Cvičenie - tancovanie s deťmi doma - poraďte dvd

ete411
10. okt 2014

Môj 3-ročný drobec úplne zbožňuje hudbu a hrozne rád pri tom "tancuje" (skacká) alebo akože cvičí. Je to úplne super a hrozne rada by som našla nejaké DVD, pri ktorom by sme sa takto mohli spolu vyšantiť a možno sa aj niečo naučiť. Neporadíte niečo? Najlepšie v slovenčine, angličtine alebo nemčine - češtinu zatiaľ nie, lebo ho nechcem domotať ďalšou rečou, keďže v domácnosti nerozprávame len slovensky. Ďakujem 🙂

muchacc
10. okt 2014

škoda že češtinu nie lebo cvičíme s Míšou je veľmi pekne

ete411
autor
10. okt 2014

Ja viem, tiež som na to pozerala 🙂 Keď nenájdem nič iné, vyskúšam toto 😉 Dúfam, že čeština ako štvrtá reč ho už úplne nedomotá 😅

muchacc
10. okt 2014

@ete411 a koľko jazykov vie?

btus
10. okt 2014

no asi spievankovo. Tam su piesne aj s tancami. Alebo potom doma klasika: kolo kolo mlynske, takto letia vtaci, oli oli janko, čižiček ..., hlava ramena kólena......heli heli helička

ete411
autor
10. okt 2014

@muchacc Nedá sa povedať, že by tie jazyky vedel 🙂 Rozpráva hlavne po slovensky, ale keďže môj priateľ je nemec, tak ten na neho rozpráva nemecky - ale keďže ja po nemecky neviem, tak ja s priateľom rozprávam po anglicky 😀 Takže doma počúva 3 reči a čudujem sa, že ešte z toho nemá úplný chaos 😅

muchacc
10. okt 2014

@ete411 jééééééj to je perfektné tak sa mu to zíde v živote 😀

ete411
autor
10. okt 2014

@btus Ďakujem. Na Spievankove frčíme už od kedy bol malým bábätkom a to už vie naspamäť, takže hľadám niečo iné. Spievankovo je úplne super - na to nedám dopustiť. Teraz však hľadám niečo viac na pohyb, lebo drobec je riadne šidlo a potrebuje sa hýbať - čím viac tým lepšie 😀 Asi ako všetky deti 😉

ete411
autor
10. okt 2014

@muchacc Tiež dúfam, že sa to zíde. Zo začiatku vedel do jednej vety zamotať všetky 3 reči, ale teraz rozpráva hlavne po slovensky (ja na neho rozprávam len slovensky a aj škôlka je slovenská). Ale vidieť, že rozumie aj AJ a NJ - len je mu jednoduchšie odpovedať po slovensky 🙂 Tak uvidíme. Vôbec ho do toho netlačím, ale krásne sa to na neho "lepí" 🙂

muchacc
10. okt 2014

@ete411 jeho dajú určite do jazykovej triedy

ete411
autor
10. okt 2014

Dakujem. Ale stale hladam... Ak mozte, prosim poradte.

kiwi82
10. okt 2014

Fíha Tralala ste neskúšali či ho zaujme? naša to mala rada.