• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dievčenský ružový bicykel. Kde sa dá zohnať?

30. mája 2012 
zaujima ma kde kupi dievcensky ruzovy bicykel s takymi trblietavymi strapcami na volante po oboch stranach...videli steho niekde na SK pripadne v viedni?chceeeeeeeeeeeeeeem pre malu....
12stka vek na 2-3roky.dakujem :slight_smile:
26. feb 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli nemas nahodou foto??
26. feb 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten je paradny ten sa bude pacit :dizzy_face: :dizzy_face: ale fakt neviem,neporadim u nas vo svajci som videla krasne ruzove my kupime asi nejaky taky..ale to je este daleko...momentalne riesime korytnacku na piesok. :grinning:
26. feb 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to my sme minuly rok, takze mame... :wink:
tento rok chceme zacat bicyklovat,ona by uz aj korcule chcela,ale sa mi zda priskoro :confounded: no a este chceme kocik hlboky pre annabell ale o tom v inej teme :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julia a trojkolka ju uz nebavi? mne sa ten 12 inchovy zda este dost vysoky na dvojrocnu.
26. feb 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nechce na nej byt, je taka len tescacka umela a myslim, ze na bicykli by sa jej lahsie pedalovalo... :unamused:
musim ist do sportaku skusit,aky by jej bol asi vysoky :wink: dik za upozornrnie
26. feb 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No najlepsie je vzdy vyskusat a potom uvidis, inak nie je vo Viedni Disney store, tam by tie bicykle mohli mat.
26. feb 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie strapce a ruzovy princeznickovy zvoncek sa daju namontovat aj zvlast!
26. feb 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to je napad urob jej take strapce na trojkolku a ako sa bude tesit. Ale je pravda, ze ak ma taku kde su pedale na prednom koliesku tak to ide tazsie, moja to tak ma ale v lete na tom vedela.
26. feb 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia v dráčiku taký majú :wink:
alebo na mmb to predávajú ako barbie
alebo v ružinove, v novostavbe rucen také dostanú na budúci týždeň :wink:
27. feb 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeeeeeeej baby dakujem ...ste zlatucke... :slight_smile:
27. feb 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no me se nezda 2letemu diteti brzo kolo mala ma taky 12tku olpran a chtela ho trikolku ani nemela :slight_smile: ale je pravda holky ze ty plastove kola jezdi lepe a snadneji nez ty celokovove mala musi makat jak blazen aby ujela a to ji jeste taham za provazek.koupila sem ho v cyklo shopu
27. feb 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia, ak si ešte nekúpila, dnes som také bicykle videla v našom Dráčiku - v Ružomberku - rôzne veľkosti, cena okolo2100 - 2600Sk :wink:
2. mar 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v kolika letech jste prckovi kupovaly kolo nebo trojkolku?
3. mar 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakuejm.... trojkolku sme mali od 20mesiacov,ale je to maximalna sprostost...radcej som mala investovat do este jedneho odrazadla ako trojkolka.... :angry:
alami... preco ty nechodis do fora medzi rk mamky??? :astonished: beda :grinning:
v stredu o desiatej cvicime v maxifit tak prid s lukaskom....
no a dakujem za tu infosku... :wink:
3. mar 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia - chodíte cvičiť aj s deťmi? Ani neviem kde to je? :frowning2:
3. mar 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje kolo je najhorsie na svete lebo je cervene
23. mar 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-neviete kde by som kupila doplnky na dievcensky bicyklik- strapce- kosik- sedacku pre babiku :slight_smile:)
30. máj 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok