Chodíte niekto do Play wisely v Trenčíne?

mackamosna
6. júl 2020

Ahojte mamičky.. Chodíte niektorá do Trenčína na zábavné hranie/učenie detí Play wisely? Ake mate skúsenosti? Baví to deti? Chcela by som skúsiť s 18mesacnym (netrpezlivým) 🤣 synom...chodíme na baby plávanie do Piešťan co ho veľmi baví, ale doma ho nebaví nič sa učiť, ani knižky ani ukázať napr. Kde ma noštek, ocko... Len rozhadzovat hračky 🤔🤣
Tak ci mate nejaké skúsenosti, poprípade ci niekto neuvažuje tiež začať.. Vďaka za odpovede

jaass
6. júl 2020

@mackamosna ahoj pracovala som v playku 🙂 napíš IP ak chceš 🙂

llllllk
24. júl 2020

Ahoj, ja chodim na mudre hranie v Trencine s dvojrocnym syncekom, chodime od jeho 10tich mesiacov, a ja som velmi spokojna aj syncek sa vzdy tesi, aj ked sme mali za ten cas rozne obdobia, tiez je velmi zive dieta a je ho tazke niekedy zaujat, ale s odstupom casu som rada ze sme vydrzali aj tie '' narocnejsie''obdobia, lebo nemam to sice s cim porovnat, ked mam len jedno dieta, ale pekne pracuje s lektorkou, dost veci sa naucil a lektorky su naozaj profesionalne a maju so synom aj so mnou pekny kamaratsky vztah. Pre mna su tie peniazky co davame do mudreho hrania dobre investovane 🙂 moj muz je skeptickejsi a vedel by aj inde dat peniaze, ale mne je luto skoncit teraz ked vidim ako pracuje, ze ma take ine podnety ake by sme mu dali my a preto vzdy pokracujeme po troch mesiacoch 🙂 pani lektorka Sylvia robi ukazkove hodiny, takze clovek tak trochu vie do coho ide, aj ked mam pocit ze ako pri vsetkom je vysledok vidiet neskor 🙂 prajem pekny den 🙂