Používame cookies. Viac informácií tu. OK
jasminet
25. jan 2019

ahoj, nas maly chodi od septembra. nehra zavodne, ani ziaden klub, proste len aby si zahral a naucil sa nieco nove.
vystroj = hokejka a lopticka, stare teplaky a obycajne tenisky. nic viac, nic menej 🙂 hokejku sme kupovali v florbal4u.sk ale osobne poradili s velkostou.

babulina
25. jan 2019

@gabrielam493 u nas v skole florbal je ako kruzok,je to hadam aj najuspesnejsi. Hraju chalani aj dievcata, oblecko maju ako na telesnej plus hokejku si nosia.rozdelovacky ma skola vlastne. Syna to bavi,chodi treti rok.

gabrielam493
autor
26. jan 2019

super. Takže má to potenciál, a dokonca aj dievčatám sa páči 🙂, to som nečakala. Hlavne, že je to aj také nenáročné na výbavu. Dakujem za odpoveď

gabrielam493
autor
26. jan 2019

A ďakujem za tu web stránku, pozriem teda florbal4u.sk, najmä keď vedia poskytnúť aj nejaké poradenstvo, to sa vždy hodí, keďže som úplny laik 🙂

andreakg
26. jan 2019

@gabrielam493 dobrý výber máš aj v Decathlone,aj ti tam poradia

belllinka
3. feb 2019

@gabrielam493 syn hra uz 6 rokov, teraz ma 13. Je to super sport, treningy 2x do tyzdna, cez vikendy zapas, ale to iba v sezone, cize od oktobra do aprila su zapasy. Hra za klub. Staci ak kupis poriadne “halovky”, cize tenisky na vnutro, nech sa mu nesmyka a hokejku na zaciatok hocijaku, v sportovom obchode. Ked uz neskor bude vediet, na ktoru stranu radsej hrava, tak sa vybera zakrivenie cepele.

agnesl
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli