 1 Eur + poštovné.
1x - Pteranodon
1x - Triceratops
2x - Stegosaurus

fem
19. okt 2018

Predám, čo nám ostali s nálepkami. Máme Parasaurolophus, Spinosaurus, Stegosaurus, Triceratops, Tyrannosaurus Rex, Pachycephalosaurus. Prosím napísať cez bazár. Ďakujem.

kaja_sola
19. okt 2018

Kúpim box, nemá niekto prosím?

heidi4
19. okt 2018

Aj ja kupim box. Okolie BA