Domáce pečenie

snickerska92
20. jún 2017

Pekný deň, hľadám nejakú šikovnú mamičky ktorá si privyrába pečením muffiniek, či cup cake-ov, a rôznych iných malých koláčikov do Candy baru na svadbu. Najlepšie z okolia: Michalovce, Humenné, Vranov nad Topľou, poprípade nejaká dedinka v smere z Prešova do Michaloviec. Vďaka🎂🍰🍩🍮😊

bellsstankova
22. jún 2019

@snickerska92 do budúcna som tu👋🏼

tiumen
22. jún 2019

@bellsstankova všetky na teba čakajú 😂😂😂

bellsstankova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bellsstankova
22. jún 2019

@tiumen pani zlatá neviem aký máte so mnou problém, asi ste už veľmi dlho na materskej tak vám to ide na hlavu, ale to si prosím riešte doma s manželom a potom, keď vám dospejú deti, tak sa nečudujte, po kom sú takej nepríjemnej povahy, ak sa nebodaj budú podobať na vás😉 Myslím si, že som adekvátne reagovala na tento pôvodný príspevok narozdiel od vás. Prajem pekný zvyšok vášho pravdepodobne veľmi nudného dňa

beky1813
22. jún 2019

@bellsstankova hlavne reagujes na 2roky stary príspevok a nahanas si ksefty 😃

tiumen
22. jún 2019

@bellsstankova a tebe zrejme nejdú kšefty 😭 ale čo sa čuduješ? Takú tortu jak robíš ty si zbúcha každá druhá aj sama doma, sorry 😂

bellsstankova
22. jún 2019

@tiumen tak to evidentne nie, pretože pokiaľ by ich ľudia nebrali, tak by som asi ťažko piekla 😉 Ťažko chceme naučiť mladšiu generáciu slušného správania, keď ich nevidia bohužiaľ ani u svojich rodičov🙃

bellsstankova
22. jún 2019

@beky1813 to som si teda všimla aj bez teba a práve preto som napíslaa do budúcna, lebo viem, že momentálne nehľadá🙂 A neviem vôbec, kde je problém ohľadov kšeftov, veď každy gramotný človek vidí, čo pani hľadá a každy slušný odpovedá, to nie ja tu komentujem mimo kontextu😉

tmtm
22. jún 2019

@bellsstankova ja sa ti čudujem, ze vôbec reagujes na priblble komenty

bellsstankova
22. jún 2019

@tmtm máte pravdu, asi som len naivne dúfala, že si uvedomia svoju hlúposť, ale hold, komplexy sa tak ľahko nevyriešia a už vôbec nie na internete 🙊