Figúrky z pudingov Paw Patrol

maja2020
26. okt 2021

Ahojte nema niekto na vymenu figurky s pudingov paw patrol ? Zistila som ze je ich viac druhov. K nam do obchodu to len teraz doniesli a uz ich nemaju 2tyzden a chybaju nam este 2ks ruzova skye a cerveny dalmatinec marshall. Na vymenu mame modreho chase. Prikladam foto ktora seria je to. Mala som tu na bazari prispevok ale mi ho zmazali lebo to nie je predaj. A mala som spravu od mamicky ktora mi ich aj chcela poslat ale neviem jej meno nick.

petrastrbanikova
26. okt 2021

@maja2020 ahoj prosím ta to kde je taká akcia alebo aké sú to pudingy?ja som take nič ešte ani nevidela 🙈

maja2020
autor
26. okt 2021

@petrastrbanikova ahoj to su take pudingy vyzera to ako vajicko a polovicke je mini puding a v druhej hracka . Ja som to na zaciatku septembra nasla v coop obchode ale vzdy maju tak max 10ks a viac uz neobjednali. A dcerka by chcela vsetky figurky a tu som zistila ze touz je mozno nova seria alebo uz stara neviem. Ak pridem nato ako pridat fotku tak ti ukazem ako to vyzera .

petrastrbanikova
26. okt 2021

@maja2020 skúsim sa pozrieť aj v tescu či to majú 🙂 dakujem

lluckaa12345
4. nov 2021

Ahoj ak je ro ešte aktuálne máme mashalla na výmenu 🙂

maja2020
autor
4. nov 2021

@lluckaa12345 ahoj viac menej aj ano🙂. Aj ked som nasla obchod s pudingami ale tam su uz ine figurky . Ale s tych prvych s prilbou nam chyba este marshall .. a Akeho pptrebujete este ?mame chase navyse s tych prvych

lluckaa12345
5. nov 2021

My máme presne týchto co vy 🙂 mame navyše toho dalmatinca 🙂 a presne nám ten modrý chase chyba🙂

maja2020
autor
6. nov 2021

@lluckaa12345 dobry den to je super. S kadial ste ? Ppslai by ste postou ? Aj ja by som poslala Vam chesa

mmaja85
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mat3s
12. nov 2021

zdravim, zo sady Piloti (vyr. 1020 - vzadu na hlavickach) mame 2x Chase, Zuma a chybaju nam: Rubbel (zlty) a Skye (ruzova).
a zo sady Potápacov (vyr. 0421) mame navyse 1ks Zuma a chybaju nam Skye, Chase a Marshal.
Asi z najkrajsej sady (vyr. 1219) nam chybaju Rubbel a Zuma, ale mame po 1ks Chase, Marshal, Skye, Everest a 3ks Rocky
Ponúknite na výmenu…

veronikanik
21. nov 2021

Ja mam este tieto na vymenu

mishelke
5. dec 2021

@mat3s dobrý deň, ešte hľadáte figúrky? Ja by som potrebovala Everest a Zumu potapacku, tak pozriem ci nemáme na výmenu keď tak 🙂

veronikanik
5. dec 2021

Ponukam este tieto na vymenu,zhanam rozne co nam chyba z tych potapacov napr alebo co ponuknete

evaaaaa22
26. dec 2021

@veronikanik
Dobrý deň, my by sme chceli sky a toho zeleného, odkiaľ prosím ste?

veronikanik
26. dec 2021

@evaaaaa22 ste trafili,uz len ti mi ostali. Zvolen okolie

saxana000
2. jan 2022

Mame tychto dvoch navyse chyba nam marshal a chase najde sa u niekoho?

renidlo
7. jan 2022

@saxana000 ešte zháňate? My nejakých máme. A hľadáme zumu

mmaja85
7. jan 2022

My máme pirát Rubble a mighty Rubble a hľadáme Skye s palastom :D

saxana000
7. jan 2022

@renidlo a mate aj na predaj ci len na vymenu?nam chyba len modry a cerveny to je jedni z akej edicie len aby boli vsetci.

1malicka1
8. jan 2022

Predám za 1€/ks+poštovné

ejkapanda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renidlo
20. feb 2022

@saxana000 radšej by som vymenila za plášťové. Ale aj predáme

saxana000
20. feb 2022

@renidlo jej dalujem uz sme zohnali vsetkych.. 😉

ejkapanda
28. feb 2022

Ahojte, u nás v Zemianskych Kostoľanoch, okres PD, sú takéto jogurtiky, mali sme tam také to " kaca" tocitko, alebo sú tam pečiatky ☺️☺️☺️

ejkapanda
28. feb 2022

Tocitko

ejkapanda
28. feb 2022

Peciatky

mishelke
3. mar 2022

@ejkapanda smiem sa spýtať, mate pečiatky aj na predaj alebo len informujete? 🙂 Dakujem pekne

ejkapanda
3. mar 2022

@mishelke, máme iba jednu pečiatku zatiaľ, ale ak budú duplicity, tak áno... Ja som ale netušila, že toto sú úplne iné pečiatky, keďže raz pečiatky už boli ☺️ viem, že raz tu boli potápači, a super hrdinovia, a tí sa " otočili", tak reku informujem, v domnení, že ak niekomu chýbala pečiatka, nemusí zúfať, že nájde 🤣☺️ a ono je to zas nové 🤣🤣

mishelke
4. mar 2022

@ejkapanda áno áno pečiatky sú ďalšia séria, neviem ci najnovšia keďže my pečiatky mame už dávnejšie, ale chýba nám Pečiatka Everest a Tracker, tak ak náhodou budete mat duplicitné, už vopred sa hlásim 🙂

ihned13
8. mar 2022

Hladam Zumu, Rocky

zuzkaa111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz