Cvičenie mamičiek s detičkami v Topoľčanoch

monika77
2. mar 2012

Ahojte mamičky.
Chcela by som Vás osloviť prostredníctvom tohoto fóra a zároveň zistiť, aký by bol záujem v Topoľčanoch
o kurz "Cvičenie mamičiek s detičkami" ktorý by som chcela rozbehnúť v najbližších mesiacoch.
Za Vaše názory vopred ďakujem a budem rada, ak posuniete informáciu i mimo modrého koníka.
Všetkým prajem pekný večer

ada11
3. mar 2012

@monika77 asi by bolo vhodné napísať nejaké info, aby sa dal zistiť záujem. myslím, že ak by sme mali bližšie info, tak by sme sa mohli rozhodnúť či áno, alebo nie. No myslím si, že myšlienka je to veľmi dobrá 😉 Ja mám 2 dievčatá a veru z cvičenia by sa tešili 😉

monika77
autor
4. mar 2012

@ada11
Základom sú rôzne ľahké cvičenia na fitloptách, i bez nich s rôznymi pomôckami ako sú malé lopty, kruhy, kocky, vankúšiky .... Predovšetkým je to formou hry.
Tieto cvičenia pomáhajú udržiavať pružnosť a ohybnosť vyvíjajúcich sa detí. Využívanie pesničiek, riekaniek s pohybom má význam na prirodzený motorický vývin, podporuje tiež rozumovú a rečovú oblasť.
Toľko v skratke. Snáď Vám odpoveď postačuje, ak máte nejaké konkrétne otázky, kľudne píšte cez IP.

ada11
5. mar 2012

@monika77 to znie dobre 😉 V akých priestoroch, teda kde by sa to realizovalo?

monika77
autor
5. mar 2012

@ada11
Priestory momentálne ešte riešim 🙂 Hlavne potrebujem vedieť aký je o to záujem.

monika77
autor
13. mar 2012

kurz "cvičenie mamičiek s detičkami" by mal prebiehať v materskom centre dúha
bližšie info získate priamo tam

evaevik
16. okt 2016

ahoj. to cvičenie "mamicky s detmi" frčí?

yvik
17. feb 2017

Kde prebieha cvicenie s detickami od 1roka?